Николаев: спасатели призывают к безопасному празднованию Крещения

15.01.15 16:38Сколько просмотров этой статьи1743Сколько комментариев этой статьи0

19 січня віряни традиційно відзначають Водохрещення Господнє – одне з найбільших свят православної церкви. Вважається, що в ніч з 18 на 19 число вона здобуває особливі цілющі властивості. Напередодні свята завжди очікують морозів, які нарекли «водохресними». А люди переконують, що вся вода на Водохреще цілюща.

Аби відчути чудодійну силу, люди її не тільки п'ють, а й пірнають у крижані водойми. Подейкують, що таке купання забезпечує силу та здоров'я на весь наступний рік.

Премудростей, як потрібно іти купатися - не так вже й багато. А правила безпечного занурення, різні. Під час проведення заходів святкування Водохрещення необхідно дотримуватися правил безпеки життя на водних об’єктах України. Адже нехтування правил поведінки на річках, озерах та інших водних об’єктах у зимовий час, може призвести до трагедії.

Тож аби уникнути трагічних наслідків занурення співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області закликають:

• Купаючись, не запливайте за межі дозволеної території, не залізайте на технічні та попереджувальні знаки, не підпливайте до місць зі стрімкою течією, а також не стрибайте у воду із плавзасобів, непристосованих для цього споруд, в місцях, де невідомі глибина та стан дна водойми.

• Уникайте купання в затоплених кар'єрах, штучних каналах, озерах, які використовуються з промисловою метою, пожежних водоймах тощо. Відпочивайте в місцях, які спеціально облаштовані для купання, де є поблизу рятувальні пости та перевірене дно водойми.

• Небезпечно організовувати ігри на воді, пов’язані з пірнанням, захватом чи штовханням тих, хто купається поруч.

• Однією з основних небезпек, що призводять до трагічних ситуацій, є купання в нетверезому стані. Відповідально поставтеся до власного життя та здоров'я. Тверезо розраховуйте свої сили та можливості! Не намагайтеся довести друзям чи знайомим свою майстерність. Необдуманий вчинок може коштувати Вам надто дорого!

• Обов’язково перед купанням необхідно розігріти тіло. Тому що температура води значно нижча від температури тіла і виникає ймовірність різкого перепаду температур. Звичайні фізичні вправи, дозволять уникнути ризику зупинки серця.

• Краще занурювати по шию, не замочивши голову, щоб уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку. Ніколи не поринайте в ополонку вперед головою. Стрибки у воду й занурення у воду з головою не рекомендуються, тому що це збільшує втрату температури й може призвести до шоку від холоду.

• У жодному разі не залишайте дітей без нагляду! Постійно тримайте їх поруч з собою, спостерігайте за їхньою поведінкою, пояснюйте їм правила безпеки! Пам'ятайте, що навчити дитину жити безпечно можна лише на власному прикладі. Ви – взірець поведінки для вашої дитини.

З боку рятувальників будуть прийняті всі попереджувальні заходи. Під час проведення обряду купання в місцях масового перебування людей будуть виставлені спеціальні пости, обладнані всім необхідним для надання допомоги. Крім того, бійці ДСНС із використанням гучномовців будуть нести посилене чергування біля водойм, щоб забезпечити занурення всім охочім.

Шановні миколаївці! Подбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких, не нехтуйте правилами безпечної поведінки на льоду. Цінуйте своє здоров`я та життя! Бажаємо вам веселого та безпечного святкування.

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Четверг, 25.04.2019

Закругление верхнее-левое

15:52Газ подорожает еще на 22% - Нацбанк

15:43На Львовщине трое подростков убили своего знакомого из-за долга

15:12Ученые нашли камни, которые превращают свет в электричество

15:03После принятия Закона о языке, в Киеве заминировали парламент

13:40В Египте ввели режим чрезвычайного положения

13:35Штрафы за нарушение языкового закона отложили на три года

13:33В Африке проводят первую в истории вакцинацию от малярии

13:25В Украине начали выдавать автономера онлайн: как это сделать

13:18Николаевская область на дороги местного значения получит 370 миллионов гривен

13:15Рада приняла закон об украинском языке

11:22Илья Кваша решил завершить спортивную карьеру

10:58Умер французский актер Жан-Пьер Марьель

10:36У Нацбанка может появиться собственный интернет-магазин

08:43Пенсионный фонд Украины запускает новый сервис

08:00Тереза Мей готова підтримувати Зеленського й разом стримувати російську агресію

 23.04

22:23В Нафтогазе рассказали, какой категории потребителей повысят цену на газ

22:19Пожар в Бордо уничтожил два миллиона бутылок вина

22:16В Киеве пенсионер застрелил коллектора

21:55Украина заблокировала российскую экспедицию в Арктику

14:49На Одесчине горе-мать закопала младенца в огороде

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама