В Николаеве лесники выйдут на пикет

27.11.17 10:29Сколько просмотров этой статьи649Сколько комментариев этой статьи0

28 листопада 2017 року об 11.00 біля Миколаївської облдержадміністрації відбудеться мирне зібрання, в якому візьмуть участь працівники державних підприємств лісового господарства Миколаївської області

Мета акції — попередити соціальну катастрофу, яка стала результатом непродуманих дій в питаннях фінансування лісогосподарських заходів, втрати Держлісагентством статусу головного розпорядника бюджетних коштів, невдалої кадрової політики з боку Міністра аграрної політики та Кабінету Міністрів України. Про це порталу БлиNКом повідомили організатори акціїї.

За їх словами, непродумані дії практично поставили на коліна полезахисне лісорозведення, привели до колапсу в роботі лісогосподарських підприємств Півдня та Сходу країни. Як наслідок – велика кількість фахівців-лісівників звільнена з роботи, що поставило під загрозу забезпечення охорони та захисту унікальних рукотворних насаджень в цих регіонах.

Незважаючи на численні звернення Профспілки до всіх інститутів влади, аж до акції протесту під стінами Кабінету Міністрів України та Міністерством аграрної політики і продовольства, фінансування лісогосподарських робіт на Півдні та Сході держави до цього часу не відновлено.

«Профспілка висловлює крайню стурбованість подальшою долею працівників підприємств, втратою робочих місць, забезпечення соціального захисту з можливою втратою підприємствами статусу юридичної особи.Через відсутність фінансування з державного бюджету України на ведення лісового та мисливського господарства, охорону та захист лісу протягом 2016-2017 років, працівники державних лісогосподарських підприємств залишились без засобів існування. В проекті бюджету України на 2018 рік теж не передбачено виділення фінансування лісгоспам«, — підкреслили організатори пікету.

В даний час в трудових лісівничих колективах Миколаївщини соціальна ситуація стала ще біль напруженою через те, що 15.11.2017 Кабінетом Міністрів України схвалено «Стратегію реформування лісового господарства на період до 2022 року», якою передбачається створення «новоутвореного суб’єкта господарювання з корпоративними правами», що передбачає ліквідацію Державних лісогосподарських підприємств з подальшою приватизацією лісів.

«Ми виступаємо категорично проти передачі лісів у концесію. Адже це може спричинити масову вирубку. Абсолютно неприйнятним є створення єдиного господарюючого суб’єкту, такого собі монополіста, що призведе до ліквідації лісгоспів. Такі ідеї породжуються від бажання приватизувати українські ліси. І це прямо суперечить процесу децентралізації – всі зароблені кошти будуть йти в центр, а місцеві бюджети залишаться ні з чим«, — сказано у повідомленні організаторів.

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Понедельник, 22.10.2018

Закругление верхнее-левое

12:49В пятницу возможно включат отопление в Николаеве

12:35Хеллоуин: в Сети стартовал флешмоб с тыквами

12:30Стало известно о травмах актеров Дизель шоу

12:25Керченский колледж не возобновил работу, как планировалось

11:24Где сегодня в Николаеве не будет воды: найдите свой адрес

10:39Сутки на Донбассе: 19 обстрелов, трое раненых

10:37В Риме из-за ливня затопило метро

10:34РПЦ обратилась к православным украинцам

09:52В Германии профессора оштрафовали на 2250 евро за задержку библиотечных книг

08:47Когда в Украине переводят часы на зимнее время?

08:27Трамп заявил о выходе из ракетного договора с Россией

08:00Горожане выйдут на «Марш районов» против управляющей компании «Місто для людей»

 21.10

18:20"Ограбил собственную бабушку": известны неожиданные подробности тренировок Рослякова

18:16На Тайване поезд сошел с рельсов, погибли 17 человек

18:12Жертвами торговли людьми стали более 200 тысяч украинцев

18:07Сборная Украины добыла две медали на КМ по велотреку

18:00В Украину идет сезон дождей

17:57В Харьковской области горят зерносклады

17:55В Днепре мужчина повесился после свадьбы

17:51США решили разорвать еще один военный договор с Россией

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама