Г. Николенко о выборах, японском мосте, старой очаковской трассе и другом

01.11.12 08:43Сколько просмотров этой статьи1432Сколько комментариев этой статьи0

Вибори в Україні та, зокрема, Миколаївській області пройшли в межах діючого законодавства – про це 31 жовтня, в прямому ефірі телеканалу «Миколаїв» заявив перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Ніколенко.

Він запевнив, що під час виборів не було допущено порушень, що якимось чином могли б вплинути на результати виборів. Про це також зазначили міжнародні спостерігачі, які перебували у день голосування на виборчих округах та дільницях нашої області.

«У Миколаївській області було зроблено все для того, щоб не допустити вплив на волевиявлення наших громадян… Знайти негатив і придратися можна до будь-чого, було б лише бажання. Ми нація, яка сама себе весь час критикує, хоча насправді ми дуже працьовиті і старанні люди», - висловив свою позицію перший заступник голови облдержадміністрації.

На питання, чи очікуваним для влади був результат виборів, Геннадій Ніколенко відповів, що ситуацію по округах Миколаївської області вони постійно досліджували, проводили соцопитування, які практично 100% співпали з результатами виборів як по одномандатних округах, так і по області в цілому.

Окрім актуальної теми виборів Геннадій Борисович розповів і про не менш важливу тему для жителів м. Миколаїв – це будівництво мостового переходу через р. Південний Буг, так званий, «японський міст».

Він проінформував глядачів, що протягом 2-х днів 30-31 жовтня в Миколаєві перебували з робочим візитом представники японської компанії «Джайка», яка свого часу надала звіт про необхідність будівництва даного мостового переходу, після чого було визначено проектний інститут, який займається виготовленням техніко-економічного обґрунтування (ТЕО). Представники компанії прибули до України та, зокрема, м. Миколаєва з метою уточнити деякі моменти пов’язані із майбутнім впливом на навколишнє середовище та питання щодо відводу землі під будівництво мосту.

Перший заступник голови облдержадміністрації висловив думку, що наша держава має краще розроблену законодавчу базу в сфері містобудування.

«У мене склалося таке враження, що наше законодавство в сфері містобудівної діяльності більш адаптоване до цього проекту, ніж їхнє. В нас все чітко прописано, якщо це якась споруда, то якою вона має бути, її міцність, надійність, екологічна складова і т.д., то у японців ці всі питання розглядаються на т.з. громадських слуханнях та обговореннях. У нас питання, в тому числі будівництва, вирішуються на основі закону та розроблених норм і стандартів, у японців – на основі публічних обговорень. Ми попросили японську сторону чітко сформулювати свої питання, тому що присутня різниця менталітетів, складності перекладу…Нам доводилося довго пояснювати їм, на наш погляд, елементарні речі, наприклад, японці не розуміють, що таке дачний будинок, їм не зрозуміло сутність Закону про вилучення землі під суспільні потреби і т.д…Але як би там не було, ми долаємо усі перепони та рухаємося у напрямку будівництва цього моста», - прокоментував ситуацію Г. Ніколенко.

Глядача з Очаківського району хвилювало питання щодо перспективи ремонту старої очаківської траси. Перший заступник голови проінформував телеглядачів, що наступного року Миколаївська область планує залучити на ремонт доріг близько 1,2 млрд. грн., що будуть витрачені на ремонт доріг державного значення. Останні 2 роки Уряд спрямовував кошти на ремонт доріг тих областей, які брали участь в Євро-2012, наступного року ситуація зміниться.

Нещодавно голова облдержадміністрації проводив особистий прийом громадян в Очаківському районі, де до нього звернулися з цим самим питанням, тому Микола Круглов дав доручення розробити проектну документацію по ремонту дороги Миколаїв – Кам’янка – Очаків.

«Ми чітко розуміємо, що м. Очаків – це курортне містечко, крім того, ремонт цієї дороги дозволить нам залучити туристів не тільки до Очакова, а й до «Жемчужини», Ольвії та інших важливих туристичних об’єктів», - підвів підсумок з приводу питання Геннадій Ніколенко.

Крім того, під час прямого ефіру було розглянуто ще ряд питань, зокрема, відкриття у м. Вознесенськ фізкультурно-оздоровчого комплексу «Водограй», історична подія – прихід газу до м. Снігурівка та с. Привільне Баштанського району, відкриття після реконструкції ДНЗ №1 «Дзвіночок» у м. Очаків та ін. Всі ці питання супроводжувалися відеоматеріалами та коментарями першого заступника голови облдержадміністрації.

По завершенню ефіру Геннадій Борисович привітав усіх жителів області із 68-ю річницею визволення України та, зокрема, ветеранів і дітей війни, яких з кожним роком стає все менше. «Це свято – іспит для нашого сумління, воно дає нам задуматись над тим, чи все ми сьогодні зробили для того щоб зберегти пам'ять про цих людей та не допустити в майбутньому повторення тих далеких подій», - звернувся до глядачів перший заступник голови облдержадміністрації.

Анна Леонтьева

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Пятница, 22.03.2019

Закругление верхнее-левое

21:01В Украину запретили ввоз 23 книг из России

21:00С 31 марта Укрзализныця запустит поезд Житомир—Одесса

20:51Лекарства от высокого давления могут быть смертельно опасны — исследование

20:48ПЦУ ввела особую молитву на время выборов

20:45В сети обсуждают билборды с неудачными цитатами Зеленского

20:31Потепление Мирового океана сократило запасы рыбы на 5%

20:28В Николаеве женщина потеряла 42 тысячи гривен, поверив незнакомцу

16:04Кличко открыл обновленную станцию ​​метро «Святошин» после ремонта

16:01В Украине могут подорожать яблоки

15:51Пришла весна – пора наводить порядок

12:07Украинцам позволили 30 дней без виз ездить в Таиланд

12:03В метро Харькова предотвращен теракт - СБУ

07:48В аэропорту Токио перед взлетом столкнулись два самолета

07:46Все страны ЕС поддержали отсрочку Brexit

07:32В Николаевском яхт-клубе появилась новая достопримечательность

 21.03

15:56Внешний долг Украины приближается к $115 млрд

15:53В Николаеве на всех городских улицах появятся led-светильники

13:41НБУ предлагает изменить правила инкассации

13:39Украина скупает польскую свинину

13:20«Николаевводоканал» пояснил, как рассчитать оплату по новым тарифам в марте

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама