Незалежну профспілку працівників Миколаївського морського порту незаконно позбавляють права відстоювати та захищати соціально – економічні інтереси своїх членів – працівників Миколаївської філії ДП «АМПУ»

05.10.16 16:15Сколько просмотров этой статьи1341Сколько комментариев этой статьи0

З такою заявою виступив голова незалежної профспілки працівників Миколаївського морського порту Віталій Кардаш

«Так внаслідок дій Профспілки працівників морського транспорту Миколаївського морського торговельного порту (ППМТ ММТП), яку очолює Прокопенко П.П. та Первинної профспілкової організація працівників Адміністрації Миколаївського морського порту ПРМТУ (ППО ПАММП ПРМТУ), яку очолює Ковач Ю.Б., частина трудового колективу Миколаївської філії державного підприємства „Адміністрація морських портів України” (адміністрації Миколаївського морського порту), яку представляє наша профспілка, позбавлена права відстоювати соціально – економічні інтереси» - повідомив Віталій Кардаш.

При цьому, причинами такої перешкоди головою Профспілки працівників морського транспорту Миколаївського морського торговельного порту Прокопенко П.П. та головою Первинної профспілкової організації працівників Адміністрації Миколаївського морського порту ПРМТУ Ковач Ю.Б. є особисте, неприязне ставленням їх до Незалежної профспілки працівників Миколаївського морського порту, внаслідок чого серед працівників філії поширюється неправдива інформація про Незалежну профспілку працівників Миколаївського морського порту з метою їх залякування та недопущення переходу працівників до нашої профспілки. Доказами особистого неприязного ставлення голів Профспілки працівників морського транспорту Миколаївського морського торговельного порту та Первинної профспілкової організації працівників Адміністрації Миколаївського морського порту ПРМТУ до Незалежної профспілки працівників Миколаївського морського порту є публікації ними у засобах масової інформації неправдивих відомостей, які завдають шкоди правам та законним інтересам Незалежної профспілки працівників Миколаївського морського порту,, в яких вони називають нову профспілку „карманным”,”желтым” профсоюзом, який на їхню думку створено попереднім начальником Миколаївської філії ДП „Адміністрація морських портів України” Поповим О.М. та до якого примусово включаються працівники (Інтернет – видання „Морские бизнес-новости Украины», http://www.maritimebusinessnews.com.ua/news/emp/2015/10/08/27672.html).

Офіційне листування між головою Профспілки працівників морського транспорту Миколаївського морського торговельного порту Прокопенко П.П. та колишнім начальником Миколаївської філії ДП „Адміністрація морських портів України” Поповим О.М. також підтверджує особисте, неприязне ставлення голови цієї профспілки до позивача. Так, в листі від 05.04.2016р. № 05-ПК-43 на ім’я начальника Миколаївської філії ДП „Адміністрація морських портів України”, голова Профспілки працівників морського транспорту Миколаївського морського торговельного порту пропонує начальнику Миколаївської філії з питання надання фінансової допомоги: „звернутись в створений Вами влітку 2015р. „карманный желтый профсоюз” може така можливість є у них”.

Крім того, голови зазначених профспілкових організацій активно перешкоджають нашій профспілці реалізувати свої законні права щодо права виконання умов колективного договору перед своїми членами.

Незважаючи на те, що ДП «Адміністрація морських портів України» своїм листом від 21.12.2015р. визнала Незалежну профспілку працівників Миколаївського морського порту стороною діючого в філії колективного договору з наданням їй всіх прав і обов’язків, визначених цим колективним договором, голова ППМТ ММТП Прокопенко П.П. та голова ППО ПАММП ПРМТУ Ковач Ю.Б. відмовляються визнавати нас стороною колективного договору та підписувати відповідні зміни та доповнення до нього, посилаючись на те, що Кодексом законів про працю України, Законом України «Про колективні договори», Галузевою угодою та колективним договором не передбачено можливість приєднання новоутворених профспілкових організацій до укладеного та діючого на підприємстві колективного договору.

Разом з цим, згідно наданої Департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради публічної інформації, 22.05.2015р. за № 04/15 департаментом відповідно проведено експертизу на відповідність законодавству України та зареєстровано зміни та доповнення до колективного договору укладеного між головою ППМТ ММТП Прокопенко П.П.. та директором Стивідорної компанії, згідно яких, до цього колективного договору була приєднана стороння Профспілка, яка також не була учасником колективних переговорів, при укладенні колективного договору у Стивідор ній компаній і не була представлена як його сторона, проте, на цю профспілку головою ППМТ ММТП Прокопенко П.П. поширено дію колективного договору.

Тобто, на думку голови Профспілки працівників морського транспорту Миколаївського морського торговельного порту Прокопенко П.П., Профспілка працівників морських терміналів міста Миколаєва має право приєднатися до колективного договору, а Незалежна профспілка працівників Миколаївського морського порту, не має такого права.

Такі дії голови ППМТ ММТП Прокопенко П.П. та голови ППО ПАММП ПРМТУ Ковач Ю.Б. порушують ст.36 Конституції України, є дискримінацією Незалежної профспілки працівників Миколаївського морського порту та свідчать про зловживання головами цих профспілок своїм посадовим становищем.

Таким чином, реалізація прав та законних інтересів членів Незалежної профспілки працівників Миколаївського морського порту залежить не від Конституції та Законів України, а від особистого ставлення та амбіцій голови ППМТ ММТП Прокопенко П.П. та голови ППО ПАММП ПРМТУ Ковач Ю.Б. З цього приводу Головою профспілки В. Кардашем були направлені звернення народним депутатам Сергію Капліну та Ігорю Каноненко, а також направлена позовна заява до Заводського районного суду м. Миколаєва про визнання права Незалежної профспілки працівників Миколаївського морського порту щодо виконання умов колективного договору Миколаївської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» на 2013 – 2018 роки

«Наша профспілка бажає ефективно використовувати надані Законом України „Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності” повноваження щодо захисту прав та інтересів трудового колективу філії у відносинах з роботодавцем» - відмітив Віталій Кардаш.

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Воскресенье, 25.08.2019

Закругление верхнее-левое

10:15ТОП-7 необычных фотомест в Николаеве

 24.08

21:06Зеленский рассказал о кандидатах в премьеры

20:01Трамп пригрозил Франции "невиданными" пошлинами на вина

18:30Украинцам обещают льготы на коммуналку

17:09На свалке под Николаевом пожар

16:06Учені виявили джерело "інопланетних космічних сигналів"

15:06Новые столкновения в Гонконге

14:02На празднование в Киеве пришли Волкер и Тейлор

12:30Главврача Минспорта обвинили в закупке сомнительных лекарств для сборных

11:01День независимости Украины: куда сегодня пойти в Николаеве

10:39В Херсоне создали рекордный украинский флаг

10:21У Миколаєві визначили переможців конкурсу «Кращий підприємець року»

10:10Зеленский установил День памяти защитников Украины

10:00Врачи рассказали об основных причинах болезней сосудов

09:49Елизавета II, Макрон и Трамп поздравили Зеленского

09:35В Харькове парашютисты со всего мира собрали в небе тризуб Украины

09:23Во Франции начинается саммит G7

09:14В Николаеве открылась выставка городских пейзажей Юрия Дзинтарса

09:05На Донбассе сократилось количество обстрелов

08:56Послы G7 пожелали украинцам мира и процветания

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама