Українській агроосвіті не вистачає практики

20.06.11 08:39Сколько просмотров этой статьи1824Сколько комментариев этой статьи0

У місті Тернопіль відкрилася перша агрошкола в Україні за інноваційною програмою навчання.

На початку тижня завершився перший набір випускників та молодих спеціалістів до агрошколи, яку відкрив відомий в Украін іта за її межами аграрій, голова Агрохолдингу «Мрія», Гута Іван Миколайович.

Це перша агрошкола в Україні, в якій навчатимуть молодих спеціалістів за новою програмою, що є першим кроком до освіти в агрономії. Навчання, проживання і харчування безкоштовні, також слухачі отримуватимуть стипендію. Протягом півроку студенти матимуть можливість застосовувати теоретичні знання на практиці в господарстві Агрохолдингу «Мрія», в якому обробляється понад 200 тисяч гектарів землі за новими технологіями і за допомогою сучасної техніки. А подібних умов для підготовки фахівців сьогодні не може забезпечити ні один навчальний заклад в Україні. Навчатися у школі виявили бажання більше ніж 150 юнаків та дівчат із різних регіонів, але шістнадцять із них пройшли жорсткий добір. Усі вони після закінчення одержать відповідний сертифікат і матимуть змогу працювати в Агрохолдингу «Мрія».

Гута Андрій Іванович – виконавчий директор компанії «Мрія» подбає про це. Станіслав Горпинюк, що приїхав з Вінниці, говорить: «Я закінчив четвертий курс Вінницького аграрного університету за спеціальністю «агрономія» і кілька місяців працював в аграрній фірмі менеджером-консультантом з продажу захистів рослин. Дізнавшись про цей проект, вирішив спробувати і, звичайно, сподіваюся отримати роботу у майбутньому».

Студентка Київського університету біоресурсів і природокористування С. Марченко — одна дівчина серед слухачів школи: «Державі потрібно підняти з кризи аграрне виробництво, для цього необхідні молоді спеціалісти які дуже добре підготовлені».

Роман ПРОЦЬ - директор виробництва Агрохолдингу «Мрія», один з ініціаторів створення цієї агрошколи: — Рівень сільськогосподарської освіти знизився тому, що матеріальна база багатьох вишів, і аграрних, вимагає покращення. А ми працюємо на кращій техніці в світі, з найкращими засобами захисту рослин, маємо сучасні елеватори, насіннєві заводи. Випускники цього не бачили. Щоб уміти з цим працювати і збирати такі врожаї, як у Західній Європі, потрібно додатково вчитися. Ми започаткуавли систему підготовки за програмою МВА в агрономії, це вищий рівень освіти, ніж дають наші виші. Ми запросили найкращих викладачів університетів, дослідних інститутів, Голландії та Німеччини. Усі знання слухачі одразу зможуть реалізувати на полі з технікою.
Николаевскаяинформационная интернет газета "г Николаев".

Николаев - город корабелов


MiruMir

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Понедельник, 22.07.2019

Закругление верхнее-левое

09:48Выборы прошли без серьезных нарушений

09:41Зеленский хочет объединить три министерства

09:3222 июля: день в истории

09:18В Николаеве провалился асфальт

09:11Обработана треть электронных протоколов

09:04У берегов Африки загорелся украинский корабль, пропал моряк

08:52Посол заявил о подрыве доверия Украины к Германии

08:44Выборы в Раду: первые результаты ЦИК

08:36Венгрия хочет создать анклав на Закарпатье

08:28Где сегодня в Николаеве не будет света: найдите свой адрес

08:20"Хлебное" перемирие началось на Донбассе

08:11Погода на 22 июля

08:03Курс валют на 22 июля

07:55Ольга Харлан – чемпионка мира 2019 года

 20.07

21:04В NASA нашли интересный способ изменения климата на Марсе

20:31Как избавиться от темных кругов и мешков под глазами

19:19На чемпионате мира по фехтованию Харлан вышла в 1/8 финала

17:17Украина вошла в число самых грязных стран мира

16:28В Николаеве напали на кандидата в депутаты

15:31В Украине разблокировали некоторые зарещенные сайты

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама