От аварийной ситуации на Николаевской ТЭЦ пострадало 46 квартир

21.12.12 10:06Сколько просмотров этой статьи1365Сколько комментариев этой статьи0

19 грудня, під головування першого заступника голови облдержадміністрації Геннадія Ніколенка відбулося засідання обласного штабу з питань підготовки до опалювального сезону 2012-2013 рр. та сталого його проходження.

До участі у засіданні були запрошені постійні члени обласного штабу, голови райдержадміністрацій, керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації та представники теплопостачальних підприємств області.

Під час розгляду першого питання порядку денного, що стосувалося аналізу причин аварійної ситуації, що сталася 08.12.12 на ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» та вжитих заходів по компенсації збитків населенню та житлово-комунальним підприємствам, Геннадій Ніколенко зазначив, що прем’єр-міністр України Микола Азаров та комісія із представників Міністерств на чолі з Григорієм Марченком відмітили високий рівень професіоналізму дій усіх наших рятувальних служб, аварійно-ремонтних бригад та керівництва міста та області.

Від імені обласної влади він подякував усім тим службам, що були задіяні під час ліквідації наслідків зупинки ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» та закликав керівників теплопостачальних підприємств провести додаткові інструктажі для своїх підлеглих та тримати усі ці питання на особистому контролі.

«Минулого тижня у нас працювала комісія з НАК «Нафтогаз України», що мала виявити причини зупинку ТЕЦ, наступного тижня ми очікуємо протокол роботи цієї комісії із остаточним висновком. Попередньо можу сказати, що причиною, як ми і передбачали, є людський фактор. Паралельно працює комісія, що займається підрахунком завданих збитків громаді міста. За нашими даними, від зупинки ТЕЦ, з різним ступенем важкості, постраждало 46 квартир, розмір матеріальних збитків по яким ще уточнюється», - відмітив у вступному слові Г. Ніколенко.

Він також звернувся до керівництва підприємства з тим, щоб вони не затягували питання пов’язане із матеріальною компенсацією, для того, щоб воно, як-то кажуть, «не пішло у давність». Усі завдані збитки громадянам потрібно повернути як найшвидше, на цьому наголошує обласна влада.

Окрім аналізу зазначеної ситуації на ПАТ «Миколаївська ТЕЦ», розглядався ряд інших питань, зокрема, про стан розрахунків теплопостачальних підприємств області за спожитий природній газ та підприємств ЖКГ області за спожиту електричну енергію, під час розгляду якого заслухали звіти керівників основних теплопостачальних підприємств.

Крім цього, виступаючи на засіданні штабу Геннадій Ніколенко зазначив, що в Миколаївській області вже є перші постраждалі від низьких температур. Тому він звернувся до голів райдержадміністрацій та керівників відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, з метою посилення їх особистого контролю за наданням допомоги людям, що перебувають у зоні ризику, т.з. «безхатченки», особливо це стосується жителів сільської місцевості. Перший заступник голови облдержадміністрації проінформував учасників наради про те, що за даними гідрометцентрів найближчим часом очікується зниження температури місцями до -19 С, саме тому особливу увагу в цей час необхідно звернути на людей, що не мають постійного місця проживання. Якщо в містах області розташовані пункти обігріву, то по селах таких притулків просто не має і відповідальність за надання допомоги безпритульним покладається на соціальні службу та місцеву владу.

Окрім зазначених питань учасники засідання обласного штабу розглянули моменти, пов’язані із готовністю служби автомобільних доріг в Миколаївській області, міських рад та райдержадміністрацій до роботи в несприятливих погодних умовах. Під час розгляду даного питання Геннадій Ніколенко надав ряд протокольних доручень доповідачам, що стосувалися в основному збільшення резерву пального та контролем за готовністю до зимового періоду техніки для прибирання снігу.

По завершенню засідання перший заступник голови облдержадміністрації надав ряд протокольних доручень представникам місцевої влади та членам обласного штабу.

Анна Леонтьева

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Пятница, 22.03.2019

Закругление верхнее-левое

21:01В Украину запретили ввоз 23 книг из России

21:00С 31 марта Укрзализныця запустит поезд Житомир—Одесса

20:51Лекарства от высокого давления могут быть смертельно опасны — исследование

20:48ПЦУ ввела особую молитву на время выборов

20:45В сети обсуждают билборды с неудачными цитатами Зеленского

20:31Потепление Мирового океана сократило запасы рыбы на 5%

20:28В Николаеве женщина потеряла 42 тысячи гривен, поверив незнакомцу

16:04Кличко открыл обновленную станцию ​​метро «Святошин» после ремонта

16:01В Украине могут подорожать яблоки

15:51Пришла весна – пора наводить порядок

12:07Украинцам позволили 30 дней без виз ездить в Таиланд

12:03В метро Харькова предотвращен теракт - СБУ

07:48В аэропорту Токио перед взлетом столкнулись два самолета

07:46Все страны ЕС поддержали отсрочку Brexit

07:32В Николаевском яхт-клубе появилась новая достопримечательность

 21.03

15:56Внешний долг Украины приближается к $115 млрд

15:53В Николаеве на всех городских улицах появятся led-светильники

13:41НБУ предлагает изменить правила инкассации

13:39Украина скупает польскую свинину

13:20«Николаевводоканал» пояснил, как рассчитать оплату по новым тарифам в марте

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама