Трансляция сессии Николаевского городского совета и вопросы повестки дня

20.12.12 10:09Сколько просмотров этой статьи1590Сколько комментариев этой статьи0

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, які пропонується винести на розгляд двадцять третьої сесії Миколаївської міської ради VІ скликання

1.(s-gs-306) Про припинення повноважень депутата Миколаївської міської ради VI скликання. Доповідач: Коренюгін В.І., секретар Миколаївської міської ради.

2.(s-to-26) Про звернення депутатів Миколаївської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України. Доповідач: Васюков Р.О., заступник міського голови.

3.(s_fi_c11) Про внесення змін до рішення міської ради від 27.12.11 № 13/1 “Про міський бюджет міста Миколаєва на 2012 рік”. Доповідач: Бондаренко В.І., заступник міського голови – директор департаменту фінансів Миколаївської міської ради.

4.(S_FI_D06) Про надання пільг щодо плати за землю на 2013 рік. Доповідач: Бондаренко В.І., заступник міського голови – директор департаменту фінансів Миколаївської міської ради.

5.(S_fi_c1) Про міський бюджет міста Миколаєва на 2013 рік. Доповідач: Бондаренко В.І., заступник міського голови – директор департаменту фінансів Миколаївської міської ради.

6.(s-ek-121) Про створення інспекції з благоустрою Миколаївської міської ради. Доповідач: Гайдаржи В.В., заступник міського голови – директор департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

7.(s-de-013) Про внесення змін до рішення міської ради від 01.03.12 № 15/4 “Про затвердження Програми зайнятості населення м. Миколаєва на 2012-2013 роки”. Доповідач: Бондаренко С.М., директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

  1. (s-ob-004) Про внесення змін до рішення Миколаївської міської ради від 27.01.11 № 3/9 “Про виконавчий комітет Миколаївської міської ради”. Доповідач: Овчиннікова С.В., директор департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів Миколаївської міської ради.

9.(s-uv-059) Про внесення змін та доповнень до рішень міської ради від 27.01.11 № 3/10 “Про затвердження структури виконавчих органів Миколаївської міської ради та апарату Миколаївської міської ради”, від 21.04.11 № 5/3 “Про затвердження Положень про виконавчі органи Миколаївської міської ради та апарат Миколаївської міської ради”. Доповідач: Овчиннікова С.В., директор департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів Миколаївської міської ради.

10.(s-pg-042) Про внесення змін до рішення Миколаївської міської ради від 30.12.10 № 2/8 “Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку м. Миколаєва на 2011-2014 роки”. Доповідач: Шуліченко Т.В., начальник управління економіки та інвестицій Миколаївської міської ради.

11.(s-zd-105) Про прийняття в 2013 році видатків на виконання делегованих державою повноважень у галузі надання медичної допомоги первинного рівня населенню Коларівської сільської ради. Доповідач: Дергунова Л.Ю., начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради.

12.(s-zd-106) Про передачу видатків на виконання делегованих державою повноважень у галузі забезпечення медичним обслуговуванням населення Корабельного району м. Миколаєва в 2013 році. Доповідач: Дергунова Л.Ю., начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради.

13.(s-zd-107) Про передачу видатків на виконання делегованих державою повноважень у галузі забезпечення екстреною медичною допомогою населення Корабельного району м. Миколаєва у І кварталі 2013 року. Доповідач: Дергунова Л.Ю., начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради.

14.(s-la-009) Про внесення доповнень до рішення міської ради від 02.09.10 № 48/12. Доповідач: Волков І.В., перший заступник голови адміністрації Ленінського району Миколаївської міської ради.

15.(s-pr-057) Про надання майнового забезпечення виконання зобов’язань МКП “Миколаїводоканал”. Доповідач: Тельпіс В.С., директор МКП “Миколаїводоканал”.

16.(s-uv-058) Про визнання рішення Миколаївської міської ради від 22.01.10 № 43/16 “Про призупинення дії пунктів 27, 27.1 розділу 1 рішення міської ради від 12.11.09 № 40/27” таким, що втратило чинність. Доповідач: Смородінов І.П., начальник юридичного управління Миколаївської міської ради.

17.(s-uv-15) Про надання згоди КП ММР “Капітальне будівництво міста Миколаєва” на створення підприємства, заснованого на змішаній формі власності. Доповідач: Смородінов І.П., начальник юридичного управління Миколаївської міської ради.

18.(s-ek-122) Про затвердження Програми поводження з собаками та котами на території міста Миколаєва на 2013-2017 роки. Доповідач: Корчагов В.Г., начальник управління з охорони навколишнього природного середовища та благоустрою департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

19.(s-ek-117) Про затвердження проекту землеустрою щодо організації та встановлення меж території природно-заповідного фонду – ботанічної пам’ятки природи “Дуб черешчатий”, розташованої по вул. Великій Морській, 38 в Центральному районі міста Миколаєва. Доповідач: Корчагов В.Г., начальник управління з охорони навколишнього природного середовища та благоустрою департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

20.(s-ek-115) Про затвердження проекту землеустрою щодо організації та встановлення меж території рекреаційного призначення, скверу імені Данила Самойловича, розташованого по пр. Жовтневому ріг вул. Самойловича, перед центральним входом до Жовтневої центральної районної лікарні в Корабельному районі міста Миколаєва. Доповідач: Корчагов В.Г., начальник управління з охорони навколишнього природного середовища та благоустрою департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

21.(s-ek-119) Про затвердження проекту землеустрою щодо організації та встановлення меж території рекреаційного та історико-культурного призначення, скверу ім. О.С. Пушкіна, розташованого по вул. Пушкінській ріг вул. Набережної в Центральному районі міста Миколаєва. Доповідач: Корчагов В.Г., начальник управління з охорони навколишнього природного середовища та благоустрою департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

22.(s-ek-118) Про затвердження проекту землеустрою щодо організації та встановлення меж території рекреаційного призначення, скверів імені Образцова та “Привокзальний”, розташованих по вул. Пушкінській, вул. Образцова, вул. Фалєєвській в Заводському районі міста Миколаєва. Доповідач: Корчагов В.Г., начальник управління з охорони навколишнього природного середовища та благоустрою департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

23.(s-ek-120) Про затвердження проекту землеустрою щодо організації та встановлення меж території рекреаційного призначення, скверу, розташованого біля житлового будинку № 56 по вул. Крилова, обмеженого вул. Індустріальною, в Заводському районі міста Миколаєва. Доповідач: Корчагов В.Г., начальник управління з охорони навколишнього природного середовища та благоустрою департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

24.(s-ek-116) Про затвердження проекту землеустрою щодо організації та встановлення меж території рекреаційного призначення, скверу “Веселинівський”, розташованого на повороті вул. Веселинівської на Малу Корениху в Центральному районі міста Миколаєва. Доповідач: Корчагов В.Г., начальник управління з охорони навколишнього природного середовища та благоустрою департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

25.(s-ob-7) Про внесення змін до рішення Миколаївської міської ради від 24.11.11 № 11/2 “Про затвердження Програми профілактики злочинності на території міста Миколаєва “Правопорядок” на 2012-2015 роки”. Доповідач: Кондратьєв О.О., начальник відділу з організації оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Миколаївської міської ради.

26.(s-vprp-27) Про затвердження Програми підтримки малого підприємництва в м. Миколаєві на 2013-2014 роки. Доповідач: Брижатий О.В., начальник відділу підприємництва та регуляторної політики Миколаївської міської ради.

27.(s-dp-65) Про попереднє погодження щодо укладання договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасових споруд (груп тимчасових споруд) та про відмову в укладанні договорів про встановлення особистого строкового сервітуту. Доповідач: Яковлєв А.В., начальник відділу дозвільних процедур Миколаївської міської ради.

28.(s-dp-61) Про внесення змін та доповнень до рішення Миколаївської міської ради від 26.01.12 № 14/16 “Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Миколаєва”. Доповідач: Яковлєв А.В., начальник відділу дозвільних процедур Миколаївської міської ради.

29.(s-ax-091) Про розгляд протесту прокуратури м. Миколаєва від 08.11.12 № (15-01)7658 вих.-12 на рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 26.10.12 № 1142. Доповідач: Бондар О.В., начальник управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради – головний архітектор міста.

30.(r-ks-010) Про розгляд протесту прокуратури м. Миколаєва від 15.10.12 № (15-01)6782 вих.-12 на рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради № 890 від 20.08.12. Доповідач: Бондар О.В., начальник управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради – головний архітектор міста.

31.(s-ks-016) Про внесення змін до рішення міської ради від 21.04.11 № 5/14 “Про затвердження Порядку переведення житлових приміщень у нежитлові для розміщення об’єктів торгівлі, побутового обслуговування, громадського харчування, офісів у м. Миколаєві”. Доповідач: Бондар О.В., начальник управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради – головний архітектор міста.

32.(s-fk-478) Про внесення доповнень до переліку об’єктів групи “А” комунальної власності територіальної громади м. Миколаєва, що підлягають приватизації, затвердженого рішенням Миколаївської міської ради від 31.05.12 № 17/11. Доповідач: Богданов В.М., в.о. начальника управління з використання та розвитку комунальної власності Миколаївської міської ради.

33.(s-fk-479) Про відчуження майна комунальної власності територіальної громади м. Миколаєва. Доповідач: Богданов В.М., в.о. начальника управління з використання та розвитку комунальної власності Миколаївської міської ради.

34.(s-fk-475) Про надання згоди на прийняття до комунальної власності об’єктів права іншої власності. Доповідач: Богданов В.М., в.о. начальника управління з використання та розвитку комунальної власності Миколаївської міської ради.

35.(s-fk-476) Про передачу об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста іншим особам. Доповідач: Богданов В.М., в.о. начальника управління з використання та розвитку комунальної власності Миколаївської міської ради.

36.(s-fk-477) Про внесення змін до статутів комунальних підприємств Миколаївської міської ради. Доповідач: Богданов В.М., в.о. начальника управління з використання та розвитку комунальної власності Миколаївської міської ради.

37.(s-zr-222) Про надання дозволів на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним особам, громадянам та внесення змін до рішень міської ради по Центральному району м. Миколаєва. Доповідач: Мороз О.І., начальник управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.

38.(s-zr-211) Про надання дозволів на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним особам, громадянам та внесення змін до рішень міської ради по Заводському району м. Миколаєва. Доповідач: Мороз О.І., начальник управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.

39.(s-zr-218) Про надання дозволів на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним особам, громадянам та внесення змін до рішень міської ради по Ленінському району м. Миколаєва. Доповідач: Мороз О.І., начальник управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.

40.(s-zr-208) Про надання дозволів на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним особам, громадянам та внесення змін до рішень міської ради по Корабельному району м. Миколаєва. Доповідач: Мороз О.І., начальник управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.

41.(s-zr-221) Про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо надання земельних ділянок юридичним особам, громадянам по Центральному району м. Миколаєва. Доповідач: Мороз О.І., начальник управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.

42.(s-zr-212) Про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо надання земельних ділянок юридичним особам, громадянам по Заводському району м. Миколаєва. Доповідач: Мороз О.І., начальник управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.

43.(s-zr-219) Про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо надання земельних ділянок юридичним особам, громадянам та внесення змін до рішень міської ради по Ленінському району м. Миколаєва. Доповідач: Мороз О.І., начальник управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.

44.(s-zr-207) Про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо надання земельних ділянок юридичним особам, громадянам по Корабельному району м. Миколаєва. Доповідач: Мороз О.І., начальник управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.

45.(s-zr-216) Про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів (державного акта, договору оренди), що посвідчує право власності, спільної сумісної власності, спільної часткової власності та право користування на земельні ділянки громадянам по Центральному району м. Миколаєва. Доповідач: Мороз О.І., начальник управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.

46.(s-zr-213) Про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документа (державного акта, договору оренди), що посвідчує право власності, спільної сумісної власності, спільної часткової власності та право користування на земельні ділянки громадянам по Заводському району м. Миколаєва. Доповідач: Мороз О.І., начальник управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.

47.(s-sr-224) Про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документа (державного акта, договору оренди), що посвідчує право власності, спільної сумісної власності, спільної часткової власності та право користування на земельні ділянки громадянам по Ленінському району м. Миколаєва. Доповідач: Мороз О.І., начальник управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.

48.(s-zr-206) Про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документа (державного акта, договору оренди), що посвідчує право власності, спільної сумісної власності, спільної часткової власності та право користування на земельні ділянки громадянам по Корабельному району м. Миколаєва. Доповідач: Мороз О.І., начальник управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.

49.(s-zr-223) Про вилучення, надання, передачу за фактичним землекористуванням, продовження строку користування земельними ділянками юридичним особам, громадянам, зміну цільового призначення земельної ділянки та внесення змін до рішень міської ради та виконкому міської ради по Центральному району м. Миколаєва. Доповідач: Мороз О.І., начальник управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.

50.(s-zr-214) Про вилучення, надання, передачу за фактичним землекористуванням, продовження строку користування земельними ділянками юридичним особам, громадянам, зміну цільового призначення земельної ділянки та внесення змін до рішень міської ради та виконкому міської ради по Заводському району м. Миколаєва. Доповідач: Мороз О.І., начальник управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.

51.(s-zr-220) Про вилучення, надання, передачу за фактичним землекористуванням, продовження строку користування земельними ділянками юридичним особам, громадянам, зміну цільового призначення земельної ділянки та внесення змін до рішень міської ради та виконкому міської ради по Ленінському району м. Миколаєва. Доповідач: Мороз О.І., начальник управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.

52.(s-zr-210) Про вилучення, надання, передачу за фактичним землекористуванням, продовження строку користування земельними ділянками юридичним особам, громадянам, зміну цільового призначення земельної ділянки та внесення змін до рішень міської ради та виконкому міської ради по Корабельному району м. Миколаєва. Доповідач: Мороз О.І., начальник управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.

53.(s-zr-217) Про вилучення, надання, передачу у власність, спільну сумісну та спільну часткову власність, надання в оренду земельних ділянок громадянам, зміну цільового призначення земельної ділянки та внесення змін до рішень міської ради та виконкому міської ради по Центральному району м. Миколаєва. Доповідач: Мороз О.І., начальник управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.

54.(s-zr-215) Про вилучення, надання, передачу у власність, спільну сумісну та спільну часткову власність, надання в оренду земельних ділянок громадянам, зміну цільового призначення земельної ділянки та внесення змін до рішень міської ради та виконкому міської ради по Заводському району м. Миколаєва. Доповідач: Мороз О.І., начальник управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.

55.(s-zr-225) Про вилучення, надання, передачу у власність, спільну сумісну та спільну часткову власність, надання в оренду земельних ділянок громадянам, зміну цільового призначення земельної ділянки та внесення змін до рішень міської ради та виконкому міської ради по Ленінському району м. Миколаєва. Доповідач: Мороз О.І., начальник управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.

56.(s-zr-209) Про вилучення, надання, передачу у власність, спільну сумісну та спільну часткову власність, надання в оренду земельних ділянок громадянам, зміну цільового призначення земельної ділянки та внесення змін до рішень міської ради та виконкому міської ради по Корабельному району м. Миколаєва. Доповідач: Мороз О.І., начальник управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.

57.(s-zr-197) Про укладення договору про встановлення особистого строкового сервітуту по м. Миколаєву. Доповідач: Мороз О.І., начальник управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.

58.(s-zr-226) Про продаж земельних ділянок громадянам, юридичним особам та внесення змін до рішень міської ради. Доповідач: Мороз О.І., начальник управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.

59.(s-zr-227) Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та (або) на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок для продажу земельних ділянок громадянам та юридичним особам. Доповідач: Мороз О.І., начальник управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.

60.(s-zr-228) Про розгляд протесту прокуратури м. Миколаєва від 27.11.12 № (15-01)8318 вих.-12 на пункти 2, 2.4 розділу 1 рішення міської ради від 11.10.12 № 21/47. Доповідач: Мороз О.І., начальник управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.

61.(s-zr-230) Про розгляд протесту прокуратури м. Миколаєва від 27.11.12 № (15-01)8316 вих.-12 на пункти 8, 8.1 розділу 1 рішення міської ради від 11.10.12 № 21/47. Доповідач: Мороз О.І., начальник управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.

62.(s-zr-231) Про розгляд протесту прокуратури м. Миколаєва від 27.11.12 № (15-01)8317 вих.-12 на пункти 8, 8.3 розділу 1 рішення міської ради від 11.10.12 № 21/48. Доповідач: Мороз О.І., начальник управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.

63.(s-zr-229) Про розгляд протесту прокуратури м. Миколаєва від 28.11.12 № (15-01)8348 вих.-12 на пункти 25, 25.4 розділу 2 рішення міської ради від 21.08.12 № 19/40. Доповідач: Мороз О.І., начальник управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Вторник, 18.06.2019

Закругление верхнее-левое

12:49В Николаевской области отчаявшиеся жители перекрыли фурам трассу Н-11

12:32У Росії думають над запуском нової валюти

12:13В Николаеве якобы заминировали все больницы города

11:31Юные николаевские ученые привезли медали из Турции

10:41Українці зможуть переказувати гроші з Польщі без комісій

10:32Ольга Харлан завоевала очередную золотую медаль

10:27В Днепре мужчина избил камнем кондуктора трамвая

09:35Зеленский пригласил французский бизнес в Украину

08:36Бизнес Харькова поддержал украинскую армию

08:00Украинцы просят отменить школьную форму

 17.06

19:51Зеленский встретился с Макроном в Париже

18:04Фінляндія стане першою в Європі країною, де буде запущена доставка їжі дронамі

17:14День Конституции в Украине 2019: сколько будет выходных

17:02В Киеве на мосту появился стеклянный пол

16:52Роспуск Рады: Зеленский пообещал не влиять на КСУ

15:54В Таиланде арестовали притворявшихся Джорджем Клуни итальянцев

14:57Новый КЗоТ: из-за жары или мороза рабочий перерыв увеличится до четырех часов

13:59В Николаеве «заминировали» зоопарк, аэропорт, храмы

13:25Украинцы смогут сэкономить на плохом обслуживании

13:00Украинские предприниматели не могут проверить свой налоговый долг

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама