У тяжкохворих Миколаївщини з’явився шанс на підтримку

25.07.17 18:32Сколько просмотров этой статьи663Сколько комментариев этой статьи0

Миколаївська облдержадміністрація підписала Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я».

25 липня Миколаївська облдержадміністрація, у рамках реалізації державних програм з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та вірусних гепатитів, підписала Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я», повідомляє Миколаївська правда.

Миколаївська область стала першою, яка підписала цей важливий документ, що є важливим кроком на шляху до формування спільного підходу органів державної влади та організацій громадянського суспільства до програм протидії ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та іншим соціально небезпечним захворюванням.

У церемонії підписання взяли участь голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, заступник голови облдержадміністрації Віталій Кіндратів, виконавчий директор «Альянсу громадського здоров’я» Андрій Клепіков, представники УОЗ ОДА, МБФ «Альянс громадського здоров’я» та фахівці профільних лікарень області.

«Облдержадміністрація дбає і підтримує сферу охорони здоров’я на Миколаївщині. Дякую «Альянсу громадського здоров’я», що звернули увагу саме на Миколаївську область. Як результат – ми перші серед регіонів країни підписали Меморандум щодо підтримки і профілактики лікування туберкульозу, гепатиту та ВІЛ/СНІДу», — прокоментував підписання Меморандуму Олексій Савченко.

Очільник області зазначив, що у рамках підписаного Меморандуму від обласного бюджету планується внести близько 15,6 млн грн, які у 2018 році будуть спрямовані на реалізацію обласних цільових соціальних програм та підтримку працівників, які надають медичну допомогу хворим.

«Ми сподіваємось, що об’єднавши ресурси з місцевого бюджету, Альянсу та державне фінансування, Миколаївська область одна з перших в Україні досягне показників 90-90-90 — міжнародних зобов’язань, які країна має виконати до 2020 року. Підписаний сьогодні Меморандум є свідченням стратегічного партнерства у подоланні епідемій СНІДу, туберкульозу та гепатитів. В цьому році ми інвестуємо в область понад 18 млн грн. Ви можете на нас розраховувати і надалі», — відзначив виконавчий директор «Альянсу громадського здоров’я» Андрій Клепіков.

Сторони погодились координувати процес реалізації національних та регіональних програм, проектів, акцій та заходів у зазначених галузях на території Миколаївської області. Фінансовий внесок кожної зі сторін у виконання положень цього Меморандуму відбуватиметься в межах затверджених асигнувань на заходи місцевих цільових програм та укладених Альянсом грантових угод за результатами проведених конкурсів проектів.

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Четверг, 20.09.2018

Закругление верхнее-левое

22:18В Украине запретили хлорид натрия

18:25Великобритания и Канада раскритиковали мораторий на русский язык во Львове

18:16В Николаеве депутаты обсудили аварийную ситуацию, возникшую из-за новой дорожной разметки

16:56Парламент уволил 13 членов Центризбиркома

16:36Эксперты назвали самые безопасные города мира

16:04На ремонт дороги Миколаїв-Кропивницький запланували 1 мільярд - Укравтодор

15:42Укрпочта грозит прекратить доставку пенсий

15:16Евросоюз рассказал, почему сократили объемы финансовой помощи

14:50В Николаевской области браконьеры наловили рыбы и раков почти на 54 тысячи гривен

14:31Признанная умершей украинка не может вернуться на родину из колонии в РФ

14:19Под Радой начались столкновения, ранен полицейский

14:01Рада сделала первый шаг к изменению Конституции

13:34Николаевская тхэквондистка Мария Лабузова - обладательница кубка Украины

13:27В Нидерландах четыре ребенка попали под поезд

10:05От ботулизма в Украине умерли уже 8 человек

10:03Ким Чен Ын подарил президенту Южной Корее две тонны грибов мацутакэ

09:57Николаевец хранил дома четыре гранатомета, 24 гранаты, взрывчатку

09:35Названы сроки нового экономического кризиса

08:56На Донбассе за сутки 24 обстрела, один боец ранен

08:40В Николаеве кораблестроительный завод уценили в интересах России

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама