Реабилитационная практика властей Николаевской области

29.11.12 09:49Сколько просмотров этой статьи2002Сколько комментариев этой статьи0

За участі голови облдержадміністрації Миколи Круглова відбулось засідання круглого столу «Соціальні ініціативи Президента України В.Ф. Януковича в реалізації реабілітаційної практики сьогодення»

28 листопада у Центрі дитячої ортопедії та реабілітації Державного комплексу соціальної реабілітації дітей-інвалідів за участі голови облдержадміністрації Миколи Круглова відбулось засідання круглого столу «Соціальні ініціативи Президента України В.Ф. Януковича в реалізації реабілітаційної практики сьогодення».

У зацікавленій розмові взяли участь директор Державного комплексу соціальної реабілітації дітей-інвалідів Галина Тазарачева, спеціалісти Центру дитячої ортопедії та реабілітації, керівники профільних управлінь облдержадміністрації, батьки дітей-інвалідів.

Відкриваючи роботу круглого столу, Галина Тазарачева наголосила на тому, що Державний комплекс працює у повному порозумінні з керівництвом області і отримує від нього всю необхідну допомогу. «Важливо, що у цьому діалозі: «держава – батьки дітей-інвалідів» ми чуємо один одного, і сьогоднішня зустріч – черговий крок щодо координації наших спільних дій», - сказала вона.

За 9 місяців поточного року Державним комплексом надана необхідна допомога 732 дітям-інвалідам.

У листопаді цього року, завдяки послідовній реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича, Державному комплексу було поставлено спеціальний реабілітаційний комплекс LokomatPro – обладнання, що забезпечує стимуляцію фізіологічної ходи, ортопедичну, неврологічну та травматологічну реабілітацію.

Отримавши слово, голова облдержадміністрації дав високу оцінку багаторічній роботі зазначеного державного закладу та особисто його керівника Галини Тазарачевої. Микола Круглов повідомив присутнім, що вже почато будівництво нового, ще кращого реабілітаційного центру (вартість будівництва – 30 мільйонів гривень).

Керівник області поцікавився думкою батьків щодо створення на базі школи-інтернату № 4 спеціалізованого закладу, де будуть навчатися діти-інваліди з різними захворюваннями. Він також наполегливо запропонував батькам не гаючи часу довести до обласної влади усі свої проблеми та пропозиції, щоб урахувати їх у обласній програмі реабілітації дітей-інвалідів на 2013 рік.

У своїх виступах батьки розповіли про свої конкретні проблеми та внесли пропозиції щодо організації навчального процесу дітей-інвалідів у загальноосвітніх школах.

Реагування на батьківські звернення взято на контроль.

Учасникам круглого столу було продемонстровано у роботі спеціальний реабілітаційний комплекс LokomatPro. Цей апарат є однією з найсучасніших, високоефективних світових розробок у реабілітації дітей з ДЦП та рядом інших важких захворювань опорно-рухової системи.

Фахівці Державного комплексу пройшли навчання для роботи на цьому обладнанні та вже розпочали безпосередню роботу з дітьми.

Пресс-служба Николаевской ОГА

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Вторник, 16.07.2019

Закругление верхнее-левое

21:02Врачи предупредили, что категорически нельзя есть каши из старой крупы

20:26Назван самый загрязненный город мира

19:19Водоканал закликає мешканців Миколаїва бути обережними

18:45Вера Брежнева испугала фанатов постаревшим видом

17:22Украина и РФ активизировали переговоры по пленным

16:38Электроэнергия с августа станет дешевле для одной категории потребителей

15:4117 июля состоится рабочий визит президента Украины в Николаев

14:51Названо условие встречи Зеленского и Путина

13:24В Николаеве зоозащитники вышли с пикетом под стены мэрии

12:40Зеленский заявил об амбициях принять Олимпиаду

12:06Меган Маркл познакомилась с Бейонсе

11:29Украина продлила эмбарго на российские товары

11:02В ЕС одобрили санкции против Турции

10:31В Иране уверены, что Трамп не хочет войны

10:06В Украине вступил в силу языковой закон

09:40В июле нас ждут мощные магнитные бури: как уберечься и чего нельзя делать

09:13В Николаевской области мужчина пытался выгнать коров из пруда и утонул

08:5816 июля: день в истории

08:26Зеленский обновляет дипкорпус

08:15Сутки на Донбассе: один военный погиб, трое ранены

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама