Реабилитационная практика властей Николаевской области

29.11.12 09:49Сколько просмотров этой статьи1963Сколько комментариев этой статьи0

За участі голови облдержадміністрації Миколи Круглова відбулось засідання круглого столу «Соціальні ініціативи Президента України В.Ф. Януковича в реалізації реабілітаційної практики сьогодення»

28 листопада у Центрі дитячої ортопедії та реабілітації Державного комплексу соціальної реабілітації дітей-інвалідів за участі голови облдержадміністрації Миколи Круглова відбулось засідання круглого столу «Соціальні ініціативи Президента України В.Ф. Януковича в реалізації реабілітаційної практики сьогодення».

У зацікавленій розмові взяли участь директор Державного комплексу соціальної реабілітації дітей-інвалідів Галина Тазарачева, спеціалісти Центру дитячої ортопедії та реабілітації, керівники профільних управлінь облдержадміністрації, батьки дітей-інвалідів.

Відкриваючи роботу круглого столу, Галина Тазарачева наголосила на тому, що Державний комплекс працює у повному порозумінні з керівництвом області і отримує від нього всю необхідну допомогу. «Важливо, що у цьому діалозі: «держава – батьки дітей-інвалідів» ми чуємо один одного, і сьогоднішня зустріч – черговий крок щодо координації наших спільних дій», - сказала вона.

За 9 місяців поточного року Державним комплексом надана необхідна допомога 732 дітям-інвалідам.

У листопаді цього року, завдяки послідовній реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича, Державному комплексу було поставлено спеціальний реабілітаційний комплекс LokomatPro – обладнання, що забезпечує стимуляцію фізіологічної ходи, ортопедичну, неврологічну та травматологічну реабілітацію.

Отримавши слово, голова облдержадміністрації дав високу оцінку багаторічній роботі зазначеного державного закладу та особисто його керівника Галини Тазарачевої. Микола Круглов повідомив присутнім, що вже почато будівництво нового, ще кращого реабілітаційного центру (вартість будівництва – 30 мільйонів гривень).

Керівник області поцікавився думкою батьків щодо створення на базі школи-інтернату № 4 спеціалізованого закладу, де будуть навчатися діти-інваліди з різними захворюваннями. Він також наполегливо запропонував батькам не гаючи часу довести до обласної влади усі свої проблеми та пропозиції, щоб урахувати їх у обласній програмі реабілітації дітей-інвалідів на 2013 рік.

У своїх виступах батьки розповіли про свої конкретні проблеми та внесли пропозиції щодо організації навчального процесу дітей-інвалідів у загальноосвітніх школах.

Реагування на батьківські звернення взято на контроль.

Учасникам круглого столу було продемонстровано у роботі спеціальний реабілітаційний комплекс LokomatPro. Цей апарат є однією з найсучасніших, високоефективних світових розробок у реабілітації дітей з ДЦП та рядом інших важких захворювань опорно-рухової системи.

Фахівці Державного комплексу пройшли навчання для роботи на цьому обладнанні та вже розпочали безпосередню роботу з дітьми.

Пресс-служба Николаевской ОГА

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Четверг, 21.03.2019

Закругление верхнее-левое

15:56Внешний долг Украины приближается к $115 млрд

15:53В Николаеве на всех городских улицах появятся led-светильники

13:41НБУ предлагает изменить правила инкассации

13:39Украина скупает польскую свинину

13:20«Николаевводоканал» пояснил, как рассчитать оплату по новым тарифам в марте

11:36Украинец Голуб встретится с Мэйфилдом в Нью-Йорке

11:33В Украине вновь заблокировали поисковую систему «Яндекс»

11:29Горячий чай смертельно опасен, – ученые

09:56В Николаеве запретили проезд тяжелых грузовиков по Варваровскому мосту

09:49Где сегодня в Николаеве не будет света: найдите свой адрес

09:44На Донбасс отправили 180 тонн гуманитарной помощи

09:40Народный календарь

09:31Погода в Украине 21 марта

09:24В Укрзализныце назвали среднюю зарплату сотрудников

09:12В Николаеве водитель маршрутки потерял сознание за рулем

09:06Аваков призвал уважать русскоязычных украинцев

09:03Сутки на Донбассе: 11 обстрелов, трое раненых

 20.03

21:01Сегодня скончался актер из фильма "Девчата" - Анатолий Адоскин

20:56В Раде разработают закон о легализации марихуаны

20:55Николаевская область получит 171 миллион гривен субвенции на зарплаты учителям и врачам

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама