В Николаевской области стартовала реализация пилотного проекта «Административные услуги: упрощенный доступ через почту»

19.04.13 10:00Сколько просмотров этой статьи2109

Миколаївська область входить до числа тих регіонів, що є учасниками пілотного проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту», який вже стартував у Львівській, Дніпропетровській, Одеській областях, а з 18 квітня до числа пілотних регіонів приєдналася і Миколаївщина.

Миколаївська область входить до числа тих регіонів, що є учасниками пілотного проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту», який вже стартував у Львівській, Дніпропетровській, Одеській областях, а з 18 квітня до числа пілотних регіонів приєдналася і Миколаївщина.

В урочистостях, що присвячені старту реалізації проекту на території Миколаївської області, взяли участь заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Рукоманов, начальник відділу державних реєстраторів та забезпечення їх діяльності облдержадміністрації Людмила Мураховська, в. о. директора Миколаївської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Андрій Мишкін, заступники голів райдержадміністрацій та представники засобів масової інформації.

Спочатку для учасників заходу провели коротку презентацію проекту, на якій почесні гості розповіли про цілі, завдання та етапи реалізації вищезазначеного проекту.

Від імені обласної влади виступив Вячеслав Рукоманов, який відмітив важливість даного проекту, в першу чергу, для простих людей, заради комфорту яких він і розроблявся.

Слід відмітити, що ідея надання адміністративних послуг через відділення поштового зв’язку виникла не сьогодні і головне її призначення – це приблизити надання адмінпослуги до тих людей, що проживають у віддалених населених пунктах області або в силу свого віку чи особливостей стану здоров’я не можуть відвідати у районі чи області «єдине вікно», що займається наданням адміністративних послуг населенню, та самостійно отримати там послугу. Для цього і було розроблено спільний проект із ДППЗ «Укрпошта», співробітники якого і стануть тими «агентами», які будуть з’єднувати громаду сіл, селищ та міст області з державними адміністраторами відповідного рівня.

Нагадаємо, що у лютому місяці, після останнього засідання ради регіонів, голова облдержадміністрації Микола Круглов взяв під особистий контроль реалізацію цього проекту, що сьогодні стартував на території області і протягом 18-19 квітня в рамках якого в містах та районах нашого регіону відкривається 12 «пілотних» відділень поштового зв’язку, що надаватимуть послугу спрощеного зв’язку із державними адміністраторами через пошту, зокрема, це Доманівський, Веселинівський, Єленецький, Баштанський, Кривоозерський, Первомайський, Новобузький райони, а також м. Миколаїв та м. Южноукраїнськ.

Виступаючи перед присутніми на заході Людмила Мураховська в свою чергу відмітила, що в Миколаївській області поки що функціонує лише 3 адміністративні центри, яких в цілому по області буде відкрито 25 – це 19 районних, 5 міських та 1 обласний. За її словами, зараз в Миколаївській області визначено близько 40 видів адміністративних послуг, що можуть надаватися через відділення поштового зв’язку, зокрема, до них відносяться: реєстрація об’єктів підвищеної небезпеки; видача дозволу на виконання будівельних робіт; видача довідки про реєстрацію місця проживання тощо. Цей список постійно оновлюється та розширюється та планується, що коли система повністю запрацює та буде налагоджено двосторонній зв'язок, таких послуг буде надаватися близько 210.

«Сенс отримання адміністративної послуги через відділення поштового зв’язку полягає в тому, що людина приходить на пошту, дізнається які документи їй необхідно надати для отримання тієї чи іншої послуги, у разі потреби отримує консультацію працівників відділення по заповненню відповідних документів, відправляє їх листом адміністратору та у визначений в Законі термін отримує відповідь безпосередньо на пошті або службою кур’єрської доставки», - пояснила процедуру отримання послуги через поштове відділення Людмила Мураховська.

В.о. директора Миколаївської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Андрій Мишкін проінформував присутніх про те, що на рівні вищого керівництва підприємства поштового зв’язку ця ідея була підтримана одразу, бо, на їх думку, реалізація вищезазначеного пілотного проекту дозволить подивитися на «Укрпошту» зовсім з іншого боку та розширити число її клієнтів та перелік послуг, які вони можуть надавати населенню.

Як він пояснив учасникам заходу, реалізація проекту передбачає декілька етапів: І етап – це відкриття 12 пілотних відділень зв’язку, що запускається до реалізації вже сьогодні, ІІ етап - це до кінця 2-го кварталу поточного року планується відкрити 80 таких відділень, ІІІ етап – це до кінця 3-го кварталу має запрацювати 220 відділень, а до початку 2014 – всі 325 відділень поштового зв’язку, що розташовані на території Миколаївської області, будуть задіяні в системі надання адміністративних послуг.

По завершенню презентації учасники заходу взяли участь у відкритті 2-х пілотних відділень поштового зв’язку, що знаходяться у м. Миколаїв та беруть участь у реалізації І-го етапу проекту – це ВПЗ № 17 та ВПЗ № 58.

На кожному із відділень почесні гості в урочистій атмосфері перерізали стрічки, після чого керівники закладів провели екскурсію для усіх охочих по своїм відділенням, де почесні гості та представники засобів масової інформації мали можливість поспілкуватися із співробітниками пошти, запитати в них про можливість отримання тієї чи іншої послуги та переконатися на власні очі, що проект вже дійсно стартував.

В підтвердження цих слів на ВПЗ № 58 вже побув перший клієнт, який скористався новою послугою – це приватний підприємець Сергій, що планує відкрити власне кафе у м. Миколаїв. За його словами, він проживає в мікрорайоні Намив та був повідомлений Центром надання адміністративних послуг м. Миколаїв, що вже з 18 квітня він має можливість скористатися послугою по місцю проживання через своє поштове відділення.

В. о. директора Миколаївської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Андрій Мишкін, в свою чергу, вручив першому клієнту пам’ятний подарунок та висловив сподівання на те, що це є хорошим стартом для реалізації поставлених перед собою цілей.

Анна Леонтьева

Похожие новости

На чемпионат Украины по велоспорту в Николаев приехало более сотни спортсменов со всей страны
Открытый чемпионат Николаевской области по гребле на байдарсках и каноэ

Воскресенье, 06.03.2022

Закругление верхнее-левое

17:31ЕС выделил €500 млн для гуманитарной помощи беженцам из Украины

17:13Кремль планирует провокации в южных областях Украины с использованием насильственно мобилизованных из ОРДЛО, — МВД

16:35РФ готовит вторую волну наступления, Николаев в числе стратегических городов, – СНБО

16:20«Несмотря на пули над головой и бомбы, которые летели с воздуха»: николаевские железнодорожники спасли от уничтожения много подвижного состава

15:08Оккупанты ударили «Градом» по институту в Харькове, где находится опытная ядерная установка

14:06В Николаеве в результате обстрелов были повреждены газопроводы

13:51«Самое оно, чтобы их загнать»: Ким сообщил, что после вчерашних боев на Николаевщине оккупанты деморализованы

12:48Исходя из показаний пленных, РФ изначально готовилась к циничной и жестокой войне, – президент Украины Зеленский

11:45В Николаеве спасатели ликвидируют последствия обстрела – поступило 77 сигналов о необходимости разминирования

 05.03

20:27В каких странах экстренно отменили все требования и принимают украинцев

13:22«Не перекидывайте ерунду!», - николаевский губернатор призвал бороться с дезинформацией

12:21Украина запускает сайт для иностранцев, которые хотят вступить в Интернациональный легион

11:31В Вознесенском районе высадился вражеский десант

10:59Украинцы отказываются играть по правилам оккупантов, — Зеленский (видео)

10:35В Николаеве за два дня у пьяных водителей конфисковали три автомобиля

10:32«Ночь прошла спокойно, враг собирает войска в районе Галициново и Баштанки», - николаевский губернатор

 04.03

10:22«Мы построим новый флот», - министр обороны о затоплении в Николаеве «Гетьмана Сагайдачного»

09:21Пожар на Запорожской АЭС ликвидирован

 03.03

11:52Зеленский заявил, что каждый украинец, который остался без работы из-за войны, получит помощь в размере 6,5 тысячи гривен

11:32Какие аптеки работают в Николаеве. Адреса

11:01Российских пленных солдат Украина будет отдавать лично их матерям, – Геращенко

10:45Защита Николаева: Ким призвал знакомиться друг с другом и объединяться

10:00В Николаеве погибли 40 человек, город отразил уже две атаки, - Сенкевич

 02.03

14:59В Николаеве начали раздачу гуманитарной помощи тем, кто в ней нуждается

14:53«Сегодня вы, украинцы, – символ несломленности»: Зеленский обратился к украинцам и миру бороться за прекращение войны

14:51Пираты 21-го века: В Черном море российские корабли используют гражданское судно в качестве «живого щита»

14:37Николаевская областная варта продолжает набор мужчин, готовых встать на защиту

14:35В Корабельном районе Николаева поймали мародера и примотали его к столбу

13:33Интернет-провайдер «Дикий Сад» на неопределенное время продлил тариф своим абонентам

13:30«Вы в нашей стране не освободители»: мэр Николаева обратился к русским солдатам (видео)

13:00В Николаеве окончена тревога и сняли комендантский час

 01.03

14:32Европарламент принял заявку Украины на вступление в ЕС

14:31В Баштанке горит магазин мебели

13:34Николаевская ТЭЦ и облтеплоэнерго без перебоев подают тепло в дома горожан

13:17Николаевский глиноземный завод приостановил свою работу

13:04Официально: в Николаевской области полностью запретили продажу алкоголя

12:51Николаевский завод «Зоря»-«Машпроект» изготавливает противотанковые «ежи» (видео)

12:48Полиция Херсонщины и Николаевщины работает бок о бок в усиленном режиме для вашей безопасности, – Шайхет

12:46В Николаеве 25 «маршруток» вышло на улицы города 1 марта

12:43Жителям Николаевской области предлагают по 1000 долларов за сожженную технику оккупанта

10:27Николаевцы, вы невероятны: Руководитель облздрава рассказал, что больницы обеспечены так, как никогда раньше

 28.02

16:22Морпехи и пограничники с острова Змеиный живы

15:29«Новая городская навигация» — в Николаеве разместили борды, адресованные оккупантам

14:43Николаевцев просят хотя бы частично платить облтеплоэнерго за услуги: «Чтобы ваши дома были с теплом»

14:12Города-партнеры Николаева выразили поддержку украинцам

14:10Из Киева и Харькова во Львов назначили дополнительные поезда

13:40ПриватБанк вводит кредитные каникулы по картам физлиц

13:30Если стреляют, поднимайте руки, - николаевский губернатор призвал останавливаться на блокпостах

13:18В Украине освободят осужденных украинских военных для борьбы с российскими оккупантами

13:15Домбровская просит николаевцев, оказавшихся в сложной ситуации с детьми, обращаться в ее приемную

11:58В Николаеве работают 26 аптек: список

10:05В Николаеве нет проблем с подачей воды и тепла, мусор вскоре вывезут

 27.02

12:18Украинцы перевели более 1 миллиарда гривен в помощь армии

12:16Лукашенко признал обстрел Украины из Беларуси

11:53Разбитые окна и снаряды на улицах Николаева после ночного боя (фото, видео)

11:46Общественный транспорт в Николаеве сегодня ходить не будет. Но маршрутки есть

10:41В Николаеве все спокойно, для борьбы с мародерами создают муниципальную стражу

 26.02

15:11«Готовим круговую оборону города, нужна помощь всех желающих», - губернатор Ким

15:07В Николаеве горожане за несколько часов обеспечили БСМП всем необходимым для раненых

14:49Николаев: школы на каникулы, детсады не работают

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Анонсы и реклама


На чемпионат Украины по велоспорту в Николаев приехало более сотни спортсменов со всей страны
Открытый чемпионат Николаевской области по гребле на байдарсках и каноэ