В Николаеве лесники выйдут на пикет

27.11.17 10:29Сколько просмотров этой статьи339Сколько комментариев этой статьи0

28 листопада 2017 року об 11.00 біля Миколаївської облдержадміністрації відбудеться мирне зібрання, в якому візьмуть участь працівники державних підприємств лісового господарства Миколаївської області

Мета акції — попередити соціальну катастрофу, яка стала результатом непродуманих дій в питаннях фінансування лісогосподарських заходів, втрати Держлісагентством статусу головного розпорядника бюджетних коштів, невдалої кадрової політики з боку Міністра аграрної політики та Кабінету Міністрів України. Про це порталу БлиNКом повідомили організатори акціїї.

За їх словами, непродумані дії практично поставили на коліна полезахисне лісорозведення, привели до колапсу в роботі лісогосподарських підприємств Півдня та Сходу країни. Як наслідок – велика кількість фахівців-лісівників звільнена з роботи, що поставило під загрозу забезпечення охорони та захисту унікальних рукотворних насаджень в цих регіонах.

Незважаючи на численні звернення Профспілки до всіх інститутів влади, аж до акції протесту під стінами Кабінету Міністрів України та Міністерством аграрної політики і продовольства, фінансування лісогосподарських робіт на Півдні та Сході держави до цього часу не відновлено.

«Профспілка висловлює крайню стурбованість подальшою долею працівників підприємств, втратою робочих місць, забезпечення соціального захисту з можливою втратою підприємствами статусу юридичної особи.Через відсутність фінансування з державного бюджету України на ведення лісового та мисливського господарства, охорону та захист лісу протягом 2016-2017 років, працівники державних лісогосподарських підприємств залишились без засобів існування. В проекті бюджету України на 2018 рік теж не передбачено виділення фінансування лісгоспам«, — підкреслили організатори пікету.

В даний час в трудових лісівничих колективах Миколаївщини соціальна ситуація стала ще біль напруженою через те, що 15.11.2017 Кабінетом Міністрів України схвалено «Стратегію реформування лісового господарства на період до 2022 року», якою передбачається створення «новоутвореного суб’єкта господарювання з корпоративними правами», що передбачає ліквідацію Державних лісогосподарських підприємств з подальшою приватизацією лісів.

«Ми виступаємо категорично проти передачі лісів у концесію. Адже це може спричинити масову вирубку. Абсолютно неприйнятним є створення єдиного господарюючого суб’єкту, такого собі монополіста, що призведе до ліквідації лісгоспів. Такі ідеї породжуються від бажання приватизувати українські ліси. І це прямо суперечить процесу децентралізації – всі зароблені кошти будуть йти в центр, а місцеві бюджети залишаться ні з чим«, — сказано у повідомленні організаторів.

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Воскресенье, 17.12.2017

Закругление верхнее-левое

12:00Сколько дней осталось до Нового года

11:38«Корабелу» 50 лет!

10:44МБК «Николаев» прекратил борьбу за Кубок Украины

10:01Ксения Собчак заявила о готовности сняться с выборов президента РФ

09:32Сутки в АТО: ранены четыре бойца

09:00Сегодня отмечают День святой Варвары

08:31Священнослужители обеспокоены расколом среди верующих в Украине

08:00Криштиану Роналду повторил рекорд Пеле

 16.12

21:07Яма-убийца: в Николаеве погиб мужчина, оступившись на приямок

20:49В Испании умерла самая старая жительница Европы

20:26В Закарпатской области началась эвакуация

20:11В британском издании заменили Молдову Приднестровьем на карте Европы

19:47Эммануэль Макрон празднует 40-летний юбилей в королевском стиле в замке Шамбор

19:32Новые правила поведения и штрафы на новогодние праздники

19:13Любимый 3-е суток пытал женщину, посадив на цепь. Видео

18:37Савченко сам заплатит 1000 евро за встречу с собой на благотворительном аукционе свиданий

18:17Печатные СМИ в Николаевской области ещё живут

18:00В США началось новое расследование в отношении режиссера Полански

16:52Тренеры баскетбольной суперлиги включили центрового МБК «Николаев» Кушнирова в сборную тура

15:56В Николаеве будет прекращено движение троллейбусов

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама