“Мы должны сделать проезжими все дороги в нашей области» - Николай Круглов о ремонте дорог местного значения

25.04.13 16:36Сколько просмотров этой статьи1311Сколько комментариев этой статьи0

На Миколаївщині розпочато ремонт доріг місцевого значення за рахунок власних ресурсів районів та селищних рад. Крім того, в 2013 році на ремонт доріг комунальної власності по субвенції співфінансування із місцевого бюджету Миколаївська область отримає 51 млн. 594 тис. грн.

Про це 25 квітня, під час засідання ради з питань взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Миколаївській області, проінформував присутніх начальник управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Едуард Волошинович.

За його словами, на цей рік міста та райони Миколаївської області представили 495 об’єктів ремонту доріг, з них 177 – це капітальний ремонт, що потребує виготовлення проектно-кошторисної документації. За інформацією управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, лише по 146 об’єктах у повному обсязі виготовлена необхідна документація.

Голова облдержадміністрації Микола Круглов у свою чергу підняв голів тих райдержадміністрацій та міськвиконкомів, де проектно-кошторисна документація не виготовлена або не пройшла експертизу, зокрема, це Очаківський, Арбузинський, Доманівський, Миколаївський та ряд інших районів, кожен керівник яких доповів голові облдержадміністрації про причини не виконання покладених на них зобов’язань.

«Ми повинні зробити проїзними усі дороги нашої області. Дороги комунального та місцевого значення є важливими в першу чергу для наших людей - жителів сіл, селищ та міст. Поточний та капітальний ремонт дозволить проїхати по нашим місцевим дорогам швидкій допомозі та автотранспорту, чого і потребують наші селищні громади», - відмітив Микола Круглов.

Він також звернув особливу увагу на питання, що пов’язане із погашенням кредиторської заборгованості з боку районних та міських рад перед райавтодорами.

«Ми повинні розуміти, що непогашена заборгованість перед автодором – це борги по заробітній платі, немає надходжень до податкової системи та до пенсійного фонду. Усі ці питання дуже тісно взаємопов’язані, тому усім районам в найближчий час потрібно повністю розрахуватися та погасити кредиторську заборгованість», - жорстко поставив питання голова облдержадміністрації.

В рамках розгляду 1-го питання порядку денного про стан виконання ремонтних робіт на дорогах державного та місцевого значення, комунальних дорогах Миколаївської області, Едуард Волошинович зазначив про передовий досвід 3-х районів, що вже значний проміжок часу займаються ремонтом доріг та вулиць місцевого значення – це Жовтневий, Вознесенський та Веселинівський райони. Він також продемонстрував присутнім підготовлений відеосюжет та фотографії тих технологій, що обрали для себе зазначені райони.

Зокрема голова Жовтневої райдержадміністрації Альона Ракова розповіла присутнім про те, що вже протягом майже 3-х років на території району проводиться ремонт доріг та вулиць у, так званому, біло-щебеневому варіанті – це вапняковий щебінь, що залишається від виробництва глинозему, він є сертифікованим та безпечним для життя та здоров’я жителів громад. Першими сільськими радами на території району, що почали освоювати дану технологію були Шевченківська та Лиманівська, зараз вже 10 сільських та селищних рад проводять ремонт доріг у своїх населених пунктах «недопалом», так в народі називають вапняковий щебінь, який вже показав свою дієвість на практиці тих доріг, що вже 3-й рік експлуатуються та перебувають у досить хорошому стані.

Слід зауважити, що вартість ремонту або будівництва одного метру такої дороги коштує від 27 до 35 грн., що в 10-12 разів дешевше класичної технології ремонту дорожнього покриття асфальтом.

Як зазначив у своєму виступі голова Вознесенської райдержадміністрації Олександр Кучер, районна влада поставила перед собою завдання провести ремонт доріг місцевого значення до усіх сільських амбулаторій населених пунктів району, а це близько 213 км. доріг, з яких 64 км. вже зроблені повністю та розпочато роботи по ремонту 30 км. доріг в напрямку до с. Щербані, де раніше ніколи не було твердого покриття.

За його словами, на території Вознесенського району розташовані 2 кар’єри – Нікітський та Олександрівський, що по договору соціального партнерства надають щебінь для проведення ремонтних робіт. Також фермери та одноосібники надають матеріальну та технічну підтримку у проведенні ремонтних робіт.

Цих 2-х керівників районів Микола Круглов привів як приклад іншим головам райдержадміністрацій, за його словами, по ним дійсно видно, що вони займаються вирішенням поставленої перед собою задач, та головне, мають уже конкретний результат.

Анна Леонтьева

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Четверг, 25.04.2019

Закругление верхнее-левое

15:52Газ подорожает еще на 22% - Нацбанк

15:43На Львовщине трое подростков убили своего знакомого из-за долга

15:12Ученые нашли камни, которые превращают свет в электричество

15:03После принятия Закона о языке, в Киеве заминировали парламент

13:40В Египте ввели режим чрезвычайного положения

13:35Штрафы за нарушение языкового закона отложили на три года

13:33В Африке проводят первую в истории вакцинацию от малярии

13:25В Украине начали выдавать автономера онлайн: как это сделать

13:18Николаевская область на дороги местного значения получит 370 миллионов гривен

13:15Рада приняла закон об украинском языке

11:22Илья Кваша решил завершить спортивную карьеру

10:58Умер французский актер Жан-Пьер Марьель

10:36У Нацбанка может появиться собственный интернет-магазин

08:43Пенсионный фонд Украины запускает новый сервис

08:00Тереза Мей готова підтримувати Зеленського й разом стримувати російську агресію

 23.04

22:23В Нафтогазе рассказали, какой категории потребителей повысят цену на газ

22:19Пожар в Бордо уничтожил два миллиона бутылок вина

22:16В Киеве пенсионер застрелил коллектора

21:55Украина заблокировала российскую экспедицию в Арктику

14:49На Одесчине горе-мать закопала младенца в огороде

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама