В Николаеве лесники выйдут на пикет

27.11.17 10:29Сколько просмотров этой статьи588Сколько комментариев этой статьи0

28 листопада 2017 року об 11.00 біля Миколаївської облдержадміністрації відбудеться мирне зібрання, в якому візьмуть участь працівники державних підприємств лісового господарства Миколаївської області

Мета акції — попередити соціальну катастрофу, яка стала результатом непродуманих дій в питаннях фінансування лісогосподарських заходів, втрати Держлісагентством статусу головного розпорядника бюджетних коштів, невдалої кадрової політики з боку Міністра аграрної політики та Кабінету Міністрів України. Про це порталу БлиNКом повідомили організатори акціїї.

За їх словами, непродумані дії практично поставили на коліна полезахисне лісорозведення, привели до колапсу в роботі лісогосподарських підприємств Півдня та Сходу країни. Як наслідок – велика кількість фахівців-лісівників звільнена з роботи, що поставило під загрозу забезпечення охорони та захисту унікальних рукотворних насаджень в цих регіонах.

Незважаючи на численні звернення Профспілки до всіх інститутів влади, аж до акції протесту під стінами Кабінету Міністрів України та Міністерством аграрної політики і продовольства, фінансування лісогосподарських робіт на Півдні та Сході держави до цього часу не відновлено.

«Профспілка висловлює крайню стурбованість подальшою долею працівників підприємств, втратою робочих місць, забезпечення соціального захисту з можливою втратою підприємствами статусу юридичної особи.Через відсутність фінансування з державного бюджету України на ведення лісового та мисливського господарства, охорону та захист лісу протягом 2016-2017 років, працівники державних лісогосподарських підприємств залишились без засобів існування. В проекті бюджету України на 2018 рік теж не передбачено виділення фінансування лісгоспам«, — підкреслили організатори пікету.

В даний час в трудових лісівничих колективах Миколаївщини соціальна ситуація стала ще біль напруженою через те, що 15.11.2017 Кабінетом Міністрів України схвалено «Стратегію реформування лісового господарства на період до 2022 року», якою передбачається створення «новоутвореного суб’єкта господарювання з корпоративними правами», що передбачає ліквідацію Державних лісогосподарських підприємств з подальшою приватизацією лісів.

«Ми виступаємо категорично проти передачі лісів у концесію. Адже це може спричинити масову вирубку. Абсолютно неприйнятним є створення єдиного господарюючого суб’єкту, такого собі монополіста, що призведе до ліквідації лісгоспів. Такі ідеї породжуються від бажання приватизувати українські ліси. І це прямо суперечить процесу децентралізації – всі зароблені кошти будуть йти в центр, а місцеві бюджети залишаться ні з чим«, — сказано у повідомленні організаторів.

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Воскресенье, 22.07.2018

Закругление верхнее-левое

11:32Грозы и шквалы в Украине продолжатся

11:28Bloomberg назвал страны с самым дорогим гражданством

11:20«Нафтогаз» назначил «Газпрому» цену за мировое соглашение

11:14Суд заблокировал инициативу о разделе Калифорнии на три штата

10:57Николаевец зарезал сожительницу

09:44В Одессе после Суперкубка Украины по футболу подрались двести фанатов «Шахтера» и «Динамо»

09:21Усик стал четвертым абсолютным чемпионом с четырьмя поясами

09:18Сутки на Донбассе: 15 обстрелов, без потерь

09:17В Греции двух украинцев приговорили к 180 годам тюрьмы - СМИ

 21.07

17:46В Николаевском зоопарке появилось на свет 26 удавчиков

15:35Ученые объяснили, почему творческие люди не зарабатывают деньги

14:56Александр Усик сразится за пояс Мохаммеда Али

14:49Шокирующая версия гибели в автокатастрофе в Николаевской области пятерых белорусов

14:42Сингапур пережил крупнейшую кибератаку в истории

13:25Николаевский шахматист выиграл международный турнир во Франции

12:50В Украине вырос уровень торговли людьми

12:36Из-за ДТП в Житомирской области в реанимации находятся двое детей

12:10Во Львов привезли скрипку Моцарта, на которой он играл в последние годы жизни в Вене

11:47В киевском супермаркете голубь дегустировал пиццу (видео)

11:355 причин пить воду с лимоном по утрам

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама