Николаев готовится к XVI Международному конкурсу школьных медиа

08.04.13 10:21Сколько просмотров этой статьи1596Сколько комментариев этой статьи0

До церемонії нагородження переможців XVI Міжнародного конкурсу шкільних медіа залишається все менше часу. Члени журі активно працюють над визначенням найкращих, а організаційний комітет Конкурсу працює над підготовкою XVI Міжнародного конкурсу шкільних медіа.

Днями відбулося засідання організаційного комітету Конкурсу, учасниками засідання стали Маргарита Сапожнікова, заступник міського голови міста Миколаєва, Гліб Головченко, секретар Національної спілки журналістів України, президент Міжнародного конкурсу шкільних медіа, члени організаційної групи Міжнародного конкурсу шкільних медіа, начальники та представники управлінь, відомств, відділів та підрозділів Миколаєва та області.

«Цей захід вже став традиційним для міста Миколаєва, він буде проводитися 16 раз і вже як XVI Міжнародний конкурс шкільних медіа. Я вважаю, що нашим сучасним журналістам, і взагалі журналістиці, потрібно кардинально змінюватися та брати приклад з юнкорів. Найголовніше завдання юних журналістів - показати істину журналістики, у чому її придатність, цінність, сучасність, актуальність. І мені здається, що до нас їдуть саме такі діти, які намагаються в сучасному житті знайти щось надзвичайне. Якщо вони вже починають робити це з таких молодих років, то, я думаю, що з них виростуть дуже хороші, досвідчені журналісти, за якими велике журналістське майбутнє», - говорить Маргарита Сапожнікова, заступник міського голови міста Миколаєва.

Гліб Головченко, секретар Національної спілки журналістів України, президент Міжнародного конкурсу шкільних медіа газет зазначив: «Миколаїв став столицею юнкорівського руху, який зробив багато для юнкорів. За невеликий період часу між XV Національним конкурсом шкільних газет та XVI Міжнародним конкурсом шкільних медіа пішли з життя ті люди, які протягом всього існування Конкурсу опікувалися ним - це голова НСЖУ 1997-2012 років Ігор Лубченко, та людина під патронатом якої 13 років поспіль проходив Національний конкурс шкільних газет - міський голова міста Миколаєва 2000-2013 років Володимир Чайка. Символічно буде, якщо в пам'ять цих людей ми проведемо XVI Міжнародного конкурсу шкільних медіа на найвищому рівні. Таким чином довівши, що ми є тим поколінням якому можна довірити справи. І це буде найкращим пам’ятником для них».

Участь у XVI Міжнародному конкурсі шкільних медіа взяли 3217 конкурсних робіт з 820 навчальних закладів України, Росії, Білорусі, Польщі, Грузії, Греції та інших країн. Урочиста церемонія нагородження переможців XVI Міжнародного конкурсу шкільних медіа відбудеться 26 квітня о 14.00 у Палаці творчості учнів за адресою: місто Миколаїв вул. Адміральська, 31.

Прес-центр XVI Міжнародного конкурсу шкільних газет

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Четверг, 25.04.2019

Закругление верхнее-левое

15:52Газ подорожает еще на 22% - Нацбанк

15:43На Львовщине трое подростков убили своего знакомого из-за долга

15:12Ученые нашли камни, которые превращают свет в электричество

15:03После принятия Закона о языке, в Киеве заминировали парламент

13:40В Египте ввели режим чрезвычайного положения

13:35Штрафы за нарушение языкового закона отложили на три года

13:33В Африке проводят первую в истории вакцинацию от малярии

13:25В Украине начали выдавать автономера онлайн: как это сделать

13:18Николаевская область на дороги местного значения получит 370 миллионов гривен

13:15Рада приняла закон об украинском языке

11:22Илья Кваша решил завершить спортивную карьеру

10:58Умер французский актер Жан-Пьер Марьель

10:36У Нацбанка может появиться собственный интернет-магазин

08:43Пенсионный фонд Украины запускает новый сервис

08:00Тереза Мей готова підтримувати Зеленського й разом стримувати російську агресію

 23.04

22:23В Нафтогазе рассказали, какой категории потребителей повысят цену на газ

22:19Пожар в Бордо уничтожил два миллиона бутылок вина

22:16В Киеве пенсионер застрелил коллектора

21:55Украина заблокировала российскую экспедицию в Арктику

14:49На Одесчине горе-мать закопала младенца в огороде

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама