Днепропетровский регион – лидер инновационного управления в Украине

01.11.13 15:59Сколько просмотров этой статьи1629Сколько комментариев этой статьи0

29 жовтня 2013 року Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко нагородив переможців Першого Національного конкурсу впроваджених проектів у сфері електронного управління на регіональних рівнях.

Мета конкурсу — виявлення та поширення кращих практик органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади щодо впровадження інформаційних технологій на регіональному рівні, спрямованих на підвищення ефективності управління, розширення електронних сервісів для населення і підприємців, розвиток електронної демократії та громадянського суспільства в Україні.

Всього на конкурс було подано 45 кейсів в номінаціях «Електронна демократія», «Електронні інструменти управління територіальною громадою» і «Електронні сервіси». До складу журі увійшли вчені, міжнародні експерти та представники державних і громадських організацій.

Серед учасників експерти відзначили Дніпропетровську облдержадміністрацію, яка стала переможцем у номінації «Електронні сервіси» з проектом «Регіональний віртуальний офіс електронних послуг».

На відміну від інших проектів конкурсу електронного управління, дніпропетровський проект інноваційного менеджменту має системний підхід. Експерти зазначають, що Дніпропетровська область — перший в Україні регіон, який впровадив систему електронного управління в масштабах області. Це свідчить про високий рівень управлінської культури та стратегічне мислення керівництва області. Адже в XXI столітті використання ІТ-інструментів для підвищення ефективності управління — необхідна умова економічного успіху і процвітання.

Дніпропетровський проект «Віртуальний офіс» пропонує єдину точку доступу для громадян та суб'єктів господарювання до адміністративних послуг та дозвільних документів, які надаються на території області через онлайн Інтернет-ресурси та інформаційні сенсорні кіоски. Вони встановлені в усіх міськвиконкомах та районних адміністраціях і мають зворотний зв'язок з чиновниками.

Ці інформаційні технології дозволяють зняти з громадянина навантаження зі збору документів у різних державних установах і відомствах.

Завдяки щоденному моніторингу роботи інформаційних центрів надається можливість оперативного реагування на «виклики» та своєчасного прийняття управлінських рішень. Це дозволило зменшити в 10 разів число порушень термінів видачі документів дозвільного характеру суб'єктам господарювання.

Успішна реалізація в Дніпропетровській області проекту електронного управління регіоном стане стартовим майданчиком для всієї України із впровадження цифрових технологій. Це забезпечить доступність будь-якої послуги та інформації для наших громадян і бізнесу, прибере перешкоди між ними і владою, стане потужним бар'єром для корупції і стимулом для динамічного соціально-економічного розвитку, який забезпечить підвищення якості життя кожного українця.

Инфобюлетень КМУ

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Понедельник, 20.05.2019

Закругление верхнее-левое

21:41С начала года корью заболели почти 50 тысяч человек

19:06Появилось заявление Гройсмана на увольнение

12:29Супрун отказалась уходить в отставку

12:27Появился полный текст выступления нового президента Украины

12:19Зеленский сегодня проведет консультации с фракциями по роспуску Рады

12:16В делегации США речь Зеленского назвали впечатляющей

12:12В Николаеве во дворе дома нашли разлитую ртуть

12:07Ученые установили катастрофическое повышение уровня моря

12:02Порошенко снова пойдет в президенты

11:57Зеленский заявил, что Киев готов к диалогу с РФ

11:55Зеленский - украинцам: "я сделаю все, чтобы вы не плакали"

11:47Порошенко подписал свой последний закон, стало известно какой

11:43Смартфоны Huawei останутся без Android и сервисов Google

11:34В Украине пройдут дожди и грозы

11:29Зеленский заявил о готовности потерять свою должность ради мира в стране

11:25Министр обороны Степан Полторак подал в отставку

11:08Жители Николаева должны "Николаевводоканалу" около 90 млн. гривен

11:04Дворники фирмы "Місто для людей" вынуждены косить траву вручную

10:54Порошенко: я горжусь 5 годами своего президентства

10:50Глава СБУ написал рапорт об увольнении

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама