Г. Николенко провел совещание по вопросам предоставления ритуальных услуг

18.12.12 13:20Сколько просмотров этой статьи2413Сколько комментариев этой статьи0

18 грудня перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Ніколенко провів робочу нараду з питань діяльності суб’єктів господарювання, що надають ритуальні послуги, до участі в якій були запрошені керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, Миколаївський міський голова та керівник ритуального комунального підприємства.

На початку засідання Геннадій Ніколенко повідомив учасникам наради про те, що від громадянина Смирнова на громадянина Бекало, який працює головним лікарем Миколаївської станції швидкої допомоги, надійшла скарга щодо неправомірності його дій як посадовця. Була створена відповідна комісія, до складу якої було включено представників правоохоронних органів, та за результатами перевірок якої не було виявлено зазначених у скарзі порушень.

Начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Євген Гладков у своєму виступі наголосив на тому, що представники від Департаменту ЖКГ м. Миколаєва та управління житлово-комунального господарства ОДА, 27 листопада взяли участь у розгляді цієї скарги, що проводився при Міністерстві в м. Київ та зачитав основні моменти із протоколу засідання та скарги позивача.

Миколаївський міський голова Володимир Чайка, в свою чергу, повідомив учасників наради про те, що з громадянином Смирновим, що орендує приміщення для свого ритуального бюро при одній з Миколаївських лікарень, ведуться судові процеси, в яких він намагається відсудити частину приміщення лікарні, що знаходиться у громадському користуванні та належить громаді міста, для свого приватного бізнесу.

Крім того, перший заступник голови облдержадміністрації зазначив, що в м. Миколаєві створено комунальне підприємство по наданню ритуальних послуг – Миколаївська ритуальна служба, що обслуговує 13 кладовищ та до якої входить 6 легалізованих суб’єктів надання такого виду послуг. Усі інші бюро та агентства знаходяться «у тіні» і цим повинні займатися відповідні структури та органи.

«Що стосується скарги, то це більше відноситься до компетенції Антимонопольного комітету, ніж облдержадміністрації чи органів місцевого самоврядування. Ритуальні послуги – це комерційна діяльність і прийнято відповідне Положення про порядок поховання, в якому все чітко прописано і сказано, що і як потрібно робити. Головне завдання ритуальних бюро – це надання якісних послуг, а «розподіл ринку» якщо можна так сказати, чим займається позивач, – це не є питання, що входять до компетенції органів влади», - прокоментував ситуацію Г. Ніколенко.

По завершенню наради перший заступник голови облдержадміністрації надав протокольні доручення її учасникам, зокрема, Миколаївському міськвиконкому провести нараду з керівниками бюро ритуальних послуг щодо інформування та роз’яснення ситуації, що склалася та надав рекомендації Миколаївській станції швидкої допомоги більш жорстко дотримуватись вимог Закону України.

Анна Леонтьева

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Четверг, 18.07.2019

Закругление верхнее-левое

14:17Зеленский обнаружил воровство 30 миллионов долларов на оборонке

13:49НАБУ впервые начало получать от СБУ материалы на топ-чиновников

13:14Зеленский считает, что отремонтировать дороги Николаевщины можно на немецкие деньги

12:37"Самый сексуальный врач" использовал славу ради просвещения

12:06Названы семь симптомов, при которых нужно идти к врачу

11:47Из-за должников город Николаев может остаться без воды

11:00Сутки на Донбассе: 15 обстрелов, без потерь

10:36В Украину возвращается жара

10:1318 июля: день в истории

09:54В Минске договорились о перемирии на Донбассе

09:34США и Россия провели переговоры в Женеве

09:03Где в Николаеве не будет света: найдите свой адрес

08:40Убийство ребенка под Киевом: наказаны 12 копов

08:17Курс валют на 18 июля

08:00Аmazon грозит штраф в Европе в размере $23 млрд

 17.07

21:09Ученые нашли новый вид белых карликов

20:10В жахливому ДТП під Миколаєвом загинув батько з двома дітьми

19:11В карьере на Николаевщине рабочего насмерть задавил загрузчик

18:21Жители Николаева остановили кортеж Зеленского

17:03Парубий не может созвать Раду

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама