Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко застерігає

28.11.08 12:56Сколько просмотров этой статьи1106Сколько комментариев этой статьи0

Громадяни, будьте пильними і обережними, зберігаючи велику кількість грошей у своїх домівках.

Погіршення ситуації на вулицях, спричинене економічною кризою, викликає занепокоєння в МВС. На цьому наголосив 25 листопада ц.р. Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. Кількість грабежів та розбоїв, яка протягом останніх років стабільно зменшувалася, нині почала зростати. Збільшується кількість безробітних, і це позначається на криміногенній ситуації. Необхідність виплачувати кредити декого підштовхнула на злочинний шлях. Кричущим прикладом стала спроба пограбування столичної автозаправки чоловіком, який через втрату роботи не мав чим сплачувати кредит.

Додало проблем і те, що останнім часом громадянами було знято з рахунків у банках десятки мільйярдів гривень. За всіх фінансових негараздів краще таки зберігати гроші за міцними стінами банківських установ, а не у приватних помешканнях.

  • Я хотів би звернутися до громадян із закликом бути пильними і обережними, особливо з точки зору збереження великої кількості грошей у себе в домівках, - зазначив Юрій Луценко. - Відомо, що під час першої хвилі паніки, викликаної світовою екномічною кризою, громадяни зняли з рахунків українських банків десятки мільярдів гривень. Вочевидь, вони їх конвертували у валюту, або навіть і в гривнях зберігають, як правило, вдома. Хочу звернутися до громадян, заявити, що це - небезпечно! Бо домівки, де зберігається велика кількість коштів, стають все частіше об’єктами злочинних зазіхань.

  • Працівники міліції цього року затримали тисячі грабіжників квартир, з яких - понад триста гастролерів – вихідців з Кавказу, - наголосив Юрій Луценко. - Але сказати, що ця тенденція буде зменшуватися, я не можу. Тому закликаю людей думати про безпеку і на вулиці, коли переносять кошти, і вдома, зберігаючи їх. Світовий досвід свідчить про необхідність обережності і збереження коштів у спеціалізованих установах, - підкреслив Міністр. Наслідком світової фінансової кризи можна вважати і появу численних фінансових пірамід. Йдеться про діяльність кредитних спілок та інші форми залучення коштів громадян, коли вкладникам були обіцяні надвисокі відсотки прибутків. Ці структури нині закриваються одна за одною чим розорюють їх вкладників. Одна з таких фінансових пірамід, зафіксована нещодавно столичною міліцією, обікрала вкладників більш як на 150 млн. доларів США. Аналогічні приклади можна навести і в інших регіонах – відповідні сигнали надходять з Одещини, Полтавщини, Львівщини.

  • Допомогти міліції спрацювати на випередження щодо протидії такими випадками можуть і повинні самі громадяни, які повинні бити на сполох за найменшою підозрою, - підкреслив Юрій Луценко. - Згаяний час працює проти вас: притягнути шахраїв до відповідальності легше, ніж повернути викрадені ними гроші, коли фінансова піраміда вже розвалилася. Те саме стосується і ще однієї проблеми: практичного заморожування житлового будівництва, що може призвести до масових випадків шахрайства. Йдеться про невиконання умов будівництва, освоєння коштів та шахрайські дії забудовників. За першою такою підозрою треба звертатися до правоохоронних органів.

ДЗГ та МД МВС України

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Вторник, 12.12.2017

Закругление верхнее-левое

15:34День Андрея Первозванного 13 декабря: приметы, обычаи, гадания

14:59Саудовская Аравия откроет кинотеатры спустя 35 лет перерыва

14:38Прогноз погоды и народные приметы

14:06Стало известно какие продукты подоражают к Новому году

13:52В Киеве масштабный пожар: работают 14 экипажей

13:40Где в Николаеве не будет воды: найдите свой адрес

13:30Взрыв на газопроводе в Австрии: от тепловой волны плавились автомобили

13:14Вице-мэр Николаева Евгений Шевченко ушёл в отставку

12:28Русскому языку в Украине ничего не угрожает, - Климкин

11:15Мир не без добрых людей! Спасение добермана. Видео

10:02ЕС усиливает торговую защиту: что нужно учесть Украине

09:36МФК «Николаев» сыграет в предновогоднем турнире

09:16ГПУ объявила еще одно подозрение в деле Саакашвили

09:01"Да здравствует наш суд, самый гуманный суд в мире!". Видео

08:42Скандал довкола реабілітаційного центру у Миколаєві. Відео

08:23На Николаевщине шьют одежду известных брендов Dolce & Gabbana

08:04Курс валют на 12 декабря

 11.12

22:43Саакашвили отпустили из-под стражи

18:07Ну-ка, елочка, зажгись!

17:43Под Львовом полиция устроила облаву на цыган - СМИ

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама