Виноделы Коблево и французского региона Божоле стали побратиами

19.09.11 15:57Сколько просмотров этой статьи2284Сколько комментариев этой статьи0

Близько 100 представників провідних засобів масової інформації України відвідали знаменитий винзавод «Коблево» Миколаївської області, а також взяли участь в унікальній події. 3 вересня 2011 винороби Коблево і французького виноробного регіону Божоле урочисто об'єдналися узами побратимства.

Урочистий захід відкрив губернатор Миколаївської області Микола Круглов, який відзначив успіхи підприємства, високу якість його продукції і розповів про його внесок у розвиток регіону. Також перед журналістами виступили генеральний директор асоціації виноробів Божоле Inter Beaujolais Жан Буржад, відповідальний секретар макроекономічного сектора економічного відділу Посольства Франції в Україну Аделін Дюран, голова правління ВАТ «Коблево» Віра Козлівська*, голова правління ВАТ «Радсад» Віталій Бабинін та генеральний директор ТОВ «Національні алкогольні традиції» Роман Вашколуп**.

У ході прес-конференції на території українського виноробного підприємства була урочисто відкрита пам'ятна стела, що символізує зв'язок між французькою та українською «меккою виноробства». В ознаменування початку професійних і побратимських зв'язків між двома знаменитими центрами виноробства Жан Буржад і Віра Козлівська символічно змішали в одному келиху два види молодих вин: виробництва Франції та України.

Урочистість і піднесеність церемонії підкреслював винос державних прапорів двох країн і барабанний дріб, який відбивав оркестр барабанщиць, одягнених для такого випадку в історичні костюми солдатів французької армії. Таким же барабанним дробом і маршем-дефіле музичний колектив зустрічав усіх прибулих на церемонію гостей, що зробило свято значущою, яскравою і вражаючою подією.

«Божоле і Коблево об'єднує багато чого, - зазначив генеральний директор асоціації виноробів Божоле Inter Beaujolais Жан Буржад. - По-перше, обидва регіони є популярними у своїх країнах центрами натурального виноробства. По-друге, і Божоле, і Коблево спеціалізуються на виробництві молодих (ординарних) вин. І, нарешті, дуже символічно те, що українське Коблево і французьке Божоле розташовані на одній широті - 46-й паралелі. Мені сподобалися вина «Коблево». Це божественне з'єднання щедрості природи і професіоналізму виноробів».

Відповідальний секретар макроекономічного сектора економічного відділу Посольства Франції в Україні Аделін Дюран у своєму виступі наголосила на важливості того, що французько-українські відносини розвиваються не тільки на високому державному рівні, а й безпосередньо між близькими за родом занять і по духу виноробними регіонами. Вона також підкреслила, що французи, які є світовими лідерами виноробства, високо цінують досягнення українських виноробів заводу «Коблево».

Під час екскурсійно-дегустаційного туру на завод, який відбувся відразу ж після прес-конференції, журналісти мали можливість на власні очі переконатися в озвучених цифрах і фактах, побачивши силу та міць сучасного виробництва натуральних вин «Коблево», що справило незабутнє враження на всіх учасників, і особливо - на французьких гостей. Вони ознайомилися з технологічним процесом виробництва вин і вермутів, нюансами роботи задіяного обладнання. Також гості мали можливість вперше побачити на підприємстві новий цех, в якому буде встановлено новітнє обладнання.

-Розвитку виробничої бази та використанню новітніх технологій винзавод «Коблево» приділяє велику увагу, - прокоментувала голова правління ВАТ «Коблево» Віра Козлівська. - Нині на майданчику заводу зводиться новий цех, який дозволить збільшити потужність у кілька разів. Площа нового цеху дасть можливість розмістити в ньому чотири сучасні високошвидкісні лінії розливу вина. Для отримання нових знань і виноробних навичок підприємство звертається до міжнародного досвіду, залучаючи зарубіжних фахівців.-Щоб створити по-справжньому якісне натуральне вино, сьогодні необхідний не тільки хороший виноград та сучасне обладнання з його переробки, а й передові підходи до виробництва, - відзначає генеральний директор ТОВ «Національні алкогольні традиції» Роман Вашколуп. - Ось чому ми розширюємо нашу співпрацю з колегами з-за кордону, обмінюємося з ними інформацією, досягненнями. Ми прекрасно розуміємо, що в умовах інтеграції та світового співробітництва професійні зв'язки мають величезне значення. Вони допомагають підніматися на нові щаблі у розвитку, удосконалювати якість і пропонувати споживачеві ту продукцію, яка б за всіма параметрами перевершувала пропозиції конкурентів.

У 2009-2010 рр. коблевські винороби висадили 220 га нових виноградників. Цього року планується висадити ще близько 120 Га виноградників. Таким чином тут дбають не тільки про сьогоднішні обсяги виробництва вина, а й закладають фундамент для збільшення майбутніх врожаїв. Саджанці в Коблево привозять із знаменитих світових виноробних регіонів Західної Європи.

Сьогодні лідер виноробної галузі - ВАТ «Коблево» - виходить на новий етап розвитку. У 2011-2012 рр. винзавод планує розширити базу виноградників, наростити виробничі потужності, продовжити впровадження технологічних новацій. Компанія обіцяє не тільки представити ринку ще більш досконалий продукт, а й продемонструвати нові підходи в організації роботи, максимально наблизивши їх до європейських стандартів.

сайт ОГА

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Среда, 22.05.2019

Закругление верхнее-левое

22:30В Индии дикая мартышка покусала 10 человек, один погиб

19:02В НАТО назвали дату проведения саммита

18:00На Донбассе за день два обстрела, ранен один боец

17:49Ливни затопили ряд городов в Украине

16:45В эту субботу состоится премьера «Вечерний Квартал в Турции»

16:37Кабмин увеличил расходы на субсидии почти на 200 млн грн

15:54Караоке-марафон "Николаев поет на Соборной"

12:59Умер легендарный французский парикмахер, придумавший укладывать волосы феном

12:52Ученые назвали причины для того, чтобы бросить все и уйти в отпуск

12:47Украина и Монголия отменят визовый режим

12:24Рада собралась на экстренное заседание: онлайн

12:17Президент назначил нового главу Генштаба Украины

12:12Календарь языкового закона: от июля 2019-го до июля 2022-го

12:00На проектно-сметную документацию по ремонту Варваровского моста потратят почти 15 миллионов гривен

11:42В Николаеве в конце мая обещают грозы

10:32Живой таракан поселился в ухе вьетнамца

09:27Вокруг назначения главы АП разгорается скандал

08:41Итальянский тренер отсудил у «Челси» 10 миллионов евро

08:19В Украине хотят отменить школьную форму

08:00В Николаеве при поддержке N-Ost и МИД ФРГ отбирают на медиатренинг молодых творческих людей

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама