Виноделы Коблево и французского региона Божоле стали побратиами

19.09.11 15:57Сколько просмотров этой статьи2322Сколько комментариев этой статьи0

Близько 100 представників провідних засобів масової інформації України відвідали знаменитий винзавод «Коблево» Миколаївської області, а також взяли участь в унікальній події. 3 вересня 2011 винороби Коблево і французького виноробного регіону Божоле урочисто об'єдналися узами побратимства.

Урочистий захід відкрив губернатор Миколаївської області Микола Круглов, який відзначив успіхи підприємства, високу якість його продукції і розповів про його внесок у розвиток регіону. Також перед журналістами виступили генеральний директор асоціації виноробів Божоле Inter Beaujolais Жан Буржад, відповідальний секретар макроекономічного сектора економічного відділу Посольства Франції в Україну Аделін Дюран, голова правління ВАТ «Коблево» Віра Козлівська*, голова правління ВАТ «Радсад» Віталій Бабинін та генеральний директор ТОВ «Національні алкогольні традиції» Роман Вашколуп**.

У ході прес-конференції на території українського виноробного підприємства була урочисто відкрита пам'ятна стела, що символізує зв'язок між французькою та українською «меккою виноробства». В ознаменування початку професійних і побратимських зв'язків між двома знаменитими центрами виноробства Жан Буржад і Віра Козлівська символічно змішали в одному келиху два види молодих вин: виробництва Франції та України.

Урочистість і піднесеність церемонії підкреслював винос державних прапорів двох країн і барабанний дріб, який відбивав оркестр барабанщиць, одягнених для такого випадку в історичні костюми солдатів французької армії. Таким же барабанним дробом і маршем-дефіле музичний колектив зустрічав усіх прибулих на церемонію гостей, що зробило свято значущою, яскравою і вражаючою подією.

«Божоле і Коблево об'єднує багато чого, - зазначив генеральний директор асоціації виноробів Божоле Inter Beaujolais Жан Буржад. - По-перше, обидва регіони є популярними у своїх країнах центрами натурального виноробства. По-друге, і Божоле, і Коблево спеціалізуються на виробництві молодих (ординарних) вин. І, нарешті, дуже символічно те, що українське Коблево і французьке Божоле розташовані на одній широті - 46-й паралелі. Мені сподобалися вина «Коблево». Це божественне з'єднання щедрості природи і професіоналізму виноробів».

Відповідальний секретар макроекономічного сектора економічного відділу Посольства Франції в Україні Аделін Дюран у своєму виступі наголосила на важливості того, що французько-українські відносини розвиваються не тільки на високому державному рівні, а й безпосередньо між близькими за родом занять і по духу виноробними регіонами. Вона також підкреслила, що французи, які є світовими лідерами виноробства, високо цінують досягнення українських виноробів заводу «Коблево».

Під час екскурсійно-дегустаційного туру на завод, який відбувся відразу ж після прес-конференції, журналісти мали можливість на власні очі переконатися в озвучених цифрах і фактах, побачивши силу та міць сучасного виробництва натуральних вин «Коблево», що справило незабутнє враження на всіх учасників, і особливо - на французьких гостей. Вони ознайомилися з технологічним процесом виробництва вин і вермутів, нюансами роботи задіяного обладнання. Також гості мали можливість вперше побачити на підприємстві новий цех, в якому буде встановлено новітнє обладнання.

-Розвитку виробничої бази та використанню новітніх технологій винзавод «Коблево» приділяє велику увагу, - прокоментувала голова правління ВАТ «Коблево» Віра Козлівська. - Нині на майданчику заводу зводиться новий цех, який дозволить збільшити потужність у кілька разів. Площа нового цеху дасть можливість розмістити в ньому чотири сучасні високошвидкісні лінії розливу вина. Для отримання нових знань і виноробних навичок підприємство звертається до міжнародного досвіду, залучаючи зарубіжних фахівців.-Щоб створити по-справжньому якісне натуральне вино, сьогодні необхідний не тільки хороший виноград та сучасне обладнання з його переробки, а й передові підходи до виробництва, - відзначає генеральний директор ТОВ «Національні алкогольні традиції» Роман Вашколуп. - Ось чому ми розширюємо нашу співпрацю з колегами з-за кордону, обмінюємося з ними інформацією, досягненнями. Ми прекрасно розуміємо, що в умовах інтеграції та світового співробітництва професійні зв'язки мають величезне значення. Вони допомагають підніматися на нові щаблі у розвитку, удосконалювати якість і пропонувати споживачеві ту продукцію, яка б за всіма параметрами перевершувала пропозиції конкурентів.

У 2009-2010 рр. коблевські винороби висадили 220 га нових виноградників. Цього року планується висадити ще близько 120 Га виноградників. Таким чином тут дбають не тільки про сьогоднішні обсяги виробництва вина, а й закладають фундамент для збільшення майбутніх врожаїв. Саджанці в Коблево привозять із знаменитих світових виноробних регіонів Західної Європи.

Сьогодні лідер виноробної галузі - ВАТ «Коблево» - виходить на новий етап розвитку. У 2011-2012 рр. винзавод планує розширити базу виноградників, наростити виробничі потужності, продовжити впровадження технологічних новацій. Компанія обіцяє не тільки представити ринку ще більш досконалий продукт, а й продемонструвати нові підходи в організації роботи, максимально наблизивши їх до європейських стандартів.

сайт ОГА

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Суббота, 17.08.2019

Закругление верхнее-левое

21:05Гигантская синяя рука переехала из Киева в Николаев

20:02Пожар в Одессе: ГБР проверяет сотрудников ГСЧС

19:10В Киеве задержаны семь участников группы "черных" регистраторов

17:00В Берлине запустили микроавтобус без водителя

15:19Увеличилось число жертв пожара в Одессе

14:05Гройсман поручил проверить гостиницы и санатории

13:08Миссия ЕС оценит цифровой рынок Украины

12:02Украинский вратарь находится на второй позиции в голосовании за лучшего молодого футболиста мира

11:41Дело Грымчака: все подробности

11:26В Николаеве в заборе головой застряла школьница

11:01Назван простой способ защититься от гриппа и простуды

10:44Хліб дорожчає, незважаючи на рекордний врожай зернових

10:30Зеленский: За пожар в отеле ответит владелец

10:18Российский миллиардер продал Бруклин Нетс за рекордную сумму в спорте

10:05В США разбился легкомоторный самолет, есть жертвы

09:52Подросток погиб на стройке в Умани

09:31Россия назвала условие для переговоров в нормандском формате

09:23В Николаеве планируется ряд мероприятий к 230-летию города

09:12Появилась официальная реакция Гренландии на идею Трампа

09:0117 августа: день в истории

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама