Н. Круглов принял участие в научно-практической конференции «Особенности проведения комплекса весенне-полевых работ в 2013 году»

21.02.13 19:44Сколько просмотров этой статьи1453Сколько комментариев этой статьи0

21 лютого за участі голови облдержадміністрації Миколи Круглова в Миколаївському національному аграрному університеті відбулась науково-практична конференція «Особливості проведення комплексу весняно-польових робіт у 2013 році».

У заході взяли участь: заступник голови облдержадміністрації Володимир Луста, голови райдержадміністрацій, голови районних рад, керівництво структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших органів виконавчої влади, представники наукових установ, агробізнесу, дистриб’ютори та виробники засобів захисту рослин, насіння сільськогосподарських культур та сільськогосподарської техніки, голови сільських рад та керівники сільськогосподарських підприємств.

Конференцію організували та провели облдержадміністрація спільно з Миколаївським національним аграрним університетом з метою доведення до представників агробізнесу стратегії проведення комплексу весняно-польових робіт на території області в 2013 році, передових технологій по догляду за посівами озимих культур та посіву ярих, порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, деякі аспекти реєстрації договорів, дотримання норм охорони праці та промислової безпеки при виконані весняно-польових робіт 2013 року.

Під час першого етапу науково-практичної конференції її учасники ознайомились з експозицією виробників і дистриб’юторів засобів захисту рослин, насіння сільськогосподарських культур та сільськогосподарської техніки. З метою налагодження ділових контактів пройшло спілкування та обмін інформацією між керівниками сільськогосподарських підприємств та представниками наукових установ, агробізнесу та банківських установ.

Другим етапом конференції була пленарна частина, під час якої перед присутніми виступили голова облдержадміністрації Микола Круглов, заступник голови облдержадміністрації Володимир Луста, провідні науковці, начальник головного управління Державного земельного агентства України в Миколаївській області Андрій Мальований, ректор Миколаївського національного аграрного університету В’ячеслав Шебанін.

За пропозицією Миколи Круглова, була надана можливість виступити біля мікрофонів у залі керівникам господарств різних районів Миколаївщини. З своїм баченням сьогодення аграріїв, нагальних проблем та пропозиціями щодо їх вирішення виступили представники Первомайського, Веселинівського, Врадіївського, Миколаївського, Жовтневого, Очаківського та Казанківського районів.

Голова облдержадміністрації зацікавлено коментував кожен виступ, принагідно надавав доручення щодо вивчення та вирішення проблем, а також сказав присутнім, що про найбільш вагомі проблеми він доповість на рівні Уряду.

mykolayiv-oda.gov.ua

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Понедельник, 10.12.2018

Закругление верхнее-левое

12:14За чертой бедности живет треть украинцев

12:09В Одесской области семиклассник снял гей-порно с мальчиками из начальной школы

11:50В Николаеве предложили расширить городские магистрали

11:46Прыжок николаевца Абраменко на Олимпиаде в Пхенчхане попал в топ-100 лучших снимков американского «Тайма»

10:32В Николаевской области взяли под охрану елки и сосны

10:09Протести "жовтих жилетів": збитки оцінюють мільярдами євро

09:57Какой сегодня праздник и его приметы

09:43Украина импортировала рекордное число пальмового масла

09:38Сутки на Донбассе: 14 обстрелов, ранен военный

08:34Умер кенгуру Роджер

08:01Прогноз погоды в Николаеве на сегодня

 09.12

21:40Попри воєнний стан в областях України встановлять новорічні ялинки

21:37В Николаеве фура протаранила Renault, от чего последний выбросило на встречку

19:29Протестующие во Франции ворвались в магазин и вынесли технику Apple

19:26Глава МИД Франции посоветовал Трампу не лезть в дела Парижа

19:1715-летняя россиянка погибла от удара током через смартфон

17:19Патриарх Кирилл возмущен украинской автокефалией

17:14Николаевщина вошла в четверку худших областей по освоению бюджета при ремонте дорог

17:06Заслуженный гонорар: сколько заработал Ломаченко за победу над Педрасой

17:00Ученые: При лечении болезни Паркинсона хорошо помогает кофе

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама