Днепропетровский регион – лидер инновационного управления в Украине

01.11.13 15:59Сколько просмотров этой статьи1575Сколько комментариев этой статьи0

29 жовтня 2013 року Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко нагородив переможців Першого Національного конкурсу впроваджених проектів у сфері електронного управління на регіональних рівнях.

Мета конкурсу — виявлення та поширення кращих практик органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади щодо впровадження інформаційних технологій на регіональному рівні, спрямованих на підвищення ефективності управління, розширення електронних сервісів для населення і підприємців, розвиток електронної демократії та громадянського суспільства в Україні.

Всього на конкурс було подано 45 кейсів в номінаціях «Електронна демократія», «Електронні інструменти управління територіальною громадою» і «Електронні сервіси». До складу журі увійшли вчені, міжнародні експерти та представники державних і громадських організацій.

Серед учасників експерти відзначили Дніпропетровську облдержадміністрацію, яка стала переможцем у номінації «Електронні сервіси» з проектом «Регіональний віртуальний офіс електронних послуг».

На відміну від інших проектів конкурсу електронного управління, дніпропетровський проект інноваційного менеджменту має системний підхід. Експерти зазначають, що Дніпропетровська область — перший в Україні регіон, який впровадив систему електронного управління в масштабах області. Це свідчить про високий рівень управлінської культури та стратегічне мислення керівництва області. Адже в XXI столітті використання ІТ-інструментів для підвищення ефективності управління — необхідна умова економічного успіху і процвітання.

Дніпропетровський проект «Віртуальний офіс» пропонує єдину точку доступу для громадян та суб'єктів господарювання до адміністративних послуг та дозвільних документів, які надаються на території області через онлайн Інтернет-ресурси та інформаційні сенсорні кіоски. Вони встановлені в усіх міськвиконкомах та районних адміністраціях і мають зворотний зв'язок з чиновниками.

Ці інформаційні технології дозволяють зняти з громадянина навантаження зі збору документів у різних державних установах і відомствах.

Завдяки щоденному моніторингу роботи інформаційних центрів надається можливість оперативного реагування на «виклики» та своєчасного прийняття управлінських рішень. Це дозволило зменшити в 10 разів число порушень термінів видачі документів дозвільного характеру суб'єктам господарювання.

Успішна реалізація в Дніпропетровській області проекту електронного управління регіоном стане стартовим майданчиком для всієї України із впровадження цифрових технологій. Це забезпечить доступність будь-якої послуги та інформації для наших громадян і бізнесу, прибере перешкоди між ними і владою, стане потужним бар'єром для корупції і стимулом для динамічного соціально-економічного розвитку, який забезпечить підвищення якості життя кожного українця.

Инфобюлетень КМУ

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Понедельник, 21.01.2019

Закругление верхнее-левое

15:47В Николаеве открылась выставка, посвященая столетию украинского герба

15:44Николаевцев до 1 мая ждут в налоговой с декларациями о доходах

15:41"Ощадбанк" будет обслуживать клиентов на линии разграничения

15:39Папа римский объявил о запуске сайта «Кликни и молись»

15:37В Нидерландах стартовал сезон тюльпанов

15:36Нафтогаз знизив ціну на газ для промисловості

15:26В Украине запретили лекарство для профилактики рахита

15:23Зеленского выдвинули в президенты Украины

10:40В Узбекистане нашли клад стоимостью более 1 млн долларов, - ФОТО

10:37На Одесчине объявили карантин в школах и садиках из-за кори

10:2721 января: какой сегодня праздник

10:18Власти Бали введут налог для туристов

10:15Украина не имеет послов в 9 странах

10:12Україна вшановує пам’ять героїв Донецького аеропорту. ВІДЕО

10:05Трое николаевских борцов - призеры молодежного чемпионата Украины в Хмельницком

10:02Сегодня в Украине ожидается снег и похолодание

09:32«Мели, Емеля, твоя неделя!»: народный календарь 21 января

09:10Землю накрыло кровавое лунное затмение, - ВИДЕО

08:24В поезде Херсон-Львов вновь оборвалась полка

08:08Из-за аварии под Николаевом 6 тысяч кур не доехали до мясокомбината

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама