Профориентационный областной турнир «Эрудиты профессий»

20.04.12 12:29Сколько просмотров этой статьи1198Сколько комментариев этой статьи0

24 квітня 2012 року о 14 годині в Палаці творчості учнів (вул. Адміральська, 31) відбудеться фінал турніру «Ерудити професій» серед учнівських команд загальноосвітніх навчальних закладів Миколаївської області

З метою профілактики молодіжного безробіття, сприяння раціональній, продуктивній і вільно обраній зайнятості та професійному самовизначенню молодих людей, підвищення престижності робітничих професій передбачено проведення профорієнтаційних змагально-мотиваційних заходів з молоддю згідно з Програмою державної служби зайнятості на 2008-2013 роки щодо професійної орієнтації молоді, затвердженою постановою правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від 19 грудня 2007 року №8 (із змінами).

У 2010 році Державною службою зайнятості було ініційовано проведення Всеукраїнського профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «ПОУМУ» (Професійна Орієнтація Учнівської Молоді України). Мета проведення даного заходу - інтелектуально-розважальною формою гри привернути увагу широких верств громадськості до проблеми професійного визначення старшокласників, розкрити творчий потенціал обдарованої молоді та сприяти її розвитку.

У 2010 та 2011 роках Державним центром зайнятості спільно з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України такі заходи проводились на регіональному, міжрегіональному та всеукраїнському рівнях.

Турнір «Ерудити професій» 2 роки поспіль організовувався Миколаївським обласним центром зайнятості спільно з науково-методичним центром управління освіти міського виконавчого комітету, будинком вчителя м.Миколаєва.

У 2012 році в рамках співпраці Миколаївської обласної служби зайнятості та управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації обласний турнір «Ерудити професій» проводиться серед учнівських команд загальноосвітніх навчальних закладів Миколаївської області. Конкурс включає 3 етапи: відбірковий (на районних рівнях), зональний (півфінал), обласний (фінал). Протягом березня в області відбулися відбіркові тури, учасниками яких були 122 учнівські команди. Переможцями стали 20 команд, які увійшли у півфінал.

За підсумками 4 півфінальних змагань, що проходили у квітні 2012 року, путівку у фінал отримали:

5 квітня 2012 року у м.Баштанка змагалися команди Баштанського, Новобузького, Веселинівського, Снігурівського районів. Перемогла команда «ТОМА» («Творчі особистості майбутнього») Баштанського району.

10 квітня 2012 року у м.Миколаєві змагалися команди м.Миколаєва, Миколаївського та Жовтневого районів. Переможцем стала команда «Убойная сила» ЗОШ №51 Центрального району м.Миколаєва.

11 квітня 2012 року у м.Вознесенськ перемогла команда «ММС» («Ми майбутнє світу») Новоодеської ЗОШ№2 Новоодеського району, а змагались команди Вознесенська та Вознесенського, Новоодеського, Березанського, Єланецького районів. 12 квітня 2012 року у м.Первомайськ серед команд м.Первомайська та Первомайського, Арбузинського, Врадіївського, Кривоозерського районів перемогла команда «АНАНАС» Доброжанівської ЗОШ Врадіївського району.

Під час етапів змагань членів журі і вболівальників вражали професіоналізм, артистизм дітей та вправність виконання завдань, майстерність демонстрації багатьох аспектів професій з відображенням ставлення до праці та її результатів. Здавалося, це не звичайні учні шкіл, а справжні лікарі, будівельники, овочівники та інші професіонали завітали на свято. Отже, виділити кращі виступи – було завдання не з легких.

Втім, найкращі команди визначені і візьмуть участь у фіналі.

Служба зайнятості запрошує учнів, батьків та всіх бажаючих відвідати захід! Яскравих вражень не уникнути!

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу організаційної та інформаційної роботи Миколаївського обласного центру зайнятості за тел. 372472.

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Среда, 20.03.2019

Закругление верхнее-левое

21:01Сегодня скончался актер из фильма "Девчата" - Анатолий Адоскин

20:56В Раде разработают закон о легализации марихуаны

20:55Николаевская область получит 171 миллион гривен субвенции на зарплаты учителям и врачам

15:51Оливковое масло из Италии может стать дефицитом

15:48Укрзализныця не станет повышать тарифы на пассажирские перевозки напрямую

15:45Николаевская полиция арестовала злоумышленников, которые избили 19-летнего юношу

15:19В Украине с 1 апреля пациентов, которые не подписали декларацию с семейным врачом, обслуживать не будут

15:16Во время выборов к охране границы привлекут более 7 тыс. пограничников

15:10В Колумбии родилась «беременная» девочка

13:55Доллар и евро продолжают дорожать в обменниках

13:54Суд не стал исправлять приговор Януковича

10:23Токаев вступил в должность президента Казахстана и предложил переименовать Астану

10:16Сегодня отмечают Международный день счастья

09:57Мальчика, который выжил после удара 27 тысяч вольт, бросили родители

09:45С 1 мая Кабмин начнет монетизацию льгот

09:40На астероиде Рюгу нашли компоненты воды

09:38Сутки на Донбассе: семь обстрелов, один раненый

09:19Народный календарь 20 марта

08:09Прогноз погоды: синоптики обещают до +14 градусов

07:42В Японии началось цветение сакуры

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама