Днепропетровский регион – лидер инновационного управления в Украине

01.11.13 15:59Сколько просмотров этой статьи1545Сколько комментариев этой статьи0

29 жовтня 2013 року Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко нагородив переможців Першого Національного конкурсу впроваджених проектів у сфері електронного управління на регіональних рівнях.

Мета конкурсу — виявлення та поширення кращих практик органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади щодо впровадження інформаційних технологій на регіональному рівні, спрямованих на підвищення ефективності управління, розширення електронних сервісів для населення і підприємців, розвиток електронної демократії та громадянського суспільства в Україні.

Всього на конкурс було подано 45 кейсів в номінаціях «Електронна демократія», «Електронні інструменти управління територіальною громадою» і «Електронні сервіси». До складу журі увійшли вчені, міжнародні експерти та представники державних і громадських організацій.

Серед учасників експерти відзначили Дніпропетровську облдержадміністрацію, яка стала переможцем у номінації «Електронні сервіси» з проектом «Регіональний віртуальний офіс електронних послуг».

На відміну від інших проектів конкурсу електронного управління, дніпропетровський проект інноваційного менеджменту має системний підхід. Експерти зазначають, що Дніпропетровська область — перший в Україні регіон, який впровадив систему електронного управління в масштабах області. Це свідчить про високий рівень управлінської культури та стратегічне мислення керівництва області. Адже в XXI столітті використання ІТ-інструментів для підвищення ефективності управління — необхідна умова економічного успіху і процвітання.

Дніпропетровський проект «Віртуальний офіс» пропонує єдину точку доступу для громадян та суб'єктів господарювання до адміністративних послуг та дозвільних документів, які надаються на території області через онлайн Інтернет-ресурси та інформаційні сенсорні кіоски. Вони встановлені в усіх міськвиконкомах та районних адміністраціях і мають зворотний зв'язок з чиновниками.

Ці інформаційні технології дозволяють зняти з громадянина навантаження зі збору документів у різних державних установах і відомствах.

Завдяки щоденному моніторингу роботи інформаційних центрів надається можливість оперативного реагування на «виклики» та своєчасного прийняття управлінських рішень. Це дозволило зменшити в 10 разів число порушень термінів видачі документів дозвільного характеру суб'єктам господарювання.

Успішна реалізація в Дніпропетровській області проекту електронного управління регіоном стане стартовим майданчиком для всієї України із впровадження цифрових технологій. Це забезпечить доступність будь-якої послуги та інформації для наших громадян і бізнесу, прибере перешкоди між ними і владою, стане потужним бар'єром для корупції і стимулом для динамічного соціально-економічного розвитку, який забезпечить підвищення якості життя кожного українця.

Инфобюлетень КМУ

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Понедельник, 19.11.2018

Закругление верхнее-левое

11:57Повышение тарифов на газ увеличит инфляцию в Украине — МВФ

11:52Во Франции на митингах ранены 400 человек

11:48В Николаеве шесть порывов на сетях водоканала

11:23Где сегодня в Николаеве не будет воды: найдите свой адрес

11:20В Николаеве на пл. Соборной идет подготовка к новогодним праздникам

10:25На Украину надвигается снежный шторм: какие области накроет

10:23В Укравтодоре нашли нарушений на 190 миллионов

10:22Белорусы и молдаване начали массово путешествовать в Украину

09:24Запасы газа в Украине упали ниже 17 млрд кубов

09:18В Киеве троллейбус задавил мужчину, который ремонтировал свою машину

08:20Курс валют 19 ноября

08:00На Донбассе применили артиллерию – штаб ООС

 18.11

20:19Украинцы нашли «евробляхам» хорошую альтернативу премиум-класса

18:55Рождественский рекламный ролик с Элтоном Джоном стал хитом интернета

18:40Умерла легенда украинской оперы

18:33В китайском городе запретили иметь собак 22 пород

18:30«Нико-Баскет» взял реванш в Тернополе, но выбыл из кубка Украины

14:40Милые породы собак, которых не стоит заводить семье с детьми

14:10Прогноз погоды в Украине на сегодня

13:00Ушёл из жизни легендарный певец 90-х Евгений Осин

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама