Геннадий Николенко провел рабочее совещание по вопросам разработки Программы модернизации теплового хозяйства в Николаевской области

10.04.13 10:17Сколько просмотров этой статьи1393Сколько комментариев этой статьи0

Протягом 2-х тижнів Миколаївській області потрібно розробити План модернізації теплового господарства. Про це 9 квітня, під час проведення наради з питань модернізації об’єктів житлово-комунального господарства, зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Ніколенко.

За його словами, 8 квітня за участі одразу 2-х віце-прем’єр-міністрів Олександра Вілкула та Юрія Бойка, у м. Києві пройшла нарада, на якій розглядалися питання по скороченню споживання природного газу теплогенеруючими підприємствами. Через 2 тижні йому, як профільному заступнику, на рівні вищого керівництва держави потрібно представити «План модернізації теплового господарства у Миколаївській області».

За словами Геннадія Ніколенка, усім регіонам України потрібно представити ряд заходів, що дозволять скоротити споживання природного газу підприємствами теплоенергетики. Головний фінансовий ресурс реалізації запропонованих компаніями проектів – це пільгове кредитування теплогенеруючих підприємств.

Як зазначив перший заступник голови облдержадміністрації, під час наради у Києві було поставлено питання про те, які заходи вживати по переходу теплових районів міст від споживання газу, про що було зазначено та підтримано досвід Ужгороду та Луганську по переведенню житлового сектору на індивідуальне опалення.

На думку Геннадія Ніколенка, основні заходи, що можуть бути прийнятними для Миколаївської області – це частковий перехід на індивідуальне опалення приватного сектору та пошук альтернативних джерел енергії, що будуть найбільш економічно вигідними для Миколаївщини – це електроенергія, паливні брикети, сонячна енергетика тощо.

Він представив учасникам наради, на яку були запрошені представники паливно-енергетичних підприємств області, керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації та міст обласного підпорядкування, досвід м. Вознесенськ, Первомайського та Вознесенського районів по переходу на комбіноване опалення, що, зокрема, по м. Вознесенськ дозволило отримати 30% економію споживання газу, а в Первомайському районі завдяки установці електричних котлів споживання газу скоротилося вдвічі.

Геннадій Ніколенко надав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів та представникам підприємств теплової енергетики прорахувати усі можливі альтернативні джерела енергії для того, щоб обрати для себе найбільш оптимальний.

«Якщо ми беремо курс на використання альтернативної енергетики, то ми повинні, по-перше, чітко розуміти як її подати населенню, а по-друге, завжди має залишатися базовий носій енергії, що у випадку непередбачуваних ситуацій може забезпечити теплом наших громадян», - висловив позицію обласної влади перший заступник голови облдержадміністрації.

Учасники наради обговорили проблемні питання та поставили Геннадію Ніколенко декілька запитань щодо вимог нової Програми. Він, у свою чергу, надав доручення запрошеним до участі у засіданні до 15 квітня надати йому своє бачення ситуації та конкретні пропозиції, щодо того, які заходи потрібно провести по підприємствам ПЕК та який результат по скороченню споживання газу ми очікуємо від реалізації запропонованих проектів.

Анна Леонтьева

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Пятница, 14.06.2019

Закругление верхнее-левое

15:43В ПЦУ заговорили о расколе из-за собора Филарета

15:18Исполком отказал в повышении тарифа на проезд в электротранспорте Николаева

14:03Под Днепром взорвали банкомат в здании сельсовета

13:20Федора Добронравова исключили из «черного списка» Министерства культуры

13:11Зеленский обсудил Донбасс с главой ОБСЕ

12:34Ученые: курятина и индейка такие же вредные, как говядина и свинина

12:06Безработица в Украине снижается несколько месяцев подряд

11:27В Николаеве разыскивают пропавшую без вести пожилую женщину

08:40Создание Комиссии по тарифам признали незаконным

08:29В Николаеве отметили День медицинского работника

 12.06

17:07Волонтеры посетили Николаевскую инфекционную больницу

11:25Аграрії Миколаївщини розпочали жнива

11:22Выборы в ВР-2019: кто из николаевцев засветился на мажоритарных округах и в партийных списках

11:08Спасатели объявили самый высокий уровень пожарной опасности в Украине

10:56В Днепре "заминировали" полтора десятка объектов

10:10В Казахстане прошла инаугурация Токаева

09:58Лоукостеру SkyUp запретили летать

09:50Где сегодня в Николаеве не будет воды: найдите свой адрес

09:36Погода в Украине: надвигается жара до +34 градусов и грозы с дождями

09:12В Киеве установят три тысячи контейнеров для раздельного сбора мусора

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама