Укроборонпром жестко ответил на заявления О. Мудрака. Письмо- предупреждение

19.02.16 14:10Сколько просмотров этой статьи2281Сколько комментариев этой статьи0

Миколаївщина – один з ключових регіонів для оборонного комплексу країни. Це колиска суднобудування України і потужний центр виробництва бронетанкової техніки. Та, на жаль, трапляються деякі особистості, які пробують заплямувати славнозвісну історію кращих українських оборонних підприємств.

Зокрема, просимо вас звернути увагу на діяльність депутата Миколаївської обласної ради - Олега Мудрака. Його минуле пов’язане з підприємством, що входить до складу ДК «УКРОБОРОНМПРОМ» - Миколаївським бронетанковим заводом (МБТЗ). І, на жаль, він залишився на цих сторінках історії з репутацією людини, нечистої на руку.

За недовгий період з 26 червня по 7 жовтня 2015 року, у який Олег Мудрак перебував на посаді заступника директора МБТЗ, на підприємстві було здійснено спробу провернути «сіру» схему закупівлі дизельних двигунів Iveco для вітчизняної бронетехніки. Для цього була залучена фірма ТОВ «М-Спецтранс», в якій була зареєстрована єдина людина – директор. Але Служба Безпеки України оперативно перевірила її та повідомила про ознаки фіктивності. «УКРОБОРОНПРОМ» здійснив службову перевірку і зашкодив перерахуванню державних коштів фірмі-пустушці, розірвавши контракт. Правомочність цього рішення було підтверджено у судах двох інстанцій. Пізніше було укладено контракт на закупівлю необхідної кількості двигунів не з сумнівними аферистами, а з офіційним представництвом компанії Iveco в Україні. А Олега Мудрака – звільнено з посади за угодою сторін. Адже саме він намагався провернути схему із закупівлею двигунів через фіктивні фірми, пропонуючи директору заводу «відкат» у 10%, на що отримав категоричну відмову. Задля підтвердження цієї інформації нинішній директор МБТЗ готовий пройти перевірку на поліграфі.

Зараз пан Мудрак вирішив публічно нагадати про цю історію і здійснив спробу заплямити репутацію керівництва ДК «УКРОБОРОНПРОМ» в ефірі одного з українських телеканалів. Він дозволив собі прямі ганебні випади у бік менеджменту Концерну і злодійкувато перекрутив суть викладеної вище ситуації. Ми не здивовані такою поведінко, адже раніше Олег Мудрак розміщував на своїх сторінках у соцмережах дивні неправдиві повідомлення щодо постачання Україною техніки для ІГІЛ. У складний час протистояння російській військовій агресії та інформаційної війни, яку розгорнули ЗМІ Росії проти нашої держави, такі заяви можна розцінювати як сприяння ворогу. Або просто як прояв хворобливої фантазії.

Офіційно повідомляємо, що всі матеріали щодо незаконної діяльності Олега Мудрака уже передано до правоохоронних органів.

Керівництво «УКРОБОРОНПРОМУ» хоче попередити вас, що Олег Мудрак вже показав себе як ненадійна людина, здатна ввести в оману. Посада депутата облради передбачає роботу задля кращого майбутнього свого регіону. А його заплямована репутація доводить, що деякі високопосадовці здатні діяти врозріз інтересів держави.

Підкреслимо, що ДК «УКРОБОРОНПРОМ» системно бореться з ганебним явищем корупції на своїх заводах і не допустить, щоб стратегічно важливі державні підприємства опинилися у павутинні «сірих» схем «відмивання» бюджетних грошей. Ми запровадили прозорі тендерні процедури для закупівлі товарів і послуг для своїх заводів. Об’єктивна система відбору виключає всі суб’єктивні чинники при ухваленні рішень. Завдяки налагодженій системі тендерів Концерн став лідером в Україні з економії бюджетних коштів. Зокрема, у 2015 році, завдяки проведенню електронних тендерних закупівель, наші підприємства заощадили для держави майже 305 млн грн.

«УКРОБОРОНПРОМ» завжди готовий надати всі документи, які можуть зацікавити Вас як депутатів, і відкритий до діалогу щодо покращення стану оборонної галузі держави.

З повагою,

Прес-служба ДК «Укроборонпром»

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Вторник, 20.08.2019

Закругление верхнее-левое

21:17Оскорбивший чемпионку глава Федерации велоспорта уволен

20:15Кремль отреагировал на запуск ракеты США

19:13В Минздраве намерены ввести лицензирование для врачей

18:21В Украине назвали стоимость самого дорогого лота в системе ProZorro

17:25Киев внесли в ТОП-50 самых дружелюбных городов

16:46У Миколаєві з’явився цікавий арт-об’єкт MiddleWay

14:17Кабмін затвердив план заходів до Дня незалежності

14:007 продуктов, ускоряющих старение кожи

13:20Миколаївців запрошують на вечір пам'яті поета Дмитра Креміна

13:08Украина и Молдова готовят новый маршрут импорта газа из Румынии

12:12В Чернобыле нашли гигантские грибы, которые нельзя собирать (фото)

11:23Индия вывела космическую станцию на орбиту Луны

11:00У МБК «Николаев» сменился соперник по суперлиге

10:45Актер Дуэйн Джонсон тайно женился

10:44В Москве срочно госпитализировали Марка Захарова

10:26Прогноз погоды в Украине на 20 августа

10:17Зеленский уволил глав двух районов Николаевской области

09:30Джонсон предлагает Евросоюзу изменить соглашение по Brexit

09:09Пожар на Канарах: эвакуированы почти 10 тысяч человек

09:01Народный календарь: Марины-Пимены

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама