“Мы должны сделать проезжими все дороги в нашей области» - Николай Круглов о ремонте дорог местного значения

25.04.13 16:36Сколько просмотров этой статьи1347Сколько комментариев этой статьи0

На Миколаївщині розпочато ремонт доріг місцевого значення за рахунок власних ресурсів районів та селищних рад. Крім того, в 2013 році на ремонт доріг комунальної власності по субвенції співфінансування із місцевого бюджету Миколаївська область отримає 51 млн. 594 тис. грн.

Про це 25 квітня, під час засідання ради з питань взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Миколаївській області, проінформував присутніх начальник управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Едуард Волошинович.

За його словами, на цей рік міста та райони Миколаївської області представили 495 об’єктів ремонту доріг, з них 177 – це капітальний ремонт, що потребує виготовлення проектно-кошторисної документації. За інформацією управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, лише по 146 об’єктах у повному обсязі виготовлена необхідна документація.

Голова облдержадміністрації Микола Круглов у свою чергу підняв голів тих райдержадміністрацій та міськвиконкомів, де проектно-кошторисна документація не виготовлена або не пройшла експертизу, зокрема, це Очаківський, Арбузинський, Доманівський, Миколаївський та ряд інших районів, кожен керівник яких доповів голові облдержадміністрації про причини не виконання покладених на них зобов’язань.

«Ми повинні зробити проїзними усі дороги нашої області. Дороги комунального та місцевого значення є важливими в першу чергу для наших людей - жителів сіл, селищ та міст. Поточний та капітальний ремонт дозволить проїхати по нашим місцевим дорогам швидкій допомозі та автотранспорту, чого і потребують наші селищні громади», - відмітив Микола Круглов.

Він також звернув особливу увагу на питання, що пов’язане із погашенням кредиторської заборгованості з боку районних та міських рад перед райавтодорами.

«Ми повинні розуміти, що непогашена заборгованість перед автодором – це борги по заробітній платі, немає надходжень до податкової системи та до пенсійного фонду. Усі ці питання дуже тісно взаємопов’язані, тому усім районам в найближчий час потрібно повністю розрахуватися та погасити кредиторську заборгованість», - жорстко поставив питання голова облдержадміністрації.

В рамках розгляду 1-го питання порядку денного про стан виконання ремонтних робіт на дорогах державного та місцевого значення, комунальних дорогах Миколаївської області, Едуард Волошинович зазначив про передовий досвід 3-х районів, що вже значний проміжок часу займаються ремонтом доріг та вулиць місцевого значення – це Жовтневий, Вознесенський та Веселинівський райони. Він також продемонстрував присутнім підготовлений відеосюжет та фотографії тих технологій, що обрали для себе зазначені райони.

Зокрема голова Жовтневої райдержадміністрації Альона Ракова розповіла присутнім про те, що вже протягом майже 3-х років на території району проводиться ремонт доріг та вулиць у, так званому, біло-щебеневому варіанті – це вапняковий щебінь, що залишається від виробництва глинозему, він є сертифікованим та безпечним для життя та здоров’я жителів громад. Першими сільськими радами на території району, що почали освоювати дану технологію були Шевченківська та Лиманівська, зараз вже 10 сільських та селищних рад проводять ремонт доріг у своїх населених пунктах «недопалом», так в народі називають вапняковий щебінь, який вже показав свою дієвість на практиці тих доріг, що вже 3-й рік експлуатуються та перебувають у досить хорошому стані.

Слід зауважити, що вартість ремонту або будівництва одного метру такої дороги коштує від 27 до 35 грн., що в 10-12 разів дешевше класичної технології ремонту дорожнього покриття асфальтом.

Як зазначив у своєму виступі голова Вознесенської райдержадміністрації Олександр Кучер, районна влада поставила перед собою завдання провести ремонт доріг місцевого значення до усіх сільських амбулаторій населених пунктів району, а це близько 213 км. доріг, з яких 64 км. вже зроблені повністю та розпочато роботи по ремонту 30 км. доріг в напрямку до с. Щербані, де раніше ніколи не було твердого покриття.

За його словами, на території Вознесенського району розташовані 2 кар’єри – Нікітський та Олександрівський, що по договору соціального партнерства надають щебінь для проведення ремонтних робіт. Також фермери та одноосібники надають матеріальну та технічну підтримку у проведенні ремонтних робіт.

Цих 2-х керівників районів Микола Круглов привів як приклад іншим головам райдержадміністрацій, за його словами, по ним дійсно видно, що вони займаються вирішенням поставленої перед собою задач, та головне, мають уже конкретний результат.

Анна Леонтьева

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Четверг, 18.07.2019

Закругление верхнее-левое

09:34США и Россия провели переговоры в Женеве

09:03Где в Николаеве не будет света: найдите свой адрес

08:40Убийство ребенка под Киевом: наказаны 12 копов

08:17Курс валют на 18 июля

08:00Аmazon грозит штраф в Европе в размере $23 млрд

 17.07

21:09Ученые нашли новый вид белых карликов

20:10В жахливому ДТП під Миколаєвом загинув батько з двома дітьми

19:11В карьере на Николаевщине рабочего насмерть задавил загрузчик

18:21Жители Николаева остановили кортеж Зеленского

17:03Парубий не может созвать Раду

16:09Зеленский: Николаев - самый бандитский город

15:1453-летнюю Синди Кроуфорд сняли в купальнике на пляже

15:03Ученые: приток крови к лицу после алкоголя может быть признаком рака

12:33Сигареты в Украине подорожают уже в этом месяце

12:27Президент Украины прибыл в Николаев

11:18В Кривом Роге мошенники подменили металлолом в восьми вагонах на мусор

11:15Николаевские депутаты на сессии внесли изменения в городской бюджет 2019 года

10:47В Николаевской области нашли мертвым кандидата в нардепы

10:11Еврокомиссию впервые возглавила женщина

09:57Конгресс осудил Трампа за расистские высказывания

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама