Николаевская ОГА провела конкурс автоперевозчиков

13.03.13 15:30Сколько просмотров этой статьи1844Сколько комментариев этой статьи0

«Миколаївська облдержадміністрація буде змінювати свої підходи до проведення конкурсу по визначенню перевізників-переможців на обласні маршрути» - Геннадій Ніколенко на засіданні конкурсної комісії

Обласне керівництво найближчим часом планує провести розширену нараду із перевізниками, що обслуговують маршрути, замовником яких виступає облдержадміністрація, та розглянути на ній ряд проблемних моментів пов’язаних із безпекою руху та інноваціями в законодавчій базі.

Про це 13 березня, під час засідання конкурсної комісії з питань визначення перевізника на автобусних маршрутах загального користування, замовником яких виступає Миколаївська ОДА, заявив перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Ніколенко.

До участі у засіданні були запрошені голова та члени комісії, представники перевізників, що подали свої заявки на маршрути, представники райдержадміністрацій маршрути яких виставлялися на конкурс та представники засобів масової інформації.

На початку засідання голова комісії Геннадій Ніколенко озвучив порядок та регламент проведення конкурсу. У відповідній Постанові КМУ чітко визначено, що після оголошення конкурсу перевізники подають відповідний перелік документів замовнику у двох конвертах, один з яких відкривається під час засідання конкурсної комісії, склад якої затверджено відповідним розпорядженням голови облдержадміністрації. В присутності запрошених секретар комісії - заступник начальника управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Валерій Приходько та його помічник розкрили запаковані конверти та виявили, що для участі у конкурсі подали заявки 13 перевізників та усі вони рішенням комісії були допущенні до участі у конкурсній процедурі.

За Законом переможцем визнається той перевізників, який набрав більшу кількість балів. Якщо кандидат 1 і він має кількість балів більшу від 0, то він визнається переможцем. У випадку, коли кандидатів 2 і більше перемагає той, хто набрав більшу кількість балів. Порядок отримання бальної оцінки прописано у постанові. Оцінка включає в себе стан автобусів, матеріально-технічну базу, укладення договорів із водіями через службу зайнятості, наявність умов для перевезення інвалідів тощо.

Як зазначив голова комісії Геннадій Ніколенко, облдержадміністрація готує матеріали для проведення розширеної наради із представниками усіх перевізників, які працюють на території Миколаївської області. Він зауважив, що в законодавстві, що регулює питання транспорту внесено ряд змін та інновацій, які будуть доведені до відома учасників цієї наради.

Зокрема, перший заступник голови облдержадміністрації проінформував присутніх про те, що замовниками маршрутів, що забезпечують сполучення населених пунктів із райцентрами, тепер будуть райдержадміністрації, яким потрібно буде створити свої відповідні конкурсні комісії.

Крім того, під час цієї наради планується розглянути й ряд інших питань, зокрема, встановлення GPS-навігаторів на усі маршрутні автобуси, дотримання водіями правил дорожнього руху, придбання автобусів для перевезення інвалідів-візочників тощо.

«За результатами цієї наради, на яку будуть запрошені і члени конкурсної комісії, ми внесемо ряд змін до проведення конкурсу. Частішими стали випадки, коли водії транспортних засобів у нетверезому стані сідають за кермо та перевозять пасажирів. Ми попереджуємо перевізників про те, що якщо хоча б один їх водій буде затриманий у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння – у перевізника автоматично буде забиратися маршрут та виставлятиметься на конкурс», - висловив позицію обласної влади Геннадій Ніколенко.

Під час засідання конкурсної комісії перший заступник голови облдержадміністрації офіційно попередив представника перевізника ПП «ПІК», водії якого останнім часом найбільше порушують правила перевезення пасажирів, про те, що у разі ще одного порушення чи виявлення водія у нетверезому стані, облдержадміністрація ставитиме питання про те, щоб цей перевізників взагалі не працював на території Миколаївської області.

Крім того, під час конкурсу представниками Жовтневої райдержадміністрації було піднято 2 проблемних питання по маршрутам до с. Капустіне та с. Пересадівка. Перший заступник голови облдержадміністрації надав протокольні доручення по вирішенню проблемних моментів з перевізниками у цих населених пунктів.

За результатами конкурсу у 30-денний термін облдержадміністрація має заключити договори із тими перевізниками, які цього дня були визнані переможцями відкритого тендеру.

Анна Леонтьева

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Суббота, 17.08.2019

Закругление верхнее-левое

17:00В Берлине запустили микроавтобус без водителя

15:19Увеличилось число жертв пожара в Одессе

14:05Гройсман поручил проверить гостиницы и санатории

13:08Миссия ЕС оценит цифровой рынок Украины

12:02Украинский вратарь находится на второй позиции в голосовании за лучшего молодого футболиста мира

11:41Дело Грымчака: все подробности

11:26В Николаеве в заборе головой застряла школьница

11:01Назван простой способ защититься от гриппа и простуды

10:44Хліб дорожчає, незважаючи на рекордний врожай зернових

10:30Зеленский: За пожар в отеле ответит владелец

10:18Российский миллиардер продал Бруклин Нетс за рекордную сумму в спорте

10:05В США разбился легкомоторный самолет, есть жертвы

09:52Подросток погиб на стройке в Умани

09:31Россия назвала условие для переговоров в нормандском формате

09:23В Николаеве планируется ряд мероприятий к 230-летию города

09:12Появилась официальная реакция Гренландии на идею Трампа

09:0117 августа: день в истории

08:52В таможенной системе аэропортов США произошел массовый сбой

08:43Опубликована программа визита Нетаньяху в Киев

08:31Де в Миколаєві сьогодні не буде світла: знайдіть свою адресу

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама