Геннадий Николенко провел рабочее совещание по вопросам разработки Программы модернизации теплового хозяйства в Николаевской области

10.04.13 10:17Сколько просмотров этой статьи1367Сколько комментариев этой статьи0

Протягом 2-х тижнів Миколаївській області потрібно розробити План модернізації теплового господарства. Про це 9 квітня, під час проведення наради з питань модернізації об’єктів житлово-комунального господарства, зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Ніколенко.

За його словами, 8 квітня за участі одразу 2-х віце-прем’єр-міністрів Олександра Вілкула та Юрія Бойка, у м. Києві пройшла нарада, на якій розглядалися питання по скороченню споживання природного газу теплогенеруючими підприємствами. Через 2 тижні йому, як профільному заступнику, на рівні вищого керівництва держави потрібно представити «План модернізації теплового господарства у Миколаївській області».

За словами Геннадія Ніколенка, усім регіонам України потрібно представити ряд заходів, що дозволять скоротити споживання природного газу підприємствами теплоенергетики. Головний фінансовий ресурс реалізації запропонованих компаніями проектів – це пільгове кредитування теплогенеруючих підприємств.

Як зазначив перший заступник голови облдержадміністрації, під час наради у Києві було поставлено питання про те, які заходи вживати по переходу теплових районів міст від споживання газу, про що було зазначено та підтримано досвід Ужгороду та Луганську по переведенню житлового сектору на індивідуальне опалення.

На думку Геннадія Ніколенка, основні заходи, що можуть бути прийнятними для Миколаївської області – це частковий перехід на індивідуальне опалення приватного сектору та пошук альтернативних джерел енергії, що будуть найбільш економічно вигідними для Миколаївщини – це електроенергія, паливні брикети, сонячна енергетика тощо.

Він представив учасникам наради, на яку були запрошені представники паливно-енергетичних підприємств області, керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації та міст обласного підпорядкування, досвід м. Вознесенськ, Первомайського та Вознесенського районів по переходу на комбіноване опалення, що, зокрема, по м. Вознесенськ дозволило отримати 30% економію споживання газу, а в Первомайському районі завдяки установці електричних котлів споживання газу скоротилося вдвічі.

Геннадій Ніколенко надав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів та представникам підприємств теплової енергетики прорахувати усі можливі альтернативні джерела енергії для того, щоб обрати для себе найбільш оптимальний.

«Якщо ми беремо курс на використання альтернативної енергетики, то ми повинні, по-перше, чітко розуміти як її подати населенню, а по-друге, завжди має залишатися базовий носій енергії, що у випадку непередбачуваних ситуацій може забезпечити теплом наших громадян», - висловив позицію обласної влади перший заступник голови облдержадміністрації.

Учасники наради обговорили проблемні питання та поставили Геннадію Ніколенко декілька запитань щодо вимог нової Програми. Він, у свою чергу, надав доручення запрошеним до участі у засіданні до 15 квітня надати йому своє бачення ситуації та конкретні пропозиції, щодо того, які заходи потрібно провести по підприємствам ПЕК та який результат по скороченню споживання газу ми очікуємо від реалізації запропонованих проектів.

Анна Леонтьева

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Пятница, 19.04.2019

Закругление верхнее-левое

21:20В Николаеве расцвела уникальная краснолистная яблоня

21:16Бота з голосом Порошенка оплачують із виборчого штабу

21:13В Украине открыли одну из крупнейших в Европе солнечных электростанций

16:23В Мукачево 13-летняя девочка попала в реанимацию с отравлением кокаином

16:21Лукашенко предложил назначать на должности только многодетных отцов

16:18Окружной суд принял новое решение по ПриватБанку

15:49Олимпийский готов к дебатам - министр спорта

 18.04

21:36В Николаевской области горел нефтеперерабатывающий завод

21:33На сайте президента появилась петиция о переносе выборов

21:29Сегодня ночью синоптики обещают николаевцам заморозки

19:10Укрзализныця запускает поезд Днепр-Перемышль

14:34Укрпочта выпустила марку с изображением Валерия Лобановского

14:32Суд передумал снимать арест со счетов банка Януковича

14:28Новым руководителем КП «ЭЛУ автодорог» стал человек из зернового бизнеса

11:08Владимир Зеленский дал интервью РБК-Украина. Видео

10:57В Николаеве подожгли образцовую автошколу

10:04Луценко не уйдет с поста генпрокурора если Порошенко проиграет выборы

09:33Зеленский рассказал, с кем не будет создавать коалицию в Раде

09:27Ученые назвали ягоду, которая помогает в борьбе с раком и болезнями сердца

09:24Курс валют 18 апреля

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама