В Николаевской ОГА обсудили проблемы инвесторов и начали подготовку к выездному комплексному совещанию с участием министерств

04.10.12 12:56Сколько просмотров этой статьи1489Сколько комментариев этой статьи0

В обговоренні питання реалізації інвестиційних проектів у Миколаївській області взяли участь керівники підприємств: ФГ "Органік сістемс" холдингу "Агрофьюжн", ПП «Еліка», ТОВ «Морський торговельний порт «Ніка-Тера»,ВАТ «Миколаївський глиноземний завод».

Попри різний профіль виробництва та обсяги інвестицій, усі ці підприємства мають спільні проблеми, що стають на заваді подальшому розширення виробництва: застарілі мережі та недостатні потужності енергозабезпечення, транспортну інфраструктуру, яка не відповідає динамічно зростаючому вантажопотоку. Для експортоорієнтованих підприємств актуальною є також проблема несвоєчасного повернення ПДВ, внаслідок чого доводиться компенсувати нестачу власних обігових коштів залученням кредитних ресурсів. Для підприємств харчопереробної промисловості суттєвою проблемою є повільне укладання угод із власниками земельних паїв, необхідних для розширення сировинної бази.

Голова облдержадміністрації Микола Круглов, у свою чергу, наголосив на тому, що залучення інвестицій, розвиток виробництва є єдиною запорукою створення робочих місць та наповнення бюджетів усіх рівнів, а відтак – і розвитку регіону в цілому. Тому від місцевої влади потребується створення належних умов для оптимального використання місцевих ресурсів, - насамперед, земельних. Також місцева влада і усі державні установи мають у прискореному режимі розглядати питання землевідведення та усіх належних погоджень, якщо йдеться про розширення чи створення нового виробництва.

Щодо ліквідації «вузьких місць», через які уповільнюється економічний розвиток регіону,- будівництво нових автошляхів, електрифікованих залізничних ліній, мостопереходів, портової інфраструктури та реконструкція мереж енергопостачання,- найближчим часом на Миколаївщині буде проведено комплексну нараду за участі кількох міністерств, на розгляд якої буде передано усі пропозиції місцевої влади, підприємств енергозабезпечення, інвесторів.

Як наслідок, має бути розроблено спеціальну програму, яка передбачатиме також стимули для участі інвесторів у розвитку інфраструктури.

Сайт Николаевской ОГА

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Суббота, 20.07.2019

Закругление верхнее-левое

10:24Погода на выходные

09:54Хакеры взломали сайт Скотланд-Ярда

09:33Где сегодня в Николаеве не будет света: найдите свой адрес

09:0320 июля: день в истории

08:56В зоне ООС погибли двое украинских военных

08:29Зеленский сообщил, когда будет новый генпрокурор

07:55Наступил "день тишины" перед выборами в Раду

 19.07

21:06В Афинах произошло мощное землетрясение

20:14Горький шоколад и зефир названы самыми безвредными сладостями

19:20Обнаружен способ украсть все данные с iPhone

18:43Катрин Денев приехала в Украину

17:32Украинка Кривицкая завоевала бронзу чемпионата мира по фехтованию

16:56Стоматологи назвали привычки, разрушающие зубную эмаль

15:38Нафтогаз заявил о новых победах над Газпромом

14:33В Николаеве на ходу загорелся автобус

13:28Эксперты назвали продукты, которые нужны для здоровья щитовидной железы

12:29Волкер раскритиковал паспортизацию Донбасса

11:59В Одессе погиб известный ведущий

11:29В центре Николаева «откачивали» пьяную 13-летнюю девочку

10:42На Донбассе военный подорвался на мине

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама