Николаевская ОГА провела конкурс автоперевозчиков

13.03.13 15:30Сколько просмотров этой статьи1785Сколько комментариев этой статьи0

«Миколаївська облдержадміністрація буде змінювати свої підходи до проведення конкурсу по визначенню перевізників-переможців на обласні маршрути» - Геннадій Ніколенко на засіданні конкурсної комісії

Обласне керівництво найближчим часом планує провести розширену нараду із перевізниками, що обслуговують маршрути, замовником яких виступає облдержадміністрація, та розглянути на ній ряд проблемних моментів пов’язаних із безпекою руху та інноваціями в законодавчій базі.

Про це 13 березня, під час засідання конкурсної комісії з питань визначення перевізника на автобусних маршрутах загального користування, замовником яких виступає Миколаївська ОДА, заявив перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Ніколенко.

До участі у засіданні були запрошені голова та члени комісії, представники перевізників, що подали свої заявки на маршрути, представники райдержадміністрацій маршрути яких виставлялися на конкурс та представники засобів масової інформації.

На початку засідання голова комісії Геннадій Ніколенко озвучив порядок та регламент проведення конкурсу. У відповідній Постанові КМУ чітко визначено, що після оголошення конкурсу перевізники подають відповідний перелік документів замовнику у двох конвертах, один з яких відкривається під час засідання конкурсної комісії, склад якої затверджено відповідним розпорядженням голови облдержадміністрації. В присутності запрошених секретар комісії - заступник начальника управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Валерій Приходько та його помічник розкрили запаковані конверти та виявили, що для участі у конкурсі подали заявки 13 перевізників та усі вони рішенням комісії були допущенні до участі у конкурсній процедурі.

За Законом переможцем визнається той перевізників, який набрав більшу кількість балів. Якщо кандидат 1 і він має кількість балів більшу від 0, то він визнається переможцем. У випадку, коли кандидатів 2 і більше перемагає той, хто набрав більшу кількість балів. Порядок отримання бальної оцінки прописано у постанові. Оцінка включає в себе стан автобусів, матеріально-технічну базу, укладення договорів із водіями через службу зайнятості, наявність умов для перевезення інвалідів тощо.

Як зазначив голова комісії Геннадій Ніколенко, облдержадміністрація готує матеріали для проведення розширеної наради із представниками усіх перевізників, які працюють на території Миколаївської області. Він зауважив, що в законодавстві, що регулює питання транспорту внесено ряд змін та інновацій, які будуть доведені до відома учасників цієї наради.

Зокрема, перший заступник голови облдержадміністрації проінформував присутніх про те, що замовниками маршрутів, що забезпечують сполучення населених пунктів із райцентрами, тепер будуть райдержадміністрації, яким потрібно буде створити свої відповідні конкурсні комісії.

Крім того, під час цієї наради планується розглянути й ряд інших питань, зокрема, встановлення GPS-навігаторів на усі маршрутні автобуси, дотримання водіями правил дорожнього руху, придбання автобусів для перевезення інвалідів-візочників тощо.

«За результатами цієї наради, на яку будуть запрошені і члени конкурсної комісії, ми внесемо ряд змін до проведення конкурсу. Частішими стали випадки, коли водії транспортних засобів у нетверезому стані сідають за кермо та перевозять пасажирів. Ми попереджуємо перевізників про те, що якщо хоча б один їх водій буде затриманий у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння – у перевізника автоматично буде забиратися маршрут та виставлятиметься на конкурс», - висловив позицію обласної влади Геннадій Ніколенко.

Під час засідання конкурсної комісії перший заступник голови облдержадміністрації офіційно попередив представника перевізника ПП «ПІК», водії якого останнім часом найбільше порушують правила перевезення пасажирів, про те, що у разі ще одного порушення чи виявлення водія у нетверезому стані, облдержадміністрація ставитиме питання про те, щоб цей перевізників взагалі не працював на території Миколаївської області.

Крім того, під час конкурсу представниками Жовтневої райдержадміністрації було піднято 2 проблемних питання по маршрутам до с. Капустіне та с. Пересадівка. Перший заступник голови облдержадміністрації надав протокольні доручення по вирішенню проблемних моментів з перевізниками у цих населених пунктів.

За результатами конкурсу у 30-денний термін облдержадміністрація має заключити договори із тими перевізниками, які цього дня були визнані переможцями відкритого тендеру.

Анна Леонтьева

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Пятница, 24.05.2019

Закругление верхнее-левое

15:15В Николаеве объявили штормовое предупреждение

11:34ВБ назвал Украину беднейшей в регионе

11:25ВНО-2019: появились правильные ответы по математике

11:07Зеленский готов лететь на Закарпатье из-за паводка

10:44Ученые назвали самый смертоносный вид курения

10:36На Донбассе за сутки ранен один боец

10:13Кабмин принял новое украинское правописание: что изменилось

09:11Николаевскому литературному объединению «Стапель» - 90 лет!

08:49Предприятие из Шостки надурило жителей Николаевщины с сыром «Российский классический»

08:04В Николаеве предложили создать еще одну программу обращения с бездомными животными

 22.05

22:30В Индии дикая мартышка покусала 10 человек, один погиб

19:02В НАТО назвали дату проведения саммита

18:00На Донбассе за день два обстрела, ранен один боец

17:49Ливни затопили ряд городов в Украине

16:45В эту субботу состоится премьера «Вечерний Квартал в Турции»

16:37Кабмин увеличил расходы на субсидии почти на 200 млн грн

15:54Караоке-марафон "Николаев поет на Соборной"

12:59Умер легендарный французский парикмахер, придумавший укладывать волосы феном

12:52Ученые назвали причины для того, чтобы бросить все и уйти в отпуск

12:47Украина и Монголия отменят визовый режим

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама