Н. Круглов принял участие в научно-практической конференции «Особенности проведения комплекса весенне-полевых работ в 2013 году»

21.02.13 19:44Сколько просмотров этой статьи1303Сколько комментариев этой статьи0

21 лютого за участі голови облдержадміністрації Миколи Круглова в Миколаївському національному аграрному університеті відбулась науково-практична конференція «Особливості проведення комплексу весняно-польових робіт у 2013 році».

У заході взяли участь: заступник голови облдержадміністрації Володимир Луста, голови райдержадміністрацій, голови районних рад, керівництво структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших органів виконавчої влади, представники наукових установ, агробізнесу, дистриб’ютори та виробники засобів захисту рослин, насіння сільськогосподарських культур та сільськогосподарської техніки, голови сільських рад та керівники сільськогосподарських підприємств.

Конференцію організували та провели облдержадміністрація спільно з Миколаївським національним аграрним університетом з метою доведення до представників агробізнесу стратегії проведення комплексу весняно-польових робіт на території області в 2013 році, передових технологій по догляду за посівами озимих культур та посіву ярих, порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, деякі аспекти реєстрації договорів, дотримання норм охорони праці та промислової безпеки при виконані весняно-польових робіт 2013 року.

Під час першого етапу науково-практичної конференції її учасники ознайомились з експозицією виробників і дистриб’юторів засобів захисту рослин, насіння сільськогосподарських культур та сільськогосподарської техніки. З метою налагодження ділових контактів пройшло спілкування та обмін інформацією між керівниками сільськогосподарських підприємств та представниками наукових установ, агробізнесу та банківських установ.

Другим етапом конференції була пленарна частина, під час якої перед присутніми виступили голова облдержадміністрації Микола Круглов, заступник голови облдержадміністрації Володимир Луста, провідні науковці, начальник головного управління Державного земельного агентства України в Миколаївській області Андрій Мальований, ректор Миколаївського національного аграрного університету В’ячеслав Шебанін.

За пропозицією Миколи Круглова, була надана можливість виступити біля мікрофонів у залі керівникам господарств різних районів Миколаївщини. З своїм баченням сьогодення аграріїв, нагальних проблем та пропозиціями щодо їх вирішення виступили представники Первомайського, Веселинівського, Врадіївського, Миколаївського, Жовтневого, Очаківського та Казанківського районів.

Голова облдержадміністрації зацікавлено коментував кожен виступ, принагідно надавав доручення щодо вивчення та вирішення проблем, а також сказав присутнім, що про найбільш вагомі проблеми він доповість на рівні Уряду.

mykolayiv-oda.gov.ua

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Четверг, 19.04.2018

Закругление верхнее-левое

19:58Укравтодор назвал сроки полного отказа от ямочного ремонта

19:37Нацбанк выдвинул требования к страховщикам

19:36На взятке в 2000 долларов попался начальник управления Николаевской облгосадминистрации

16:54«Николаевводоканал» приобрел два трактора

16:43Аэропорт Николаев возглавил Федор Барна

15:53Гройсман назвал главную проблему экономики Украины

12:33Депутаты "разрешили" Татьяне Казаковой вести сессию вместо Сенкевича

10:41Город на ладони. Фоторепортаж

10:39Украинцев предупредили о сильном ветре

09:10Укрпочта будет принимать платежные карты

08:59Николаевцы задолжали за отопление более 125 миллионов гривен

 18.04

16:00Депутаты рекомендовали мэру Николаева отстранить и.о. директора «Николаевэлектротранса»

14:25В Украине "декоммунизировали" День пограничника

14:13На ремонт местных дорог дали рекордные деньги

12:48 Николаевский олимпийский чемпион Александр Абраменко купил Lexus за деньги от государственной награды

12:44В НАТО говорят, что шаг, которого требует Порошенко, не приблизит Украину к членству

12:39В Одессе 11-летняя девочка получила удар током на крыше поезда

10:26Николаевские крупные агрокомпании попали в рейтинг компаний элеваторных мощностей

10:02В Арктике состоялся самый холодный забег в мире

09:33В Гонконге будут продавать сигареты украинского производства

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама