Зеленський зібрав нараду з питань тарифів на теплопостачання

31.01.20 20:54Сколько просмотров этой статьи1118Сколько комментариев этой статьи0

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбулася нарада з питань тарифів на послуги теплопостачання для населення та реалізації програми енергоефективності у житловому фонді.

Про це передає УНН із посиланням на повідомлення Офісу Президента.

Як повідомили в Офісі, у зустрічі взяли участь Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, очільники профільних міністерств, голова правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв, голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Валерій Тарасюк, керівник Офісу Президента України Андрій Богдан та його заступники.

Глава держави нагадав, що питання тарифів на послуги з теплопостачання, а також реалізація заходів з енергоефективності, які допоможуть зменшити витрати громадян на комунальні послуги, обговорювалося на засіданні Ради розвитку громад та територій у грудні 2019 року.

Зеленський заслухав інформацію про те, які кроки було зроблено для зменшення вартості послуг і зниження енергоспоживання за час, що минув, відзначили в Офісі.

“Всі ми боролися за це. Будь ласка, щодо результатів. Мене цікавить, яка платіжка була в грудні, у порівнянні — в січні, що чекає людей у лютому”, — сказав Президент.

Глава держави зазначив, що, за його інформацією, багато споживачів справді констатують зменшення сум у рахунках за послуги ЖКГ. Водночас є повідомлення про мінімальне зниження тарифів або його повну відсутність, зазначено у повідомленні.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук зазначив, що уряд зі свого боку зробив усе можливе для виконання доручення Глави держави, щоб українці цієї зими сплачували за тепло менше. За його словами, за грудень споживачам було нараховано до сплати на 5-35% менше — залежно від міста та регіону.

“Загалом 143 підприємства у 120 містах ухвалили рішення про зниження тарифу, і дуже значний відсоток людей у країні отримав реальне зменшення рахунків у грудні. Ми продовжуємо працювати з обласними держадміністраціями, і в січні очікуємо, що більше підприємств зможуть долучитися до цього процесу”, — повідомив очільник уряду.

Прем’єр-міністр підкреслив, що у тих містах, де тарифи на тепло раніше були більш економічно обґрунтованими, зараз менше можливості для їхнього зниження, ніж у регіонах, де вони були завищеними. Олексій Гончарук також додав, що на вартість тепла у кожному регіоні впливає технічний стан підприємств теплокомуненерго, їхнє обладнання, обсяги споживання та втрати тепла, відзначили в Офісі.

Щодо розділення платіжок за газ на дві, голова НКРЕКП Валерій Тарасюк зазначив, що раніше громадяни сплачували і за сам газ, і за його доставку за однією квитанцією, а нині мають сплачувати окремо за паливо і за його транспортування. За словами Валерія Тарасюка, це необхідно для того, щоб у перспективі українські споживачі могли вільно змінювати постачальника газу.

Учасники зустрічі погодилися, що основний запас зменшення вартості тепла для населення не у зниженні цін на газ, а у проведенні ефективної термомодернізації будівель та реалізації заходів з енергоефективності у житловому фонді, зазначено у повідомленні.

За інформацією Прем’єр-міністра, 31 місто вже подало заявки для участі у програмі термомодернізації.

Водночас міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак зазначила, що є питання комплексної готовності міст до впровадження програм з термомодернізації. У цьому контексті учасники наради дійшли згоди щодо необхідності підтримки міст і громад, надання їм фахової допомоги в розробці програм енергоефективності, що є однією з умов для участі у державній програмі.

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Вторник, 18.02.2020

Закругление верхнее-левое

11:30В Николаеве пройдет областной конкурс «Барви надії»

11:16Украина эвакуирует из Китая граждан более 10 стран

11:02В Украине предлагают отменить НДС для внутренних авиарейсов

10:49Украина напомнит в ООН о миротворцах для Донбасса

10:36Кабмин анонсировал за год 200 тысяч новых рабочих мест

10:23Коронавирус в Китае – число жертв превысило 1800

10:07Из николаевской маршрутки выпала пассажирка

09:52Украина продаст три порта в Черном море

09:37Детей с 2020 года не будут принимать в детдома

09:24Боевики обстреляли Орехово из запрещенных Минском минометов

09:12На Харьковщине двое детей утонули в пруду

08:59Де в Миколаєві сьогодні не буде світла: знайдіть свою адресу

08:45В разрушении николаевской набережной коммунальщики обвинили швартовщиков

08:31В Николаеве весной проведут Poetic Dragon Boat Festival и «Витовские игры»

08:16Нацбанк продолжает укреплять гривну

08:00Именинники 18 февраля: от Марии Тюдор до Джона Траволты

 17.02

21:01В Николаеве закроют для фур две улицы

20:47Николаевская полиция училась ловить беглецов в суде

20:28Николаев претендует на звание лучшего города Украины

20:12У 90-летней старушки в Николаеве выманили 280 тысяч гривен

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама