В Миколаєві відбулась нарада щодо реалізації проекту «Ґендерне бюджетування в Україні»

26.10.16 18:22Сколько просмотров этой статьи1026Сколько комментариев этой статьи0

Впродовж 2016 року робочі групи під керівництвом Департаментів фінансів облдержадміністрацій у Харківській, Херсонській, Кіровоградській та Миколаївській областях провели ґендерний бюджетний аналіз програм у галузі молодіжної політики та фізичної культури і спорту в рамках проекту «Ґендернебюджетування в Україні» (ҐОБ Проект). Результати цього аналізу були представлені на розширеній нараді, за участю представників Міністерства фінансів України, ҐОБ Проекту та представників робочих груп ҐОБ з Харківської, Херсонської, Кіровоградської, Миколаївської та Одеської облдержадміністрацій яка відбулась 25-26 жовтня в Миколаєві.

Так, аналіз показав, що в регіональних програмах Миколаївської області Серед офіційно зареєстрованих безробітних переважають молоді жінки. При цьому роботодавці охочіше беруть на роботу чоловіків, ніж жінок. У 2014 році працевлаштовано 7357 осіб, з яких 54 % чоловіки і 46 % - жінки. Серед людей з обмеженими фізичними можливостями у віковій групі від 18 до 35 років переважають жінки – 53,4 %. При цьому серед спортсменів, які займались в системі «Інваспорт» Миколаївської області, жінок близько чверті – 25,5 % у 2014 році. У проведенні молодіжних заходів беруть участь переважно дівчата (жінки)– 52,8 % у 2014 році. У 2013 році заходи, спрямовані на хлопців були більш дороговартісними, ніж ті, у яких переважну участь брали дівчата, а у 2014 році навпаки, більший обсяг фінансового ресурсу використовувався для заходів, скерованих на дівчат. Учасники наради обговорили подальші кроки Проекту у впровадженні ґендерно-орієнтованого бюджетування на державному та місцевому рівнях. Зокрема, Робочі групи, які проводили ґендерний бюджетний аналіз і представили його результати, підготували низку рекомендацій, які в майбутньому допоможуть зробити бюджетне фінансування у галузі освіти більш справедливим та ефективним.

З 2014 року Міністерство фінансів України, за підтримки проекту «Ґендерне бюджетування в Україні» (ҐОБ Проект), який фінансує Шведська агенція міжнародного розвитку (Sida) проводить роботу по впровадженню ґендерного бюджетування. Мета ґендерного бюджетування і проекту – підвищити економічну ефективність і прозорість видатків бюджету з урахуванням потреб жінок і чоловіків з різних соціальних груп. Кінцева ціль Проекту – удосконалення бюджетного процесу шляхом застосування ґендерного підходу, що сприятиме реформуванню системи управління державними фінансами.

За більш як 2 роки роботи Проекту проведено ґендерний бюджетний аналіз програм, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів у галузях освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, соціального захисту та соціального забезпечення і охорони здоров’я. Дослідження, проведені у 13 регіонах показали, що потреби чоловіків і жінок в послугах, які фінансуються з бюджету є різними.

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Пятница, 23.08.2019

Закругление верхнее-левое

09:13День флага Украины: история и традиции праздника

09:01СБУ проведет антитеррористические учения

08:52Евросоюз подготовил план торговой войны с США

08:44Де в Миколаєві сьогодні не буде світла: знайдіть свою адресу

08:34Сутки на Донбассе: 13 обстрелов, два бойца ранены

08:25YouTube отключил 210 каналов, пытавшихся влиять на ситуацию в Гонконге

08:17Народный календарь: Лаврентьев день

08:10Зеленский и Туск поговорили по телефону

08:03Рада в скором времени отменит депутатскую неприкосновенность

07:55Курс валют на 23 августа

07:46Исполком утвердил программу по обновлению инфраструктуры водоснабжения и водоотведения в Николаеве

07:39Банки Украины увеличили прибыль почти вчетверо

 22.08

21:01Большинство украинских АЗС работают без лицензии

19:08Зеленский и Трюдо осудили планы вернуть РФ в G7

17:16У Путина подтвердили контакты по обмену пленными

16:15Стала известна дата следующего допроса Порошенко

15:08В Кропивницком возле СИЗО убили адвоката

14:11Президент Фінляндії у вересні відвідає Україну

13:08У роботі соцмереж Instagram і Facebook стався збій

12:35Зеленский и Трамп подпишут в Польше ряд соглашений

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама