Геннадий Николенко провел совещание по вопросам организации летнего оздоровительного сезона Коблево-Рибаковской зоны в 2013 году

15.12.12 14:33Сколько просмотров этой статьи2539Сколько комментариев этой статьи0

14 грудня, при Миколаївській ОДА, за ініціативи та під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Геннадія Ніколенка пройшла нарада з питань організації літнього оздоровчого сезону Коблево-Рибаківської зони у 2013 році.

До участі у засіданні були запрошені керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, директори баз відпочинку Коблево-Рибаківської зони та представники місцевої та районної влади зон відпочинку.

На початку зібрання Геннадій Ніколенко зазначив, що Миколаївська облдержадміністрація у своїй діяльності приділяє значну увагу розвитку рекреаційного потенціалу Коблево-Рибаківської зони, для цього розроблено ряд заходів, що передбачають поліпшення умов роботи для керівників баз та налагодження туристичного потоку до самої зони відпочинку.

Перший заступник голови облдержадміністрації проінформував учасників наради про те, що під час робочої поїздки до Білорусії, що мала характер налагодження соціально-економічних зв’язків, представниками делегації, керівником якої він був, проведено ряд зустрічей щодо налагодженню туристичного обміну між Миколаївською та Мінською областями, зокрема, через туристичну фірму «Кандагар», що має велику зацікавленість по роботі в нашій курортній зоні.

Крім того, Геннадій Ніколенко розповів директорам баз про те, що білоруська сторона має бажання працювати по 2-х туристичних напрямках – це оздоровлення дітей, в тому числі юних спортсменів, та оздоровлення громадян Білорусії старшого віку. Обидва напрямки роботи мають відповідати певним вимогам з їхньої сторони.

Г. Ніколенко продемонстрував керівникам баз відпочинку туристичну газету «Отдых», що користується значним попитом серед білоруських туристів та зауважив, що в жодному із розділів газети не представлений туристичний потенціал нашої області. Перший заступник голови облдержадміністрації зазначив, що Миколаївській облдержадміністрації вдалося налагодити з білоруською стороною зв'язок щодо інформаційного супроводу та забезпечення ефірним часом на державних телеканалах для популяризації туристичних можливостей нашої області серед потенційних білоруських туристів.

«Ваша задача зараз чітко визначитися для себе, цікаво вам це чи ні, якщо так, то ми створимо робочу групу та будемо сприяти налагодженню туристичного потоку між нашою областю та білоруською стороною. Ми прекрасно розуміємо, що розвиток туристичного потенціалу Миколаївщини – це, з одного боку, набуття авторитету для області, а з іншого, нові надходження до бюджету, що є основним завданням для органів влади. Визначайтеся і давайте працювати», - закликав до співпраці директорів баз Геннадій Борисович.

Він також озвучив ряд питань, що турбують представників білоруської сторони у налагодженні туристичних зв’язків з нашою областю, зокрема, це транспортне сполучення. Зараз за дорученням голови Миколаївської облдержадміністрації вирішується питання налагодженню сполучення залізничним та авіаційним видами транспорту з Білоруською республікою на літній оздоровчий період.

Крім перспективних планів та потенційних можливостей, під час наради розглядалось ряд інших питань. Зокрема, голова Миколаївської обласної профспілкової організації працівників малого та середнього бізнесу «Єднання» Олена Герасимчук порушила ряд питань, що стосувалися пляжної зони, вивезення побутових відходів, стихійної торгівлі тощо.

Відповідаючи на запитання керівників баз Г. Ніколенко відмітив, що цього року обласна влада жорстко підійде до питання підготовки баз відпочинку до нового літнього оздоровчого сезону. Розробляється відповідне розпорядження голови облдержадміністрації, в якому буде передбачено ряд заходів по підготовці баз до літнього періоду, зокрема, облаштування на них під’їздів до місць забору води пожежними машинами.

Геннадій Ніколенко подякував усім учасникам наради, за те, що виявили бажання взяти участь у цьому засіданні та висловив сподівання на подальшу співпрацю у питанні розширення туристичного потенціалу Миколаївської області.

Анна Леонтьева

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Вторник, 16.07.2019

Закругление верхнее-левое

21:02Врачи предупредили, что категорически нельзя есть каши из старой крупы

20:26Назван самый загрязненный город мира

19:19Водоканал закликає мешканців Миколаїва бути обережними

18:45Вера Брежнева испугала фанатов постаревшим видом

17:22Украина и РФ активизировали переговоры по пленным

16:38Электроэнергия с августа станет дешевле для одной категории потребителей

15:4117 июля состоится рабочий визит президента Украины в Николаев

14:51Названо условие встречи Зеленского и Путина

13:24В Николаеве зоозащитники вышли с пикетом под стены мэрии

12:40Зеленский заявил об амбициях принять Олимпиаду

12:06Меган Маркл познакомилась с Бейонсе

11:29Украина продлила эмбарго на российские товары

11:02В ЕС одобрили санкции против Турции

10:31В Иране уверены, что Трамп не хочет войны

10:06В Украине вступил в силу языковой закон

09:40В июле нас ждут мощные магнитные бури: как уберечься и чего нельзя делать

09:13В Николаевской области мужчина пытался выгнать коров из пруда и утонул

08:5816 июля: день в истории

08:26Зеленский обновляет дипкорпус

08:15Сутки на Донбассе: один военный погиб, трое ранены

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама