Первый круизный теплоход с западными туристами прибудет в Николаев уже в мае

25.04.13 09:12Сколько просмотров этой статьи1402Сколько комментариев этой статьи0

Обласне керівництво працює над залученням іноземних туристів та популяризацією туристичної сфери Миколаївської області у світі. Цього місяця 12 баз відпочинку в с. Коблево взяли участь у міжнародній туристичній виставці, що проходила у Білорусії та вже сьогодні 100% забезпечили себе білоруськими туристами на весь оздоровчий період, що ставить перед нашим регіоном нові завдання – це забезпечити нормальне авто- та авіасполучення між Миколаївською областю та Республікою Білорусь.

Про це, 24 квітня, під час проведення робочої наради з питань організації відпочинку для іноземних туристів на території Миколаївської області, зазначив Геннадій Ніколенко.

Крім того, він наголосив, що нашій області, в питаннях розширення туристичного потенціалу, вдалося просунутися ще далі, зокрема, були проведені переговори із круїзною компанією «Червона Рута» м. Київ, яка заснована у 1991 році та працює як в Україні, так і за її межами. Дана туристична компанія має декілька комфортабельних суден та здійснює круїзи для іноземних туристів по території України.

«Ми довго вели перемовини з «Червоною Рутою» та в результаті була отримана домовленість, що до схеми розроблених ними маршрутів буде включено і нашу область із 60-годинною стоянкою у м. Миколаїв. Головне, що теплоходи цієї компанії мають, так звану, опускну рубку, що дозволяє проходити судну під мостами, не розводячи їх», - проінформував учасників наради Геннадій Ніколенко.

Він представив присутнім заступника генерального директора круїзної компанії «Червона Рута» Миколу Чуряка та капітана судна «Fidelio» Олександра Ковтуна, які розповіли запрошеним до участі у нараді те, що у першій декаді травня планується 1-й круїз судна «Fidelio» до нашої області, на якому прибуде близько 140 іноземних туристів – це в основному такі країни як Німеччина, Австрія, США та Канада. Дане круїзне судно побудоване в Нідерландах у 1995 році та має ряд спеціальних пропозицій – комфортабельні каюти, сауни та багато іншого.

За словами представників круїзної компанії за весь сезон до Миколаївської області прибуде 8 різних іноземних туристичних делегацій, а це близько тисячі туристів із різних країн світу.

Перший заступник голови облдержадміністрації коротко розповів представникам київської круїзної компанії про туристичний потенціал м. Миколаєва та області, зокрема, це ряд музеїв з унікальною архітектурою та експонатами, аналогів яких немає в світі, Миколаївський зоопарк, зони відпочинку тощо.

Він надав доручення управлінню культури облдержадміністрації розробити чітку програму тих заходів, що Миколаївська область може запропонувати іноземним туристам та предстати йому для узгодження.

«Цей проект є стратегічно важливим для нас, тому що завдяки цим круїзам та іноземних туристам про Миколаївську область дізнаються далеко за межами нашої держави. Ми маємо розвивати свій туристичний потенціал», - зауважив Геннадій Ніколенко.

Анна Леонтьева

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Четверг, 18.04.2019

Закругление верхнее-левое

21:36В Николаевской области горел нефтеперерабатывающий завод

21:33На сайте президента появилась петиция о переносе выборов

21:29Сегодня ночью синоптики обещают николаевцам заморозки

19:10Укрзализныця запускает поезд Днепр-Перемышль

14:34Укрпочта выпустила марку с изображением Валерия Лобановского

14:32Суд передумал снимать арест со счетов банка Януковича

14:28Новым руководителем КП «ЭЛУ автодорог» стал человек из зернового бизнеса

11:08Владимир Зеленский дал интервью РБК-Украина. Видео

10:57В Николаеве подожгли образцовую автошколу

10:04Луценко не уйдет с поста генпрокурора если Порошенко проиграет выборы

09:33Зеленский рассказал, с кем не будет создавать коалицию в Раде

09:27Ученые назвали ягоду, которая помогает в борьбе с раком и болезнями сердца

09:24Курс валют 18 апреля

09:22Народный календарь: Феодул Ветреник

09:14Суд снял арест со счетов банка Януковича

08:38Где сегодня в Николаеве не будет света: найдите свой адрес

08:29В Украину возвращается тепло

08:00Ученые смогли частично оживить мозг мертвой свиньи

 17.04

21:10Погода в Украине: синоптики предупреждают о сильных заморозках

20:56Национальный природный парк на Кинбурне отвоевал орхидейное поле и сотню гектаров земли

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама