Заявление Совета по вопросам взаимодействия органов государственной власти и органов местного самоуправления в Николаевской области

07.07.12 10:11Сколько просмотров этой статьи1578Сколько комментариев этой статьи0

У Вознесенському районі відбулося виїзне засідання Ради з питань взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Миколаївській області. Окрім інших питань, членами Ради було розглянуто ситуацію стосовно висловлювання народного депутата України Арсенія Яценюка під час його перебування на Миколаївщині.

За результатами обговорення учасники засідання одноголосно прийняли ЗАЯВУ, текст якої наводимо нижче.

ЗАЯВА

Ради з питань взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Миколаївській області

30 червня, під час перебування на Миколаївщині, лідер так званої об’єднаної опозиції, народний депутат України Арсеній Яценюк у присутності журналістів зухвало назвав Миколаївську область «бандитською» та «криміногенною», навівши при цьому спотворену статистику зростання кримінальних злочинів.

Управління внутрішніх справ МВС України у Миколаївській області вже офіційно спростувало наведені нардепом «дані». Втім, ми, керівники обласних та районних структур державної влади і місцевого самоврядування, вважаємо за необхідне висловити обурення нахабною поведінкою людини, яка, ховаючись за депутатською недоторканістю, дозволяє собі образливі наклепи на адресу жителів цілого регіону.

Ми вимагаємо від Верховної Ради України надати належну оцінку поведінці народного депутата України, який зневажає громадян України і публічно паплюжить репутацію їхньої малої батьківщини, чим завдає не тільки моральної, а й економічної шкоди.

Ми також здивовані тим, що віце-спікер Верховної Ради України Микола Томенко, який протягом багатьох років створював собі репутацію бездоганного демократа, і який, до того ж, наразі представляє демократично обраний парламент України, дозволяє собі вирішувати за миколаївців, чи потрібна їм регіональна мова. Політик, який має такі розгалужені контакти у демократичній Європі, мав би бути обізнаним щодо Європейської хартії регіональних мов, яка наполягає на праві національних меншин користатися рідною мовою в усіх галузях життєдіяльності.

Ми добре розуміємо, що ще не оголошена передвиборча кампанія фактично вже розпочалась, і що для деяких політичних утворень – «на війні, як на війні»,- тобто усі засоби гарні, якщо їм на користь. Мабуть, саме тому, пани опозиціонери не наважились у травні захистити гідність жителів деяких західних регіонів, яким місцева влада заборонила відзначати велике всенародне свято – День Перемоги.

Подолання фашистської інтервенції щорічно урочисто святкує уся Європа, але у «демократів» на кшталт українських опозиціонерів, мабуть, свої особливі «цінності».

Ми добре пам’ятаємо як деякі політики з їхнього кола висловлювали бажання обнести цілий регіон колючим дротом. Втім, як показав час, давня мудрість: «Не бажай іншому зла, бо отримаєш його сам» - актуальна і сьогодні.

Прийнята 03.07.2012 р. під час виїзного засідання у м. Вознесенську.

Сайт Николаевской ОГА

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Четверг, 18.07.2019

Закругление верхнее-левое

13:14Зеленский считает, что отремонтировать дороги Николаевщины можно на немецкие деньги

12:37"Самый сексуальный врач" использовал славу ради просвещения

12:06Названы семь симптомов, при которых нужно идти к врачу

11:47Из-за должников город Николаев может остаться без воды

11:00Сутки на Донбассе: 15 обстрелов, без потерь

10:36В Украину возвращается жара

10:1318 июля: день в истории

09:54В Минске договорились о перемирии на Донбассе

09:34США и Россия провели переговоры в Женеве

09:03Где в Николаеве не будет света: найдите свой адрес

08:40Убийство ребенка под Киевом: наказаны 12 копов

08:17Курс валют на 18 июля

08:00Аmazon грозит штраф в Европе в размере $23 млрд

 17.07

21:09Ученые нашли новый вид белых карликов

20:10В жахливому ДТП під Миколаєвом загинув батько з двома дітьми

19:11В карьере на Николаевщине рабочего насмерть задавил загрузчик

18:21Жители Николаева остановили кортеж Зеленского

17:03Парубий не может созвать Раду

16:09Зеленский: Николаев - самый бандитский город

15:1453-летнюю Синди Кроуфорд сняли в купальнике на пляже

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама