Г. Николенко провел совещание по вопросам предоставления ритуальных услуг

18.12.12 13:20Сколько просмотров этой статьи2519Сколько комментариев этой статьи0

18 грудня перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Ніколенко провів робочу нараду з питань діяльності суб’єктів господарювання, що надають ритуальні послуги, до участі в якій були запрошені керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, Миколаївський міський голова та керівник ритуального комунального підприємства.

На початку засідання Геннадій Ніколенко повідомив учасникам наради про те, що від громадянина Смирнова на громадянина Бекало, який працює головним лікарем Миколаївської станції швидкої допомоги, надійшла скарга щодо неправомірності його дій як посадовця. Була створена відповідна комісія, до складу якої було включено представників правоохоронних органів, та за результатами перевірок якої не було виявлено зазначених у скарзі порушень.

Начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Євген Гладков у своєму виступі наголосив на тому, що представники від Департаменту ЖКГ м. Миколаєва та управління житлово-комунального господарства ОДА, 27 листопада взяли участь у розгляді цієї скарги, що проводився при Міністерстві в м. Київ та зачитав основні моменти із протоколу засідання та скарги позивача.

Миколаївський міський голова Володимир Чайка, в свою чергу, повідомив учасників наради про те, що з громадянином Смирновим, що орендує приміщення для свого ритуального бюро при одній з Миколаївських лікарень, ведуться судові процеси, в яких він намагається відсудити частину приміщення лікарні, що знаходиться у громадському користуванні та належить громаді міста, для свого приватного бізнесу.

Крім того, перший заступник голови облдержадміністрації зазначив, що в м. Миколаєві створено комунальне підприємство по наданню ритуальних послуг – Миколаївська ритуальна служба, що обслуговує 13 кладовищ та до якої входить 6 легалізованих суб’єктів надання такого виду послуг. Усі інші бюро та агентства знаходяться «у тіні» і цим повинні займатися відповідні структури та органи.

«Що стосується скарги, то це більше відноситься до компетенції Антимонопольного комітету, ніж облдержадміністрації чи органів місцевого самоврядування. Ритуальні послуги – це комерційна діяльність і прийнято відповідне Положення про порядок поховання, в якому все чітко прописано і сказано, що і як потрібно робити. Головне завдання ритуальних бюро – це надання якісних послуг, а «розподіл ринку» якщо можна так сказати, чим займається позивач, – це не є питання, що входять до компетенції органів влади», - прокоментував ситуацію Г. Ніколенко.

По завершенню наради перший заступник голови облдержадміністрації надав протокольні доручення її учасникам, зокрема, Миколаївському міськвиконкому провести нараду з керівниками бюро ритуальних послуг щодо інформування та роз’яснення ситуації, що склалася та надав рекомендації Миколаївській станції швидкої допомоги більш жорстко дотримуватись вимог Закону України.

Анна Леонтьева

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Вторник, 25.02.2020

Закругление верхнее-левое

20:01В Николаеве после массового «древопада» горожане просят спилить тополя возле домов

19:46Минкульт с 2021 года полностью запретит использование животных в цирках

19:24Мошенник «продавал» должность николаевского губернатора за три миллиона долларов

19:04Апелляционный суд Киева оставил в силе решение об аресте имущества завода «Океан»

18:48Космический аппарат NASA зафиксировал сотни "марсотрясений"

18:32Украинских рыбаков отпустили из российского заточения

18:16МОК не исключает отмену Олимпиады в Токио из-за коронавируса

18:01В киновселенной «Звездных войн» представили новую эпоху

17:44Арестованы четыре участника беспорядков в Санжарах

17:29В Николаеве работники телевидения протестовали против возможного сокращения

17:15Форварда киевского «Динамо» дисквалифицировали на год

17:04В центре Николаева пьяный водитель устроил гонки с полицией

16:45Скончался последний маршал СССР и гэкачепист

16:29Диана Иванишко из Николаева - призер чемпионата Украины по легкой атлетике среди слабослышащих

16:15Разогнали стихийную торговлю возле оптового рынка на Авангардной

15:58В Германии автомобиль въехал в карнавальное шествие: 52 пострадавших

15:40Умер старейший мужчина на Земле

15:25Пожарные тушили огонь в больнице Братского

15:10На Николаевщине чтецы боролись за гран-при конкурса «Барви надії»

14:53Ученые признали Марс сейсмически активной планетой

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама