В Миколаєві відбулась нарада щодо реалізації проекту «Ґендерне бюджетування в Україні»

26.10.16 18:22Сколько просмотров этой статьи953Сколько комментариев этой статьи0

Впродовж 2016 року робочі групи під керівництвом Департаментів фінансів облдержадміністрацій у Харківській, Херсонській, Кіровоградській та Миколаївській областях провели ґендерний бюджетний аналіз програм у галузі молодіжної політики та фізичної культури і спорту в рамках проекту «Ґендернебюджетування в Україні» (ҐОБ Проект). Результати цього аналізу були представлені на розширеній нараді, за участю представників Міністерства фінансів України, ҐОБ Проекту та представників робочих груп ҐОБ з Харківської, Херсонської, Кіровоградської, Миколаївської та Одеської облдержадміністрацій яка відбулась 25-26 жовтня в Миколаєві.

Так, аналіз показав, що в регіональних програмах Миколаївської області Серед офіційно зареєстрованих безробітних переважають молоді жінки. При цьому роботодавці охочіше беруть на роботу чоловіків, ніж жінок. У 2014 році працевлаштовано 7357 осіб, з яких 54 % чоловіки і 46 % - жінки. Серед людей з обмеженими фізичними можливостями у віковій групі від 18 до 35 років переважають жінки – 53,4 %. При цьому серед спортсменів, які займались в системі «Інваспорт» Миколаївської області, жінок близько чверті – 25,5 % у 2014 році. У проведенні молодіжних заходів беруть участь переважно дівчата (жінки)– 52,8 % у 2014 році. У 2013 році заходи, спрямовані на хлопців були більш дороговартісними, ніж ті, у яких переважну участь брали дівчата, а у 2014 році навпаки, більший обсяг фінансового ресурсу використовувався для заходів, скерованих на дівчат. Учасники наради обговорили подальші кроки Проекту у впровадженні ґендерно-орієнтованого бюджетування на державному та місцевому рівнях. Зокрема, Робочі групи, які проводили ґендерний бюджетний аналіз і представили його результати, підготували низку рекомендацій, які в майбутньому допоможуть зробити бюджетне фінансування у галузі освіти більш справедливим та ефективним.

З 2014 року Міністерство фінансів України, за підтримки проекту «Ґендерне бюджетування в Україні» (ҐОБ Проект), який фінансує Шведська агенція міжнародного розвитку (Sida) проводить роботу по впровадженню ґендерного бюджетування. Мета ґендерного бюджетування і проекту – підвищити економічну ефективність і прозорість видатків бюджету з урахуванням потреб жінок і чоловіків з різних соціальних груп. Кінцева ціль Проекту – удосконалення бюджетного процесу шляхом застосування ґендерного підходу, що сприятиме реформуванню системи управління державними фінансами.

За більш як 2 роки роботи Проекту проведено ґендерний бюджетний аналіз програм, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів у галузях освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, соціального захисту та соціального забезпечення і охорони здоров’я. Дослідження, проведені у 13 регіонах показали, що потреби чоловіків і жінок в послугах, які фінансуються з бюджету є різними.

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Вторник, 23.04.2019

Закругление верхнее-левое

22:23В Нафтогазе рассказали, какой категории потребителей повысят цену на газ

22:19Пожар в Бордо уничтожил два миллиона бутылок вина

22:16В Киеве пенсионер застрелил коллектора

21:55Украина заблокировала российскую экспедицию в Арктику

14:49На Одесчине горе-мать закопала младенца в огороде

14:44В НБУ напомнили, как будут работать банки в пасхальные выходные

14:41Разрушение ледового щита Гренландии ускорилось в шесть раз за полвека

14:33Гройсман назвал условие сотрудничества с Зеленским

14:28В Николаеве повысятся цены на проезд

11:35В Эфиопии массово гибнут бегемоты

11:33Москаль подал заявление об отставке

11:31Наличный доллар резко пошел вниз

11:27Украинцев ждут пять выходных подряд

11:05Кабмин и Нафтогаз согласовали уменьшение цены на газ для населения в мае

08:53В Украине появятся три новых праздника

08:51Сутки в ООС: один боец ВСУ погиб, трое ранены

08:24Оточення Порошенка викликали до ГПУ для вручення підозр

08:22ЦИК подсчитала 99, 87% протоколов

08:19Патриарх Филарет поздравил Зеленского с победой на выборах

08:00План поступлений в госбюджет не выполнен на 11%

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама