Г. Николенко провел совещание по вопросам предоставления ритуальных услуг

18.12.12 13:20Сколько просмотров этой статьи2365Сколько комментариев этой статьи0

18 грудня перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Ніколенко провів робочу нараду з питань діяльності суб’єктів господарювання, що надають ритуальні послуги, до участі в якій були запрошені керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, Миколаївський міський голова та керівник ритуального комунального підприємства.

На початку засідання Геннадій Ніколенко повідомив учасникам наради про те, що від громадянина Смирнова на громадянина Бекало, який працює головним лікарем Миколаївської станції швидкої допомоги, надійшла скарга щодо неправомірності його дій як посадовця. Була створена відповідна комісія, до складу якої було включено представників правоохоронних органів, та за результатами перевірок якої не було виявлено зазначених у скарзі порушень.

Начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Євген Гладков у своєму виступі наголосив на тому, що представники від Департаменту ЖКГ м. Миколаєва та управління житлово-комунального господарства ОДА, 27 листопада взяли участь у розгляді цієї скарги, що проводився при Міністерстві в м. Київ та зачитав основні моменти із протоколу засідання та скарги позивача.

Миколаївський міський голова Володимир Чайка, в свою чергу, повідомив учасників наради про те, що з громадянином Смирновим, що орендує приміщення для свого ритуального бюро при одній з Миколаївських лікарень, ведуться судові процеси, в яких він намагається відсудити частину приміщення лікарні, що знаходиться у громадському користуванні та належить громаді міста, для свого приватного бізнесу.

Крім того, перший заступник голови облдержадміністрації зазначив, що в м. Миколаєві створено комунальне підприємство по наданню ритуальних послуг – Миколаївська ритуальна служба, що обслуговує 13 кладовищ та до якої входить 6 легалізованих суб’єктів надання такого виду послуг. Усі інші бюро та агентства знаходяться «у тіні» і цим повинні займатися відповідні структури та органи.

«Що стосується скарги, то це більше відноситься до компетенції Антимонопольного комітету, ніж облдержадміністрації чи органів місцевого самоврядування. Ритуальні послуги – це комерційна діяльність і прийнято відповідне Положення про порядок поховання, в якому все чітко прописано і сказано, що і як потрібно робити. Головне завдання ритуальних бюро – це надання якісних послуг, а «розподіл ринку» якщо можна так сказати, чим займається позивач, – це не є питання, що входять до компетенції органів влади», - прокоментував ситуацію Г. Ніколенко.

По завершенню наради перший заступник голови облдержадміністрації надав протокольні доручення її учасникам, зокрема, Миколаївському міськвиконкому провести нараду з керівниками бюро ритуальних послуг щодо інформування та роз’яснення ситуації, що склалася та надав рекомендації Миколаївській станції швидкої допомоги більш жорстко дотримуватись вимог Закону України.

Анна Леонтьева

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Среда, 22.05.2019

Закругление верхнее-левое

22:30В Индии дикая мартышка покусала 10 человек, один погиб

19:02В НАТО назвали дату проведения саммита

18:00На Донбассе за день два обстрела, ранен один боец

17:49Ливни затопили ряд городов в Украине

16:45В эту субботу состоится премьера «Вечерний Квартал в Турции»

16:37Кабмин увеличил расходы на субсидии почти на 200 млн грн

15:54Караоке-марафон "Николаев поет на Соборной"

12:59Умер легендарный французский парикмахер, придумавший укладывать волосы феном

12:52Ученые назвали причины для того, чтобы бросить все и уйти в отпуск

12:47Украина и Монголия отменят визовый режим

12:24Рада собралась на экстренное заседание: онлайн

12:17Президент назначил нового главу Генштаба Украины

12:12Календарь языкового закона: от июля 2019-го до июля 2022-го

12:00На проектно-сметную документацию по ремонту Варваровского моста потратят почти 15 миллионов гривен

11:42В Николаеве в конце мая обещают грозы

10:32Живой таракан поселился в ухе вьетнамца

09:27Вокруг назначения главы АП разгорается скандал

08:41Итальянский тренер отсудил у «Челси» 10 миллионов евро

08:19В Украине хотят отменить школьную форму

08:00В Николаеве при поддержке N-Ost и МИД ФРГ отбирают на медиатренинг молодых творческих людей

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама