Н. Круглов принял участие в научно-практической конференции «Особенности проведения комплекса весенне-полевых работ в 2013 году»

21.02.13 19:44Сколько просмотров этой статьи1394Сколько комментариев этой статьи0

21 лютого за участі голови облдержадміністрації Миколи Круглова в Миколаївському національному аграрному університеті відбулась науково-практична конференція «Особливості проведення комплексу весняно-польових робіт у 2013 році».

У заході взяли участь: заступник голови облдержадміністрації Володимир Луста, голови райдержадміністрацій, голови районних рад, керівництво структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших органів виконавчої влади, представники наукових установ, агробізнесу, дистриб’ютори та виробники засобів захисту рослин, насіння сільськогосподарських культур та сільськогосподарської техніки, голови сільських рад та керівники сільськогосподарських підприємств.

Конференцію організували та провели облдержадміністрація спільно з Миколаївським національним аграрним університетом з метою доведення до представників агробізнесу стратегії проведення комплексу весняно-польових робіт на території області в 2013 році, передових технологій по догляду за посівами озимих культур та посіву ярих, порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, деякі аспекти реєстрації договорів, дотримання норм охорони праці та промислової безпеки при виконані весняно-польових робіт 2013 року.

Під час першого етапу науково-практичної конференції її учасники ознайомились з експозицією виробників і дистриб’юторів засобів захисту рослин, насіння сільськогосподарських культур та сільськогосподарської техніки. З метою налагодження ділових контактів пройшло спілкування та обмін інформацією між керівниками сільськогосподарських підприємств та представниками наукових установ, агробізнесу та банківських установ.

Другим етапом конференції була пленарна частина, під час якої перед присутніми виступили голова облдержадміністрації Микола Круглов, заступник голови облдержадміністрації Володимир Луста, провідні науковці, начальник головного управління Державного земельного агентства України в Миколаївській області Андрій Мальований, ректор Миколаївського національного аграрного університету В’ячеслав Шебанін.

За пропозицією Миколи Круглова, була надана можливість виступити біля мікрофонів у залі керівникам господарств різних районів Миколаївщини. З своїм баченням сьогодення аграріїв, нагальних проблем та пропозиціями щодо їх вирішення виступили представники Первомайського, Веселинівського, Врадіївського, Миколаївського, Жовтневого, Очаківського та Казанківського районів.

Голова облдержадміністрації зацікавлено коментував кожен виступ, принагідно надавав доручення щодо вивчення та вирішення проблем, а також сказав присутнім, що про найбільш вагомі проблеми він доповість на рівні Уряду.

mykolayiv-oda.gov.ua

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Вторник, 21.08.2018

Закругление верхнее-левое

12:19Предприниматель украл из бюджета Николаева 165000 гривен

11:45Госбюро расследований объявило, кто станет начальниками отделов в Николаеве

11:41За сутки на Донбассе ранены двое военных

11:34Украинцам снизили субсидии в четыре раза

 20.08

22:53Минздрав назвал перечень бесплатных лекарств для украинцев

14:19Николаевская театральная афиша

13:11Британка судилась с брачным агентством за отсутствие идеального мужа

12:11Порошенко подписал закон о правилах пользования землями

11:47Николаевцев зовут ярко и красочно отметить День Независимости

11:11Вблизи Парижа во время пожара пострадали 22 человека, среди них - дети

10:55Прогноз погоды в Украине в ближайшие дни

10:50МБК «Николаев» сохранил в команде защитника Антона Мусиенко

10:48Где сегодня в Николаеве не будет воды: найдите свой адрес

10:45В черкасском детском санатории ночью умерла девочка

09:57Украинцы могут навсегда лишиться зимы

08:40Где сегодня в Николаеве не будет света: найдите свой адрес

08:35Житель Вильнюса купил квартиру с трупом бывшего владельца

08:33На Донбассе вдвое снизилось количество обстрелов

 19.08

22:59Николаевцы зарегистрировали петицию с требованием отлавливать и усыплять всех беспризорных собак

15:34Николаевцы празднуют Яблочный спас

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама