Николаевская Госфиниспекция проверила ГП «НАРП» и обнаружила серьезные нарушения

29.05.12 20:59Сколько просмотров этой статьи2309Сколько комментариев этой статьи0

Державне підприємство „Миколаївський авіаремонтний завод „НАРП”, яке спеціалізується на ремонті і модернізації військової та спеціальної техніки за державним оборонним замовленням, та за угодами для вітчизняних і зарубіжних замовників, наданні послуг та іншого, працює як і решта підприємств оборонного комплексу з перманентним успіхом, в залежності від того, чи є замовлення. Тож у 2010 році підприємство було завантажене роботою і працювало за звичним графіком, а от у 2009 та 2011 роках режим роботи скорочувався.

Результати ревізії Держфінінспекції в Миколаївській області, проведеної за період 2009-2011 років, засвідчили про стабілізацію фінансового стану підприємства, і, навіть, про його прибутковість. За ревізійний період до державного бюджету підприємством перераховано 742 тис.грн чистого прибутку, однак при цьому виявлено ряд фінансових порушень, що завдали йому збитки на мільйони гривень. На час перевірки підприємство очолював А. Бєрлов.

Прибуткова діяльність підприємства забезпечується, переважно, завдяки угодам з ДК „Укрспецекспорт” та інших державних замовлень щодо виконання ремонту літаків, їх технічного обслуговування тощо. Серед іншого Міністерством оборони України та ДП „НАРП” укладено державний контракт на суму понад 2,2 мільйона гривень, відповідно до якого Міністерство замовило послуги з капітального ремонту літака Іл-76МД. У 2010 році Командування Повітряних Сил погодило з ДП „НАРП” у встановленому порядку приймання цього літака для ремонту. Вартість послуги становила 306 тис.грн, проте Міноборони не оплатило цю суму, що й призвело до недоотримання підприємством доходів.

Незабезпечення претензійно-позовної роботи з боку керівництва підприємства та невжиття заходів щодо стягнення дебіторської заборгованості з інших контрагентів також призвело до втрат активів на суму понад 747 тисяч гривень.

Порушуючи Закон України „Про здійснення державних закупівель”, без застосування передбачених законодавством процедур, підприємство за державні кошти закупило паливно-мастильних матеріалів на суму понад 115 тис.грн.

Без дозволу Міністерства оборони України з борту літака, який знаходився на зберіганні у ДП «НАРП», демонтовано двигун, замінено його робочі запасні частини для відновлення двигуна, що належить іншому суб’єкту господарювання. Вартість збитків в результаті розукомплектування становить понад 329 тис.грн.

Взагалі ревізією встановлено фінансових порушень на загальну суму 1 мільйон 512 тис.грн.

Крім цього, упродовж 2009-2011 років ДП «НАРП» уклавши договори підряду з приватним підприємцем, розрахувалося з ним готівкою, через касу підприємства, на загальну суму 1 мільйон 317 тис.гривень. При цьому приватник не мав сертифікату, що дає право на виконання робіт з ремонту авіаційної техніки, виробничих приміщень, відповідного обладнання, кадрового потенціалу, не підтвердив витрати на придбання товарно-матеріальних цінностей для виконання вказаних робіт.

Ці та інші порушення, виявлені час ревізії, свідчать про низьку фінансову дисципліну на підприємстві, що призвело до значних втрат державних коштів. З 21 лютого 2012 року на підприємстві змінилося керівництво, виконуючим обов’язки директора ДП «НАРП» призначено А. Лікаренка.

Прес-служба Держфінінспекції в Миколаївській області

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Пятница, 22.03.2019

Закругление верхнее-левое

21:01В Украину запретили ввоз 23 книг из России

21:00С 31 марта Укрзализныця запустит поезд Житомир—Одесса

20:51Лекарства от высокого давления могут быть смертельно опасны — исследование

20:48ПЦУ ввела особую молитву на время выборов

20:45В сети обсуждают билборды с неудачными цитатами Зеленского

20:31Потепление Мирового океана сократило запасы рыбы на 5%

20:28В Николаеве женщина потеряла 42 тысячи гривен, поверив незнакомцу

16:04Кличко открыл обновленную станцию ​​метро «Святошин» после ремонта

16:01В Украине могут подорожать яблоки

15:51Пришла весна – пора наводить порядок

12:07Украинцам позволили 30 дней без виз ездить в Таиланд

12:03В метро Харькова предотвращен теракт - СБУ

07:48В аэропорту Токио перед взлетом столкнулись два самолета

07:46Все страны ЕС поддержали отсрочку Brexit

07:32В Николаевском яхт-клубе появилась новая достопримечательность

 21.03

15:56Внешний долг Украины приближается к $115 млрд

15:53В Николаеве на всех городских улицах появятся led-светильники

13:41НБУ предлагает изменить правила инкассации

13:39Украина скупает польскую свинину

13:20«Николаевводоканал» пояснил, как рассчитать оплату по новым тарифам в марте

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама