Н. Круглов принял участие в научно-практической конференции «Особенности проведения комплекса весенне-полевых работ в 2013 году»

21.02.13 19:44Сколько просмотров этой статьи1219Сколько комментариев этой статьи0

21 лютого за участі голови облдержадміністрації Миколи Круглова в Миколаївському національному аграрному університеті відбулась науково-практична конференція «Особливості проведення комплексу весняно-польових робіт у 2013 році».

У заході взяли участь: заступник голови облдержадміністрації Володимир Луста, голови райдержадміністрацій, голови районних рад, керівництво структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших органів виконавчої влади, представники наукових установ, агробізнесу, дистриб’ютори та виробники засобів захисту рослин, насіння сільськогосподарських культур та сільськогосподарської техніки, голови сільських рад та керівники сільськогосподарських підприємств.

Конференцію організували та провели облдержадміністрація спільно з Миколаївським національним аграрним університетом з метою доведення до представників агробізнесу стратегії проведення комплексу весняно-польових робіт на території області в 2013 році, передових технологій по догляду за посівами озимих культур та посіву ярих, порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, деякі аспекти реєстрації договорів, дотримання норм охорони праці та промислової безпеки при виконані весняно-польових робіт 2013 року.

Під час першого етапу науково-практичної конференції її учасники ознайомились з експозицією виробників і дистриб’юторів засобів захисту рослин, насіння сільськогосподарських культур та сільськогосподарської техніки. З метою налагодження ділових контактів пройшло спілкування та обмін інформацією між керівниками сільськогосподарських підприємств та представниками наукових установ, агробізнесу та банківських установ.

Другим етапом конференції була пленарна частина, під час якої перед присутніми виступили голова облдержадміністрації Микола Круглов, заступник голови облдержадміністрації Володимир Луста, провідні науковці, начальник головного управління Державного земельного агентства України в Миколаївській області Андрій Мальований, ректор Миколаївського національного аграрного університету В’ячеслав Шебанін.

За пропозицією Миколи Круглова, була надана можливість виступити біля мікрофонів у залі керівникам господарств різних районів Миколаївщини. З своїм баченням сьогодення аграріїв, нагальних проблем та пропозиціями щодо їх вирішення виступили представники Первомайського, Веселинівського, Врадіївського, Миколаївського, Жовтневого, Очаківського та Казанківського районів.

Голова облдержадміністрації зацікавлено коментував кожен виступ, принагідно надавав доручення щодо вивчення та вирішення проблем, а також сказав присутнім, що про найбільш вагомі проблеми він доповість на рівні Уряду.

mykolayiv-oda.gov.ua

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Среда, 17.01.2018

Закругление верхнее-левое

20:52Крещение Господне: когда, зачем и как нужно купаться в проруби

20:36Умер Хью Уилсон, создатель первой «Полицейской академии»

20:21В Раде хотят ужесточить штрафные санкции за распитие алкоголя в общественных местах

20:08Янукович намерен вернуться в Украину

20:03Выборы президента в России: США пообещали не вмешиваться

19:46В Николаеве пообещали включить отопление по ул. Московской

19:35Ватные палочки травмируют ухо и ухудшают слух

19:28Маленькая белка-спортсменка стала звездой во всем мире. Видео

19:19В Норвегии осудили мужчину, который бросал снежки в полицейских

19:13Во Львовской области количество больных корью превысило 100

11:53Прогноз погоды на Крещенский сочельник

11:22Прорвавшая труба помогла найти зарытые 70 лет назад колокола

11:05В Николаеве состоится турнир Кубок Причерноморья по тхэквандо, посвященный памяти Владимира Чайки

10:48В Николаеве состоится открытие выставки «Мир флоры и фауны Инны Данченко

10:37Штаб: На Донбассе погибли двое военных

09:41Где сегодня в Николаеве не будет воды: найдите свой адрес

09:30Крещение Господне 2018: когда и зачем набирать святую воду, где хранить

09:13На Николаевщине проезд автомобильными дорогами обеспечен

08:51Сегодня День детских изобретений

08:44Вспышку кори зафиксировали в Донецкой области

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама