Николаевский завод им. 61 коммунара отметил свое 225-летие


Николаевский завод им. 61 коммунара отметил свое 225-летиеНиколаевский завод им. 61 коммунара отметил свое 225-летиеНиколаевский завод им. 61 коммунара отметил свое 225-летиеНиколаевский завод им. 61 коммунара отметил свое 225-летиеНиколаевский завод им. 61 коммунара отметил свое 225-летиеНиколаевский завод им. 61 коммунара отметил свое 225-летие
20.09.13 14:09Сколько просмотров этой статьи5034Сколько комментариев этой статьи0

«Облдержадміністрація робила, робить та робитиме усе можливе для того, щоб 61-й завод працював». Про це 20 вересня на урочистому мітингу з нагоди відзначення 225-річчя Суднобудівного заводу ім.. 61-го Комунара відмітив перший заступник голови ОДА Геннадій Ніколенко.

Спочатку колектив суднобудівного заводу та почесні гості, до числа яких відносяться видатні суднобудівники Миколаївщини, представники обласної влади, зокрема, перший заступник голови ОДА Геннадій Ніколенко та ветерани заводу, поклали квіти до пам’ятника людини, з ім’ям якої пов’язана історія створення м. Миколаєва – князя Григорія Потьомкіна.

Як відмітив т.в.о. директора ДП «Суднобудівний завод ім.. 61 комунара» Сергій Семенюк, неможливо чітко визначити ту роль, яку відіграло підприємство в історії та долі міста Миколаєва, тому що саме через рік на базі створеної суднобудівної верфі було засноване славне місто корабелів – Миколаїв.

Після урочистого покладання квітів почесних гостей запросили для вручення пам’ятник знаків з нагоди 225-ї річниці суднобудівного заводу, а потім на центральній площі державного підприємства відбувся урочистий мітинг, присвячений визначній даті – 225-річчю від створення суднобудівної верфі, яка тепер іменується Суднобудівний завод ім. 61-го комунара.

Виступаючи перед присутніми на мітингу, а це в основному робітники та ветерани заводу, їх родини та діти, голова профспілки суднобудівників Микола Головченко відмітив, що заводчани щиро вірять в те, що колишня могутність та слава їх підприємства буде відновлена, але для цього потрібні замовлення та постійна завантаженість 61-го заводу.

«На долю нашого підприємства випало багато випробувань, але ми вистояли і сьогодні завод продовжує працювати», - підкреслив голова профспілки заводу.

Вітаючи суднобудівників із ювілеєм Геннадій Ніколенко відмітив, що на сьогодні частина заборгованості по заробітній платі вже погашена. Завдяки тому, що Укроборонпром, до числа якого відноситься завод 61-го комунара, отримав 300 млн. грн. кредиту, це дозволить повністю зняти питання із боргами по виплаті заробітної плати, а також дасть можливість провести реструктуризацію галузі для того, щоб заводи могли почати повноцінно працювати.

«Сьогодні ми відзначаємо 225-у річницю суднобудівного заводу, який свого часу став основою для створення нашого м. Миколаєва, що є центром суднобудування в Україні. Сьогоднішнє свято є дещо сумним, тому що зараз завод знаходиться далеко не на піку своїх сил та можливостей, але обласна влада робить зараз усе можливе не лише для того, аби зберегти завод, а й щоб він зміг повноцінно працювати. Облдержадміністрація робила, робить та робитиме усе можливе для того, щоб 61-й завод працював», - відмітив у вітальному слові перший заступник голови ОДА.

Від свого імені та від керівництва області він привітав заводчан із ювілеєм, побажав усім міцного здоров’я, успіхів у роботі та натхнення та вручив кращим робітникам підприємства почесні грамоти облдержадміністрації.

У спілкуванні із представниками ЗМІ Геннадій Ніколенко щодо подальшої долі заводу відмітив, що зараз розглядається декілька можливих варіантів, але головне завдання – це зберегти профіль заводу, який вже є незмінним 225 років.

Після низки вітальних слів та поздоровлень усі присутні на святі мали можливість відвідати народний музей заводу та ще більше дізнатися про історію нашого краю, суднобудування та Миколаївщини.

Анна Леонтиева

Похожие новости

На открытый разговор приглашаем Вас в нашу группу в facebook

Реклама

Пятница, 13.12.2019

Закругление верхнее-левое

17:39На улице Садовой построили стильный ЭКОбульвар

17:27"Нафтогаз" установил цены на газ с января 2020 года

17:21В Германии взорвался дом: есть жертвы

17:13ЦИК назначила довыборы в Верховную Раду

16:41Николаевский баскетболист Луценко - лучший игрок ноября по версии болельщиков

16:26В Службе автомобильных дорог на Николаевщине новым начальником стал Невеселый

16:11На улице Садовой появился экобульвар

15:51На российском авианосце «Адмирал Кузнецов» нашли второго погибшего

15:42В Новом Буге фура задавила старика-велосипедиста

15:33В Баштанском районе в огороде откопали снаряд

15:22За неделю в Николаеве родились 73 малыша

11:59В Николаеве мужчина изнасиловал шестилетнего мальчика

11:47Страны ГУАМ подписали два протокола о сотрудничестве

11:36Нацбанк объяснил резкое замедление инфляции

11:24В Николаеве не утвердили места продажи новогодних елок

11:13Опубликован госбюджет на 2020 год

11:05Кабмин подписал меморандум с табачными компаниями

10:57Зеленский предлагает упростить выдачу гражданства

10:45ДТП в Миколаєві: Toyota збила підлітка

10:31Народный календарь: Андрей Зимний

Архив новостей
Закругление нижнее-левое

Фоторепортажи

Самые комментируемые

Самые читаемые

Погода в Николаеве

Анонсы и реклама