Торжественное собрание , посвященное 15-й годовщине Конституции Украины

25.06.11 16:50Сколько просмотров этой статьи1744Сколько комментариев этой статьи0

25 червня у сесійній залі обласної ради за участі керівництва області та міста Миколаєва відбулися обласні урочисті збори з нагоди 15 річниці Конституції України.

Відразу після відкриття зборів його учасники запропонували покласти квіти до пам'ятника В’ячеслава Чорновола. Право покласти квіти було надано кращим студентам Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Зі словами вітання до присутніх звернувся голова Миколаївської облдержадміністрації Микола Круглов. Він, зокрема, сказав: «Конституція – одна для всіх. Шануймо її, пам’ятаючи, що сьогоденню передувала багатовікова історія державотворення. Та доля розпорядилася так, що саме ми стали свідками народження суверенної країни, здійснення одвічного права українського народу на самовизначення. І ми, як ніхто інший, відповідальні перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями за державу, на сторожі якої стоїть Основний Закон.

Всебічний розвиток культури, освіти, ефективне та доступне медичне обслуговування, правова і соціальна захищеність, політична т а релігійна свобода – все це має по праву належати громадянам України. Потрібні час, віра і напружена праця, щоб конституційні засади увійшли в наше життя конкретними і зримими змінами. То ж давайте будемо виходити з того, що Україна починається з кожного з нас. І нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де панували б гуманізм, демократія, закон і справедливість, а матеріальний достаток співвідносився б із кількістю та якістю праці кожного”.

Свій виступ М. Круглов завершив такими словами: “Вітаючи усіх вас з пятнадцятою річницею від дня прийняття Конституції України, висловлюю впевненість, що громадянська злагода – найважливіше досягнення нашого суспільства – стане запорукою позитивних змін в державі і якнайшвидшого розвитку її економіки. Розбудова України, а отже, достаток і достойне життя її громадян, залежить лише від нашої спільної напруженої праці. Тож успіхів нам на шляху до великого майбутнього!”

Голова облдержадміністрації вручив державні нагороди.

Указом Президента України за вагомий особистий внесок у справу консолідації українського суспільства, розбудову демократичної, соціальної і правової держави, багаторічну сумлінну працю та активну громадську діяльність орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено Сімоняна Рубіка Хачатуровича – голову Миколаївської обласної громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль Україна»;

 • почесне звання«Заслужений лікар України»присвоєно Дуді Раїсі Сергіївні – лікарю-кардіологу кардіологічного центру Миколаївської обласної лікарні;

 • почесне звання «Мати-героїня» присвоєно Ященко Лідії Григорівні – матері п’яти дітей, м. Миколаїв.

За вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджена Мироненко Тетяна Платонівна – завідувач кафедри англійської філології Миколаївського Національного університету імені В.О. Сухомлинського;

За плідну працю, професіоналізм, відповідальне ставлення до обраної справи, вагомий особистий внесок у розвиток і зміцнення демократичної, соціальної і правової України та з нагоди відзначення Дня Конституції України Почесною грамотою Миколаївської обласної державної адміністрації нагороджені:

 1. Алексєєнко Віра Іванівна –директор Березанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Березанської районної ради;

 2. Караченцева Ольга Павлівна –головний спеціаліст відділу з питань соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення Казанківської райдержадміністрації;

 3. Рогов Георгій Костянтинович –депутат Миколаївської міської ради ІV скликання, доцент Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова;

 4. Фесенко Олександр Васильович –директор Новоодеської філії товариства з обмеженою відповідальністю «ІНТЕР ФУД»;

 5. Чебан Олександр Олександрович –депутат Миколаївської обласної ради VІ скликання, директор приватного акціонерного товариства «Оберіг» Арбузинського району.

Подяка голови обласної державної адміністрації оголошена Макаренку Володимиру Івановичу – члену Миколаївської обласної спілки воїнів-інтернаціоналістів та запасу.

Присутніх також привітали перший заступник голови обласної ради Володимир Пащенко та Миколаївський міський голова Володимир Чайка.

Вони також вручили нагороди нашим землякам.

Розпорядженням Голови Верховної Ради України за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, активну громадську діяльність, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм ГРАМОТОЮ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ нагороджений Гладун Василь Андрійович – настоятель храму «Святого Духа» Української Православної Церкви, депутат Миколаївської обласної ради.

Цінним подарунком нагороджено Ратушняка Ігоря Олександровича – доцента Національного університету кораблебудування імені Адмірала Макарова.

Розпорядженням голови обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток і зміцнення демократичної, соціальної і правової держави, сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди державного свята – Дня Конституції України Почесною грамотою обласної ради нагороджені:

 1. Мовчан Володимир Миколайович –старший сержант служби цивільного захисту, старший пожежний 25-ї самостійної державної пожежної частини селища міського типу Весняне Миколаївського району управління Міністрества Надзвичайних Ситуацій України у Миколаївській області;

 2. Буховцева Людмила Володимирівна –начальник відділу статистики сільськогосподарських підприємств управління статистики сільського господарства та навколишнього середовища головного управління статистики у Миколаївській області;

 3. Надєїна Тетяна Анатоліївна –заступник начальника відділу контролю цін на ринках послуг державної інспекції з контролю за цінами в Миколаївській області.

Миколаївським міським головою Володимиром Дмитровичем Чайкою з нагоди Дня Конституції України прийнято розпорядження, яким за сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у вирішення питань життєдіяльності територіальної громади міста та з нагоди 15-ї річниці прийняття Конституції України Почесною грамотою Миколаївського міського голови нагороджені:

 1. Гуллєр Володимир Ілліч –заступник міського голови;

 2. Бакалова Наталя Володимирівна –начальник служби у справах дітей адміністрації Центрального району виконкому Миколаївської міської ради;

3.Новохатська Наталя Іванівна –начальник відділу комунального господарства і благоустрою адміністрації Заводського району виконкому Миколаївської міської ради;

 1. Куліш Дмитро Олегович –начальник відділу комунального госпоарства, благоустрою та технічного нагляду за санітарним очищенням адміністрації Ленінського району виконкому Миколаївської міської ради;

 2. Лисік Юрій Вікторович –головний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради.

Після закінчення офіційної частини присутні переглянули святковий концерт.

Пресс-служба Николаевской ОГА

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Среда, 17.07.2019

Закругление верхнее-левое

21:09Ученые нашли новый вид белых карликов

20:10В жахливому ДТП під Миколаєвом загинув батько з двома дітьми

19:11В карьере на Николаевщине рабочего насмерть задавил загрузчик

18:21Жители Николаева остановили кортеж Зеленского

17:03Парубий не может созвать Раду

16:09Зеленский: Николаев - самый бандитский город

15:1453-летнюю Синди Кроуфорд сняли в купальнике на пляже

15:03Ученые: приток крови к лицу после алкоголя может быть признаком рака

12:33Сигареты в Украине подорожают уже в этом месяце

12:27Президент Украины прибыл в Николаев

11:18В Кривом Роге мошенники подменили металлолом в восьми вагонах на мусор

11:15Николаевские депутаты на сессии внесли изменения в городской бюджет 2019 года

10:47В Николаевской области нашли мертвым кандидата в нардепы

10:11Еврокомиссию впервые возглавила женщина

09:57Конгресс осудил Трампа за расистские высказывания

09:32Под Киевом в результате мощного взрыва погиб человек

09:09Минфин взял рекордный займ на внутреннем рынке

08:41Зеленский провел телефонные переговоры с Меркель

08:2017 июля: день в истории

08:02Курс валют на 17 июля

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама