Состоялось заседание николаевского областного штаба по вопросам отопительного сезона

15.11.12 13:03Сколько просмотров этой статьи1504Сколько комментариев этой статьи0

15 листопада, перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Ніколенко провів засідання обласного штабу з питань сталого проходження опалювального періоду 2012-2013 рр.

До участі у нараді були запрошені члени обласного штабу, керівники теплових комунальних підприємств області, голови деяких ОСББ та керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації.

На початку засідання Геннадій Ніколенко зазначив, що головне завдання усіх теплогенеруючих підприємств – це безперебійно подавати тепло населенню наших міст та області у зимовий період.

Крім того, перший заступник голови облдержадміністрації відмітив, що держава ще додатково виділяє 7,7 млрд. грн. на компенсацію різниці у тарифах, яка в основному буде спрямована на вирішення питань заборгованості за тепло та газ. Тому тепловим підприємствах необхідно підтвердити протоколом комісії різницю у тарифах, для того, щоб мати можливість отримати грошову компенсацію від держави.

Під час розгляду питань порядку денного Геннадій Борисович звернув особливу увагу на МКП «Миколаївводоканал», він передав доручення голови облдержадміністрації Миколи Круглова Департаменту ЖКГ м. Миколаєва у грудні місяці провести розширену нараду у формі громадських слухань по реалізації міжнародного проекту, який виграло дане комунальне підприємство та заслухати доповідь начальника МКП «Миколаївводоканал» Василя Тельпіса про хід його реалізації та найближчі перспективи підприємства та жителів м. Миколаєва.

«Ми чітко повинні розуміти, що таке тариф і що в нього закладено. Тому що в результаті введення якихось інновацій, підвищення заробітної плати чи вартості одного із носіїв енергії призводить до підвищення тарифу. І всі ці витрати лягають на плечі користувачів, наших пересічних громадян», - відзначив у своєму виступі Г. Ніколенко.

Начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Євген Гладков у свою чергу зачитав перелік організацій, яких по Миколаївській області нараховується 7, що входять до комплексу Укроборонпрому і про списання боргів яких вже прийнятий Закон, що передбачає чіткий механізм цієї процедури.

Керівництво ПАТ «Миколаївгаз» також відмітило, що зараз договори з організаціями співвласників багатоквартирних будинків підписуються безпосередньо з НАК «Нафтогаз України» та пояснило основні моменти на які слід звернути увагу керівникам ОСББ при їх укладанні.

Анна Леонтьева

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Понедельник, 22.07.2019

Закругление верхнее-левое

21:03Сериал «Игра престолов» получил рекордное число номинаций на «Эмми»

20:40Украинские звезды в Юрмале

19:35Google научит детей анализировать информацию

18:23Кейт Миддлтон и принц Уильям отправились в отпуск

16:12На один из округов направили вертолет со спецназом

12:30Диетологи назвали десять правил быстрого похудения

12:11Серена Уильямс стала самой модной спортсменкой 2019 года

12:05В Николаеве будет временно отсутствовать водоснабжение

11:58Инна Чурикова упала со сцены и попала в реанимацию

11:45На Донбассе за сутки один обстрел

11:31Когда начнет работать новая Верховная Рада

11:02ЦИК объявил выборы в Раду состоявшимися

10:54Ужасная трагедия на отдыхе в Кирилловке

10:38Украинцев ожидает очередная магнитная буря

09:48Выборы прошли без серьезных нарушений

09:41Зеленский хочет объединить три министерства

09:3222 июля: день в истории

09:18В Николаеве провалился асфальт

09:11Обработана треть электронных протоколов

09:04У берегов Африки загорелся украинский корабль, пропал моряк

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама