Николаевская «Батьківщина» заявляет о репрессиях в отношении местных активистов

11.01.14 10:44Сколько просмотров этой статьи1593Сколько комментариев этой статьи0

Учора, 10 січня, в.о. голови Миколаївської обласної організації ВО «Батьківщина» Тарас Кремінь зачитав заяву учасників Євромайдану щодо нападів на активістів мирних акцій спротиву, їх судового переслідування та пошкодження їх майна.

-- Режим Януковича, який всерйоз розраховував, що хвиля народного гніву, що була піднята зривом підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом, а невдовзі – звірячим побиттям студентів на Михайлівській площі та спробами силового розгону київського Майдану, сама собою вщухне з приходом новорічних та Різдвяних свят.

Президент та його посіпаки навіть у страшному сні не могли уявити, що попри усі їх сподівання, кількість учасників акцій громадського спротиву зростатиме з кожним днем, а масштаби цих заходів охоплять всю Україну. Тому, небезпідставно злякавшись не тільки за свої, нажиті за рахунок українського народу, мільярдні статки та незаслужені посади, а і за свою свободу (бо ж, за злочини доведеться відповідати, і на жодні універсали та святкові амністії їм зараз чекати не доводиться), регіонали вдалися до залякувань та прямої травлі найбільш активних учасників мирних акцій.

Кожен день приносить десятки нових відомостей про звірячі побиття, пошкодження особистого майна, арешти, затримання, звільнення з роботи, висмоктані з пальця кримінальні справи проти наших активістів. Проти них застосовують найбрудніші технології, намагаючись ошельмувати та дискредитувати порядних людей. Втім, у цих методах немає нічого дивного – так само діяли нацисти в Германії та фашисти в Італії, радянські НКВДісти та КДБісти. Тому люди, які проходили не тільки свої життєві «університети», а навіть отримували середню освіту за колючим дротом а зараз обслуговують інтереси російських спецслужб, ні на що інше і не можуть бути здібні.

Втім, це не можна назвати інакше, ніж агонією. Розуміють це і вони самі, тому і вдаються до подібної невмотивованої жорстокості та відвертого, демонстративного беззаконня. Бо їх годинник відміряє вже не останні дні, а хвилини та секунди. Нас не залякати, адже саме ми – народ України. І ми вже сказали цій владі: «Досить! Геть!». Якщо вона не розуміє людської мови, то, напевно, настав час дій. І ці дії вже почалися. І ніщо їх не зупинить, -- заявив Тарас Кремінь.

На підтвердження своїх слів він навів численні приклади тиску на активістів Євромайдану: звільнення викладача Будівельного коледжу Олександра Малицького, тренера спортшколи олімпійського резерву Олега Гілякина, переслідування Євгенії Матейчук, пошкодження машин Сергія Белова та самого Тараса Креміня, домашній арешт адвоката Юлії Тимошенко Сергія Власенка тощо.

Також Тарас Кремінь підкреслив, що на миколаївський Евромайдан, так само як і на київський, люди вже другий місяць поспіль приходять та приїжджають самі, в той час як представникам влади, і в нашому місті, і в столиці доводиться звозити людей насильно, під загрозою санкцій або за гроші. Він запросив усіх присутніх на Евромайдан у неділю, о 12-й годині, наголосивши, що активісти цього разу підготували політичний вертеп, який буде дуже доречним у Різдвяний тиждень.

Ярослав Индиков, пресс-секретарь НОО ВО "Батьківщина"

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Пятница, 15.02.2019

Закругление верхнее-левое

21:07Ученые выявили огромные горы в недрах Земли

21:05Между Украиной и Уругваем заработал безвизовый режим

21:00На Намыве установили новые LED-светильники

19:50Трамп ввел режим чрезвычайного положения

19:47В латвийских яблоках нашли запрещённые пестициды

18:48Британского политика выгнали из партии из-за планов поехать в Крым

15:34В Николаеве отметили 30-летие вывода войск из Афганистана

15:05В Николаевской области легковушка влетела в фуру, есть жертвы

09:42Почему сладости опасны для зрения?

09:35Более четырех тысяч участников АТО и ООС получили земельные участки на Николаевщине

09:28Курс валют 15 февраля

09:26В Берлине из-за забастовок парализовано движение транспорта

09:20Україна та Грузія скасують візові вимоги

09:19В Австралии вырастили гигантскую капусту

09:13Сутки в ООС: 12 обстрелов, трое раненых

08:52Синоптики рассказали, какой сегодня будет погода

08:23В Украине выросло производство электроэнергии

08:00Сегодня православные отмечают Сретение Господне

 14.02

21:43Во Франции нашли инкассатора, укравшего три млн евро

21:40Во Львове рухнула стена жилого дома

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама