Николаевская «Батьківщина» заявляет о репрессиях в отношении местных активистов

11.01.14 10:44Сколько просмотров этой статьи1505Сколько комментариев этой статьи0

Учора, 10 січня, в.о. голови Миколаївської обласної організації ВО «Батьківщина» Тарас Кремінь зачитав заяву учасників Євромайдану щодо нападів на активістів мирних акцій спротиву, їх судового переслідування та пошкодження їх майна.

-- Режим Януковича, який всерйоз розраховував, що хвиля народного гніву, що була піднята зривом підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом, а невдовзі – звірячим побиттям студентів на Михайлівській площі та спробами силового розгону київського Майдану, сама собою вщухне з приходом новорічних та Різдвяних свят.

Президент та його посіпаки навіть у страшному сні не могли уявити, що попри усі їх сподівання, кількість учасників акцій громадського спротиву зростатиме з кожним днем, а масштаби цих заходів охоплять всю Україну. Тому, небезпідставно злякавшись не тільки за свої, нажиті за рахунок українського народу, мільярдні статки та незаслужені посади, а і за свою свободу (бо ж, за злочини доведеться відповідати, і на жодні універсали та святкові амністії їм зараз чекати не доводиться), регіонали вдалися до залякувань та прямої травлі найбільш активних учасників мирних акцій.

Кожен день приносить десятки нових відомостей про звірячі побиття, пошкодження особистого майна, арешти, затримання, звільнення з роботи, висмоктані з пальця кримінальні справи проти наших активістів. Проти них застосовують найбрудніші технології, намагаючись ошельмувати та дискредитувати порядних людей. Втім, у цих методах немає нічого дивного – так само діяли нацисти в Германії та фашисти в Італії, радянські НКВДісти та КДБісти. Тому люди, які проходили не тільки свої життєві «університети», а навіть отримували середню освіту за колючим дротом а зараз обслуговують інтереси російських спецслужб, ні на що інше і не можуть бути здібні.

Втім, це не можна назвати інакше, ніж агонією. Розуміють це і вони самі, тому і вдаються до подібної невмотивованої жорстокості та відвертого, демонстративного беззаконня. Бо їх годинник відміряє вже не останні дні, а хвилини та секунди. Нас не залякати, адже саме ми – народ України. І ми вже сказали цій владі: «Досить! Геть!». Якщо вона не розуміє людської мови, то, напевно, настав час дій. І ці дії вже почалися. І ніщо їх не зупинить, -- заявив Тарас Кремінь.

На підтвердження своїх слів він навів численні приклади тиску на активістів Євромайдану: звільнення викладача Будівельного коледжу Олександра Малицького, тренера спортшколи олімпійського резерву Олега Гілякина, переслідування Євгенії Матейчук, пошкодження машин Сергія Белова та самого Тараса Креміня, домашній арешт адвоката Юлії Тимошенко Сергія Власенка тощо.

Також Тарас Кремінь підкреслив, що на миколаївський Евромайдан, так само як і на київський, люди вже другий місяць поспіль приходять та приїжджають самі, в той час як представникам влади, і в нашому місті, і в столиці доводиться звозити людей насильно, під загрозою санкцій або за гроші. Він запросив усіх присутніх на Евромайдан у неділю, о 12-й годині, наголосивши, що активісти цього разу підготували політичний вертеп, який буде дуже доречним у Різдвяний тиждень.

Ярослав Индиков, пресс-секретарь НОО ВО "Батьківщина"

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Среда, 17.10.2018

Закругление верхнее-левое

20:58На международном фестивале поэзии в Турции прозвучали николаевские стихи

20:52В Николаеве в Ингул выпустили 100 тысяч рыбок

20:36Давайте все вместе поможем спасти жизнь молодой девушке!

18:17Жир, пот, волосы и еда: Супрун рассказала, об опасности смартфонов

18:04В Миколаєві чоловік із 5-місячною дитиною на руках провалився в каналізаційний люк

17:49Число погибших в Керчи выросло до 19 человек

17:09Украина взялась расследовать взрыв в Керчи

17:04В колледже в Керчи сработало взрывное устройство

16:54В Грузии Саакашвили обвинили в причастности к убийству

16:44Директор «Центра защиты животных» уйдет с должности после принятия новой программы

16:33В Николаеве для завершения реконструкции канализационных коллекторов на Богородичной и Кузнецкой нужно еще 17,4 млн грн

12:02Половина людей в мире живет за чертой бедности – Всемирный банк

11:52Бабушки позвали в дом престарелых голых официантов

11:38Обнародован ТОП-30 крупнейших работодателей Украины

11:30В Одесской области из храма украли три старинные иконы

11:26Николаев оказался ниже Первомайска в рейтинге инвестиционной привлекательности городов Украины

11:14Украина поднялась в рейтинге конкурентоспособности

11:00Японские ученые предложили бороться со стрессом при помощи плача

09:48Президент повысил в звании главу Нацполиции

09:43На Донбассе погибли два бойца ВСУ, еще один ранен

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама