Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека запрошує на День відкритих дверей

26.09.19 11:30Сколько просмотров этой статьи2201Сколько комментариев этой статьи0

30 вересня гості та користувачі бібліотеки о 13.00 зможуть долучитися до Дня періодичних видань «Найцікавіше з періодики».

Про це повідомляє "Николаєвские известия".

Під час історичного екскурсу «Історія створення газети та журналу» на усіх, хто любить відкривати для себе нове, буде чекати захоплююча подорож до витоків друкованої періодичної продукції.

Гості заходу познайомляться як з сучасними періодичними виданнями, так і з рідкісними часописами минулих століть, що є гордістю бібліотеки.

Віртуальна подорож «Найвідоміші відкриття світу», що розпочнеться о 14.00, надасть можливість усім, хто бажає, дізнатися про наукові відкриття, що змінили світ до невпізнання, й ознайомитися з найцікавішими винаходами українців за період незалежності України.

О 14.00 учасники краєзнавчої експедиції «Силуети міста» поринуть у історії про архітектурні пам’ятки Миколаєва, побачать унікальні історичні світлини та відео, розгадають краєзнавчі таємниці й розшифрують послання від засновників нашого міста.

Також о 14.00 відбудеться компетентна думка «Читацькі вподобання великих людей» – захід, під час якого присутні дізнаються про те, як ставилися до книги і читання у різні часи, про твори, що вплинули на життя та творчість видатних особистостей минулого, познайомляться зі щирими зізнаннями щодо улюбленої літератури і читацькими одкровеннями сучасних знаменитостей. Учасники заходу познайомляться з останніми дослідженнями учених щодо користі читання та дізнаються, чому варто проміняти серіал на книжку. Крім того, увазі присутніх буде запропонована виставка «І знову класика з полиць іде до нас…», де експонуватимуться найвідоміші художні твори.

Питання щодо особливості сучасної української літератури, її значущості для українців будуть розглядатися під час читацької конференції «Нові імена у сучасній українській літературі», що розпочнеться о 15.00.

Присутні познайомляться з творчістю письменників, які внесли свіжу хвилю в літературний процес нашої країни та дізнаються про широту діапазону жанрів українського літературного простору, переглядаючи книжкову виставку «Сузір’я сучасних українських письменників». О 15.00 у Регіональному тренінговому центрі відбудеться тренінг «Цифрова незалежність та приватність on-line», учасники якого обговорять актуальні питання щодоз безпеки, правил поведінки у всесвітній мережі Інтернет та прав людини в Інтернет-просторі.

Гості Інформаційно-ресурсного центру міжнародного партнерства о 16.00 візьмуть участь у грі-вікторині «Навколо США за 60 хвилин», під час якого учасники дізнаються цікавої інформації про Америку, розвинуть та закріплять свої знання про країну, згадають історичні дати.

На вечорі прем’єр «Нові імена в прозі: Миколаївський край», що розпочнеться також о 16.00, відвідувачі ознайомляться й дізнаються більше про творчість, вподобання й секрети майстерності учасників Клубу Анонімних Авторів. «Скринька історій Миколаєва» – таку назву має перша збірка членів клубу з оповіданнями, замальовками та есе про наше місто. Гості матимуть змогу поспілкуватися з неординарними особистостями, а найактивніші отримають у подарунок книгу.

Також на гостей цього вечора о 16.00 чекає презентація виставки «Миколаїв – місто митців», що складається з монографій, нотних та поетичних збірок, альбомів, учбових посібників, що були подаровані бібліотеці читачами відділу документів з питань культури і мистецтв. Гості ознайомляться з надзвичайно цікавою літературою, поспілкуються з авторами книг та разом з науковцями і митцями обговорять одне з актуальних напрямків досліджень та мистецьких пошуків – взаємодію різних жанрів мистецтва.

У презентації візьмуть участь: кандидат мистецтвознавства, композитор О.М. Таганов, поет А.Г. Суров, журналіст Т.І. Даниленко, філософ й поет В.І. Мітіна. У програмі зустрічі – невеличкий концерт, під час якого пролунають улюблені твори класичної музики. О 17.00 сектор документів іноземними мовами перетвориться на бібліотечну картинну галерею. Репродукції картин великих майстрів світового живопису та електронна презентація «Книга на полотнах великих художників» розповідять прихильникам друкованого слова й образотворчого мистецтва про історії та безліч варіантів відображення книг на полотнах великих майстрів.

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Понедельник, 14.10.2019

Закругление верхнее-левое

10:54Усик с досрочной победы дебютировал в супертяжах

09:14"Нова пошта" повысила стоимость доставки

09:06ОБСЕ заметила сигналы сепаратистов об отводе войск

08:55Украину накроет череда мощных магнитных бурь

08:43ПА НАТО приняла доклад по Украине

08:34Курсы валют на 15 октября

08:25За сутки на Донбассе боевики 21 раз нарушили режим тишины

08:17НБУ: Переговоры с МВФ заморожены из-за ПриватБанка

08:11Народный календарь: Покров

08:02Кабмин выделил миллиард на зарплаты шахтерам

 12.10

21:00В Украине разработают перечень запрещенных товаров для Донбасса

20:05В Николаеве прошел экофестиваль

19:02Порошенко представил свой план по Донбассу

18:03Повна програма святкування Дня захисника України в Миколаєві. ВІДЕО

17:06Сенкевич открыл фонтаны на Серой площади. ВИДЕО

16:08Процесс обмена пленными на решающем этапе

15:05Николаев украсила новая скульптура «Жених и невеста»

14:03В МИД рассказали о резолюции нормандского саммита

13:09В ЕС сделали заявление о границе на Донбассе

12:17В Италии суд присяжных пояснил приговор Маркиву

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама