Николаев готовится к XVI Международному конкурсу школьных медиа

08.04.13 10:21Сколько просмотров этой статьи1634Сколько комментариев этой статьи0

До церемонії нагородження переможців XVI Міжнародного конкурсу шкільних медіа залишається все менше часу. Члени журі активно працюють над визначенням найкращих, а організаційний комітет Конкурсу працює над підготовкою XVI Міжнародного конкурсу шкільних медіа.

Днями відбулося засідання організаційного комітету Конкурсу, учасниками засідання стали Маргарита Сапожнікова, заступник міського голови міста Миколаєва, Гліб Головченко, секретар Національної спілки журналістів України, президент Міжнародного конкурсу шкільних медіа, члени організаційної групи Міжнародного конкурсу шкільних медіа, начальники та представники управлінь, відомств, відділів та підрозділів Миколаєва та області.

«Цей захід вже став традиційним для міста Миколаєва, він буде проводитися 16 раз і вже як XVI Міжнародний конкурс шкільних медіа. Я вважаю, що нашим сучасним журналістам, і взагалі журналістиці, потрібно кардинально змінюватися та брати приклад з юнкорів. Найголовніше завдання юних журналістів - показати істину журналістики, у чому її придатність, цінність, сучасність, актуальність. І мені здається, що до нас їдуть саме такі діти, які намагаються в сучасному житті знайти щось надзвичайне. Якщо вони вже починають робити це з таких молодих років, то, я думаю, що з них виростуть дуже хороші, досвідчені журналісти, за якими велике журналістське майбутнє», - говорить Маргарита Сапожнікова, заступник міського голови міста Миколаєва.

Гліб Головченко, секретар Національної спілки журналістів України, президент Міжнародного конкурсу шкільних медіа газет зазначив: «Миколаїв став столицею юнкорівського руху, який зробив багато для юнкорів. За невеликий період часу між XV Національним конкурсом шкільних газет та XVI Міжнародним конкурсом шкільних медіа пішли з життя ті люди, які протягом всього існування Конкурсу опікувалися ним - це голова НСЖУ 1997-2012 років Ігор Лубченко, та людина під патронатом якої 13 років поспіль проходив Національний конкурс шкільних газет - міський голова міста Миколаєва 2000-2013 років Володимир Чайка. Символічно буде, якщо в пам'ять цих людей ми проведемо XVI Міжнародного конкурсу шкільних медіа на найвищому рівні. Таким чином довівши, що ми є тим поколінням якому можна довірити справи. І це буде найкращим пам’ятником для них».

Участь у XVI Міжнародному конкурсі шкільних медіа взяли 3217 конкурсних робіт з 820 навчальних закладів України, Росії, Білорусі, Польщі, Грузії, Греції та інших країн. Урочиста церемонія нагородження переможців XVI Міжнародного конкурсу шкільних медіа відбудеться 26 квітня о 14.00 у Палаці творчості учнів за адресою: місто Миколаїв вул. Адміральська, 31.

Прес-центр XVI Міжнародного конкурсу шкільних газет

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Суббота, 20.07.2019

Закругление верхнее-левое

21:04В NASA нашли интересный способ изменения климата на Марсе

20:31Как избавиться от темных кругов и мешков под глазами

19:19На чемпионате мира по фехтованию Харлан вышла в 1/8 финала

17:17Украина вошла в число самых грязных стран мира

16:28В Николаеве напали на кандидата в депутаты

15:31В Украине разблокировали некоторые зарещенные сайты

14:37УЕФА финансово наказал Украину за нарушения на матче против сборной Сербии

13:55Эксперты НАТО посетили зону ООС

12:49Дело Шеремета: Зеленский требует отчета силовиков

12:05«Укрзализныця» запустила VIP-вагон с двуспальной кроватью и душем

11:37В Украине разрабатывают космический самолет

11:08В США почти 150 млн человек оказались в зоне аномальной жары

10:49В Николаеве "заминировали" здание Центральной районной администрации

10:24Погода на выходные

09:54Хакеры взломали сайт Скотланд-Ярда

09:33Где сегодня в Николаеве не будет света: найдите свой адрес

09:0320 июля: день в истории

08:56В зоне ООС погибли двое украинских военных

08:29Зеленский сообщил, когда будет новый генпрокурор

07:55Наступил "день тишины" перед выборами в Раду

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама