От аварийной ситуации на Николаевской ТЭЦ пострадало 46 квартир

21.12.12 10:06Сколько просмотров этой статьи1420Сколько комментариев этой статьи0

19 грудня, під головування першого заступника голови облдержадміністрації Геннадія Ніколенка відбулося засідання обласного штабу з питань підготовки до опалювального сезону 2012-2013 рр. та сталого його проходження.

До участі у засіданні були запрошені постійні члени обласного штабу, голови райдержадміністрацій, керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації та представники теплопостачальних підприємств області.

Під час розгляду першого питання порядку денного, що стосувалося аналізу причин аварійної ситуації, що сталася 08.12.12 на ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» та вжитих заходів по компенсації збитків населенню та житлово-комунальним підприємствам, Геннадій Ніколенко зазначив, що прем’єр-міністр України Микола Азаров та комісія із представників Міністерств на чолі з Григорієм Марченком відмітили високий рівень професіоналізму дій усіх наших рятувальних служб, аварійно-ремонтних бригад та керівництва міста та області.

Від імені обласної влади він подякував усім тим службам, що були задіяні під час ліквідації наслідків зупинки ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» та закликав керівників теплопостачальних підприємств провести додаткові інструктажі для своїх підлеглих та тримати усі ці питання на особистому контролі.

«Минулого тижня у нас працювала комісія з НАК «Нафтогаз України», що мала виявити причини зупинку ТЕЦ, наступного тижня ми очікуємо протокол роботи цієї комісії із остаточним висновком. Попередньо можу сказати, що причиною, як ми і передбачали, є людський фактор. Паралельно працює комісія, що займається підрахунком завданих збитків громаді міста. За нашими даними, від зупинки ТЕЦ, з різним ступенем важкості, постраждало 46 квартир, розмір матеріальних збитків по яким ще уточнюється», - відмітив у вступному слові Г. Ніколенко.

Він також звернувся до керівництва підприємства з тим, щоб вони не затягували питання пов’язане із матеріальною компенсацією, для того, щоб воно, як-то кажуть, «не пішло у давність». Усі завдані збитки громадянам потрібно повернути як найшвидше, на цьому наголошує обласна влада.

Окрім аналізу зазначеної ситуації на ПАТ «Миколаївська ТЕЦ», розглядався ряд інших питань, зокрема, про стан розрахунків теплопостачальних підприємств області за спожитий природній газ та підприємств ЖКГ області за спожиту електричну енергію, під час розгляду якого заслухали звіти керівників основних теплопостачальних підприємств.

Крім цього, виступаючи на засіданні штабу Геннадій Ніколенко зазначив, що в Миколаївській області вже є перші постраждалі від низьких температур. Тому він звернувся до голів райдержадміністрацій та керівників відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, з метою посилення їх особистого контролю за наданням допомоги людям, що перебувають у зоні ризику, т.з. «безхатченки», особливо це стосується жителів сільської місцевості. Перший заступник голови облдержадміністрації проінформував учасників наради про те, що за даними гідрометцентрів найближчим часом очікується зниження температури місцями до -19 С, саме тому особливу увагу в цей час необхідно звернути на людей, що не мають постійного місця проживання. Якщо в містах області розташовані пункти обігріву, то по селах таких притулків просто не має і відповідальність за надання допомоги безпритульним покладається на соціальні службу та місцеву владу.

Окрім зазначених питань учасники засідання обласного штабу розглянули моменти, пов’язані із готовністю служби автомобільних доріг в Миколаївській області, міських рад та райдержадміністрацій до роботи в несприятливих погодних умовах. Під час розгляду даного питання Геннадій Ніколенко надав ряд протокольних доручень доповідачам, що стосувалися в основному збільшення резерву пального та контролем за готовністю до зимового періоду техніки для прибирання снігу.

По завершенню засідання перший заступник голови облдержадміністрації надав ряд протокольних доручень представникам місцевої влади та членам обласного штабу.

Анна Леонтьева

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Понедельник, 22.07.2019

Закругление верхнее-левое

21:03Сериал «Игра престолов» получил рекордное число номинаций на «Эмми»

20:40Украинские звезды в Юрмале

19:35Google научит детей анализировать информацию

18:23Кейт Миддлтон и принц Уильям отправились в отпуск

16:12На один из округов направили вертолет со спецназом

12:30Диетологи назвали десять правил быстрого похудения

12:11Серена Уильямс стала самой модной спортсменкой 2019 года

12:05В Николаеве будет временно отсутствовать водоснабжение

11:58Инна Чурикова упала со сцены и попала в реанимацию

11:45На Донбассе за сутки один обстрел

11:31Когда начнет работать новая Верховная Рада

11:02ЦИК объявил выборы в Раду состоявшимися

10:54Ужасная трагедия на отдыхе в Кирилловке

10:38Украинцев ожидает очередная магнитная буря

09:48Выборы прошли без серьезных нарушений

09:41Зеленский хочет объединить три министерства

09:3222 июля: день в истории

09:18В Николаеве провалился асфальт

09:11Обработана треть электронных протоколов

09:04У берегов Африки загорелся украинский корабль, пропал моряк

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама