Первый круизный теплоход с западными туристами прибудет в Николаев уже в мае

25.04.13 09:12Сколько просмотров этой статьи1449Сколько комментариев этой статьи0

Обласне керівництво працює над залученням іноземних туристів та популяризацією туристичної сфери Миколаївської області у світі. Цього місяця 12 баз відпочинку в с. Коблево взяли участь у міжнародній туристичній виставці, що проходила у Білорусії та вже сьогодні 100% забезпечили себе білоруськими туристами на весь оздоровчий період, що ставить перед нашим регіоном нові завдання – це забезпечити нормальне авто- та авіасполучення між Миколаївською областю та Республікою Білорусь.

Про це, 24 квітня, під час проведення робочої наради з питань організації відпочинку для іноземних туристів на території Миколаївської області, зазначив Геннадій Ніколенко.

Крім того, він наголосив, що нашій області, в питаннях розширення туристичного потенціалу, вдалося просунутися ще далі, зокрема, були проведені переговори із круїзною компанією «Червона Рута» м. Київ, яка заснована у 1991 році та працює як в Україні, так і за її межами. Дана туристична компанія має декілька комфортабельних суден та здійснює круїзи для іноземних туристів по території України.

«Ми довго вели перемовини з «Червоною Рутою» та в результаті була отримана домовленість, що до схеми розроблених ними маршрутів буде включено і нашу область із 60-годинною стоянкою у м. Миколаїв. Головне, що теплоходи цієї компанії мають, так звану, опускну рубку, що дозволяє проходити судну під мостами, не розводячи їх», - проінформував учасників наради Геннадій Ніколенко.

Він представив присутнім заступника генерального директора круїзної компанії «Червона Рута» Миколу Чуряка та капітана судна «Fidelio» Олександра Ковтуна, які розповіли запрошеним до участі у нараді те, що у першій декаді травня планується 1-й круїз судна «Fidelio» до нашої області, на якому прибуде близько 140 іноземних туристів – це в основному такі країни як Німеччина, Австрія, США та Канада. Дане круїзне судно побудоване в Нідерландах у 1995 році та має ряд спеціальних пропозицій – комфортабельні каюти, сауни та багато іншого.

За словами представників круїзної компанії за весь сезон до Миколаївської області прибуде 8 різних іноземних туристичних делегацій, а це близько тисячі туристів із різних країн світу.

Перший заступник голови облдержадміністрації коротко розповів представникам київської круїзної компанії про туристичний потенціал м. Миколаєва та області, зокрема, це ряд музеїв з унікальною архітектурою та експонатами, аналогів яких немає в світі, Миколаївський зоопарк, зони відпочинку тощо.

Він надав доручення управлінню культури облдержадміністрації розробити чітку програму тих заходів, що Миколаївська область може запропонувати іноземним туристам та предстати йому для узгодження.

«Цей проект є стратегічно важливим для нас, тому що завдяки цим круїзам та іноземних туристам про Миколаївську область дізнаються далеко за межами нашої держави. Ми маємо розвивати свій туристичний потенціал», - зауважив Геннадій Ніколенко.

Анна Леонтьева

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Четверг, 20.06.2019

Закругление верхнее-левое

14:13Бари Алибасов лишил сына многомиллионного наследства

14:10Премьер Малайзии назвал результаты расследования крушения МН17 “антироссийскими”

14:07Ученые рассказали, как не растолстеть с возрастом

13:55На Закарпатье построят две солнечные электростанции

13:49Банки Украины увеличили прибыль почти вдвое

13:41Вор уснул в детском саду, пытаясь украсть телевизор

13:27Оформление заграничных паспортов и ID-карт подорожает с июля: цены

13:1520 июня: день в истории

13:09Николаевская 10-летняя пианистка заняла второе место на международном конкурсе в Милане

12:58За четыре месяца Николаевская область потеряла более 4 тысяч человек

12:46Анджелина Джоли стала редактором журнала Time

12:37Российский банк отсудил фабрику АВК в Донецке

12:20Зеленский согласился встретиться с отцом Гандзюк

12:09У Миколаєві перекрили вулицю через підозрілу сумку

11:56Зеленский встретился с представителями Ялтинской европейской стратегии

11:49В Николаеве объявлена пятиклассная пожарная опасность

11:40Госбюджет недополучил 50 млрд грн - Счетная палата

 18.06

12:49В Николаевской области отчаявшиеся жители перекрыли фурам трассу Н-11

12:32У Росії думають над запуском нової валюти

12:13В Николаеве якобы заминировали все больницы города

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама