Завтра у Миколаєві – видовищні змагання рятувальників!

11.09.17 20:38Сколько просмотров этой статьи565Сколько комментариев этой статьи0

12 вересня на базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Миколаївській області відбудеться чемпіонат з пожежно-прикладного спорту серед підрозділів обласного гарнізону оперативно-рятувальної служби.

Пожежно-прикладний спорт (ППС) представляє собою вид спорту, метою якого є підготовка пожежників та рятувальників до виконання дій за призначенням, повідомляє Миколаївська правда.

Цьогоріч в Україні відзначається своєрідний ювілей ППС, адже саме 80 років тому збірна команда УРСР уперше взяла участь в змаганнях в Москві. З того часу і почалася писатися історія розвитку та становлення пожежно-прикладного спорту в Україні.

Наша Держава може по праву пишатися своїми спортсменами, які ще в Радянські часи, у складі збірної команди Республіки СРСР, здобули чимало гучних перемог на різних міжнародних змаганнях. З 2002 року Україна стала членом Міжнародної спортивної федерації пожежних та рятувальників, до складу якої входить 19 країн світу.

Перші згадки про появу пожежно-прикладного спорту на теренах Миколаївської області з’являються ще у 1948 році, коли вогнеборці обласного центру провели перші змагання. А вже у 1964 році було створено місцеву Федерацію пожежно-прикладного спорту, яку очолив начальник відділу пожежної охорони УВС України Миколаївського облвиконкому Данило Швець. З цього часу із неабияким завзяттям мужні та відважні хлопці почали записуватися у лави спортсменів-вогнеборців. Сьогодні в області підготовлено сорок вісім майстрів спорту. Пишається Миколаївщина і своїми майстрами спорту міжнародного класу, серед яких Володимир Трофимчук, п’ятиразовий чемпіон України, наставник збірної Миколаївщини з 1997 року, Олександр Шерстюк — восьмиразовий переможець союзних першостей, у доробку якого майже триста нагород. Зросли на теренах Миколаївщини і заслужений майстер спорту Ігор Дагіль — чемпіон світу із двоборства, Микола Тимченко — переможець європейського форуму-2003 у Санкт-Петербурзі.

Продовжуючи історично складені традиції з підтримки розвитку та становлення пожежно-прикладного спорту на території нашого краю, 12 вересня пройдуть щорічні обласні змагання серед підрозділів Миколаївського гарнізону. 29 команд з усієї Миколаївщини будуть змагатись у напруженій боротьбі за чотирма видами: підйом по штурмовій драбині, подолання 100-метрової смуги з перешкодами, підйом по висувній драбині та пожежна естафета. Тож побажаємо усім вдалих стартів і нехай переможе сильніший!

А підтримувати та вболівати за рятувальників запрошені на захід ветерани пожежно-прикладного спорту: заслужений тренер України, майстер спорту СРСР Міжнародного класу Олександр Миколайович Шерстюк; тренер збірної України та Миколаївської області, майстер спорту СРСР Міжнародного класу Володимир Адамович Трофимчук; тренер юнацької збірної команди Миколаївської області з пожежно-прикладного спорту майстер спорту СРСР Ігор Іванович Тужиков; начальник збірної команди України, суддя національної категорії Шевченко Анатолій Іванович.

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Понедельник, 19.02.2018

Закругление верхнее-левое

21:24В Одессе снова украли памятник солдату Швейку

20:42Благоприятные дни для посева семян овощей в марте 2018 года

19:49Елена Корикова рассказала о своих пластических операциях

19:27Журналисты потребовали от Порошенко остановить цензуру

18:03В Одессе ночью обрушился трехэтажный флигель вместе с жителями. Видео

17:37Бубка вручил Абраменко "золото" Олимпиады

17:28Во Львове хотят снести стелу Монумента славы

15:07ВОЗ: Заболеваемость корью в Европе выросла на 400%

14:00В Украину идет похолодание

13:45Труханова хотят отстранить от должности мэра Одессы

13:31Япония выделит Украине около 4 млн долларов

13:09В Николаеве после карантина возобновлено обучение в школах

11:01Неизвестные разрисовали ворота посольства Польши в Тель-Авиве свастиками

10:27Где сегодня в Николаеве не будет воды: найдите свой адрес

10:24Николаевцев приглашают почтить память Героев Небесной Сотни

09:49Где в Николаеве не будет света: найдите свой адрес

09:35Николаевцы отпраздновали окончание Масленицы

09:06Великий пост: питание по дням недели

08:40Украинские фигуристы Назарова и Никитин не прошли в произвольную программу

08:38Нидерланды узаконили автоматическое донорство в случае смерти

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама